Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sa 3 na 2... pa na 5? Nabavna 500 din?


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Važno! TB je proletos promenila Opšte uslove, promaklo mi, i više ne razmatra chargeback zahteve i ne prihvata ih. Ovo je jako veliki minus i razlika u odnosu na druge banke.

Ako platite nešto karticom i ne dobijete robu, stigne oštećeno ili pogrešno, a ne možete da se dogovorite sa trgovcem, banka vam apsolutno neće izaći u susret i novac vam je izgubljen. Ne možete uložiti prigovor banci.

Ovo ne važi za PayPal i druga plaćanja sa zaštitom.

Sent from my Z2 Plus using Tapatalk

Pokusavam da nadjem MC RS link gde sam video purchase protection. Ali nope.
 
Pa ne znam, vrlo verovatno da je ta nabavna. Neke krs Eastbound, trebale mi za posao.

2500 mi realna cena bila ali nikako da se nakanim i bas podigose kad sam hteo da kupim. A skinuli su na 2000 samo na 1 dan.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Ističe ovog meseca kartica. Jel ima nekog da mu je već istekla ? Dal će poslati novu...
 
Dal bi procitao bar prethodne 2 strane?

Sa 3 na 2... pa na 5? Nabavna 500 din?


Sent from my iPhone X using Tapatalk
Pa za vecinu patika to i jeste nabavna. Prijatelj mi je pre par godina pokazao neki indijski ili indonezanski sajt (nesto kao aliexpress) gde je bilo najki i adidasa (maloprodaja!) po 500-600din. A u Bosni ima neka firma koja radi patike, proizvodna cena im je par evra...
 
ATM limiti za Dinu su manji nego MC :( Provericu mailom koliko, pa javljam, ali olako sam stigao limit pre neki dan :(
 
Danas nije htela da mi prođe Telenor MC na VIP online prodavnici... Bilo je dovoljno sredstava (tipa 5K a račun je bio 4350)
Da li se nekome dešavalo?

F1
 
  • Like
Reagovanja: M J
Javi ako ti i druge ne rade - pretpostavljam da ce i VIP i Tln imati neke bagove ovih dana za placanje MCom, zbog ove MC promocije.
 
Javi ako ti i druge ne rade - pretpostavljam da ce i VIP i Tln imati neke bagove ovih dana za placanje MCom, zbog ove MC promocije.
Prošla Inteza master, vala, da nije tačno bi popizdeo, jer ona Huawei vaga sa svim živim merenjima i zvučnik za 4K...to je baš za dž.

F1
 
Danas nije htela da mi prođe Telenor MC na VIP online prodavnici... Bilo je dovoljno sredstava (tipa 5K a račun je bio 4350)
Da li se nekome dešavalo?

F1
Proveri limite u aplikaciji. Takođe proveri i da li ti je uključen internet kanal.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Koji bt zvucnik, sad je samo vaga na tom linku. Jeste malo oftopic, ali kakva je vaga
 
Ističe ovog meseca kartica. Jel ima nekog da mu je već istekla ? Dal će poslati novu...

Meni je istekla prošlog meseca, nova poslata 21. Sadašnja kartica ti važi do poslednjeg dana ovog meseca, tako da očekuj da će poslati novu oko 20. Samo obrati pažnju ako ti se promenila kontakt adresa da to ažuriraš u aplikaciji.
 
  • Like
Reagovanja: M J
@boooki pricas o mastercard ili dini?
Ja u AIK banci trazio dodatnu za dinarski, a onda da ukinem osnovnu (da ne bih placao reizdavanje), i sad mi prvo salju dinu, pa tek onda mastercard.
Pa reko ako je tebi ponovo reizdata mastercard, da li su ti slali prvo dinu ?
 
O Mastercard-u pričam. Naplata reizdavanja MC (očekivanih) 500 din. Da, i meni su prvo poslali Dinu, početkom meseca, pa onda nekih 10-tak dana pred istek Mastera, novu MC.
 
Hvala. Sramno naplaćuju reizdavanje kartice koja je istekla.
 
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;5613140]Hvala. Sramno naplaćuju reizdavanje kartice koja je istekla.
Si ocekivao nesto ljudski od ove banke?

Послато са 6037Y уз помоћ Тапатока
 
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;5613140]Hvala. Sramno naplaćuju reizdavanje kartice koja je istekla.
Što sramno? Pa novu karticu ti prave, svejedno da li si je ti izgubio ili je istekla.
 
Što sramno? Pa novu karticu ti prave, svejedno da li si je ti izgubio ili je istekla.
Ako si izgubio red je da platis, alo je istekla trebalo bi da ti izdaju bez naknade. Zaradili su na svakome kroz samu upotrebu kartice, jos ti placas za izradu kartice. Stvarno svasta....

