Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Banka mi je na P30 pro.
I samo Tln baguje...
Imam Raiff... Radi lepo
Imam Aik... Radi lepo

Android 10.1

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
Dobro detalji koje druge banke imaš bih rekao da su nebitni za troubleshooting, osim ako ne puštaš ventil jer te Mobi nervira :)
 
Telenor mreza takodje ima neki problem.
Danas su stizale poruke o propustenim pozivima od petka i tokom vikenda.

Prosli ponedeljak je stizala poruka Plavi petak...
 
+1 Mnogo su počeli da baguju u zadnje vreme, tako da ozbiljno razmišljam da zatvorim račun kod njih.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
+ stalni radovi na unapređenju ili održavanje vikendom, što u tolikoj meri ne dobijam ni od jedne banke.
Što je najgore sve ostaje isto posle tih "unapređenja"!

sada ću svaki put kada ne mogu da izvršim uslugu iz nekoliko pokušaja da najpre pišem banci (uslov), a onda 15 dana kasnije prigovor NBS - budući da mi uvek pošalju samo robot odgovor posle 10 dana.
 
Da li neko zna koliko vremena je potrebno da mi na tekuci racun legne uplata iz inostranstva?
 
2-3 radna dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Totalni raspad! Aplikacija mi ne radi, probao reinstalaciju, po preporuci tehničke službe, sada ne mogu ni da se prijavim....

Sent from my Motorola One Zoom using Tapatalk
 
Preko weba radi

Sent from my Motorola One Zoom using Tapatalk
 
У Суботици већ неколико дана не ради уплата Евра на банкомату.

Ево сад добио инфо од подршке да је банкомат пун и зато не ради уплата. Недељу дана не могу да испразне банкомат....
 
Poslednja izmena:
Prijavite im preko messengera da znaju da postoji neki izazov[emoji769] u radu tog bankomata :)
 
Poslednja izmena:
Primetio sam bag u aplikaciji, kada krenem u placanje, automstski je obelezeno instant placanje, ali sa datumom za sutradan ili vec prvi naredni radni dan. Onda prijavi gresku kako datum ne moze biti u buducnosti... Moram da iskljucim pa opet ukljucim instant placanje ds bi se vratio datum na danasnji. A sad kad sam placao koristeci sacuvan sablon, cak i ne vraca datum, nego moram da platim bez instant opcije...?