Послато са 6037Y уз помоћ Тапатока
 
Telenor Banka

Na progresiv je besplatno re/izdavanje.

Ne moze bas sve da bude dzabe na Starteru.


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Za zvučnik moraš doci do kraja porucivanja, odnosno do samog plaćanja da bi video detalje promocije... Vaga još nije stigla, preneću utiske

F1
Vaga je super...koristim je vec mesec dana...odlicno su je uradili...staklo jako...dizajn odlican...a i samo povezivanje za ostale parametre koje meri radi odlicno...cak i za vise korisnika,[emoji3]
 
Na progresiv je besplatno re/izdavanje.

Ne moze bas sve da bude dzabe na Starteru.


Sent from my iPhone X using Tapatalk
Dok nisam otvorio racun u Intezi izdavali su mi Visa Imternet svake 2 godine besplatno. Oces da kazes da je sve besplatno posle 500 dinara za karticu? Ako nista drugo sa Tb sam imao probleme ko iz zone sumraka. Svaka banka koja zaradjuje na nama i treba da dobija kritike, a tb je kao sto svi pricamo sada propala u odnosu na to kakva je bila na pocetku.

Послато са 6037Y уз помоћ Тапатока
 
@boooki pricas o mastercard ili dini?
Ja u AIK banci trazio dodatnu za dinarski, a onda da ukinem osnovnu (da ne bih placao reizdavanje), i sad mi prvo salju dinu, pa tek onda mastercard.
Pa reko ako je tebi ponovo reizdata mastercard, da li su ti slali prvo dinu ?

Kako mislis dodatna, druga kartica, drugog tipa?
Jer ako uzmes dodatnu, na ovlasceno lice, pa otkazes osnovnu, i dodatna prestaje da vazi.

OT: Koliko masi vaga?:)
 
Kako mislis dodatna, druga kartica, drugog tipa?
Jer ako uzmes dodatnu, na ovlasceno lice, pa otkazes osnovnu, i dodatna prestaje da vazi.
)

Iskreno da ti kazem nemam pojma kako ce oni to regulisati. Kada sam otvarao racun dali su mi dve visa electron (za devizni i za dinarski). ali stalno mesam pa sam sad hteo da visa electron za dinarski, zamenim sa mastercard karticom.. A i placam sad sve karticom tako da ce dobro doci bezkontaktno placanje do 1500..
Gospodji/ci sam lepo objasnio sve. Papir koji sam popunjavao bio je za dodatnu. A i lep osam je cuo kada mi je rekla da mora prvo da stigne dina, pa onda m0satercard, pa cemo tek tad ukinuti visaelectron.
vidim da banka ima u tarifniku reizdavanje bez naplate, ako odobre reizdavanje. Ako nije osnovana reklamacija itd. onda naplacuju. Mozda ce meni odobriti i tako odraditi.. U svakom slucaju jasno sam joj rekao da ne zelim bilo kakvu naknadu, jer sam imao i drugu opciju (zatvorim pa otvorim racun)

U svakom slucaju, kada dodje kartica, trazicu ukidanje visa electron. Pa ako ukinu i mastercard onda neka je ponovo izdaju.
 
Poslednja izmena:
Iskreno da ti kazem nemam pojma kako ce oni to regulisati. Kada sam otvarao racun dali su mi dve visa electron (za devizni i za dinarski). ali stalno mesam pa sam sad hteo da visa electron za dinarski, zamenim sa mastercard karticom.. A i placam sad sve karticom tako da ce dobro doci bezkontaktno placanje do 1500..
U svakom slucaju, kada dodje kartica, trazicu ukidanje visa electron. Pa ako ukinu i mastercard onda neka je ponovo izdaju.
OK, to nije dodatna kartica (dodatna se koristi kada ovlastis nekoga i on dobije dodatnu karticu na osnovu tvoje osnovne, i obe se interno vode kao jedna, tj. imaju isti limit/potrosnju/itd.).
Ovo je druga kartica, sto ti zelis.

Sad se setih da AIK Wallet radi samo na MC, smor :) Jos Visa koje ni na koji nacin ne podrzavaju PayWave na kraju 2018. :)
 
Kako mislis dodatna, druga kartica, drugog tipa?
Jer ako uzmes dodatnu, na ovlasceno lice, pa otkazes osnovnu, i dodatna prestaje da vazi.

OT: Koliko masi vaga?:)
Za ovu vagu izgleda treba posebna tema i gde daje zvucnik, ja dosao skoro do kraja (broj lk) i idalje nista o zvucniku?
 
Ako sam dobro shvatio, na Starteru se MC reizdaje, sa novim brojem i nema mogućnosti da se traži samo produženje postojeće uz zadržavanje broja MC, čak i uz posebnu doplatu...
Dok na Progresivu se reizdavanje ne naplaćuje i zadržava se stari broj MC?

F1
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno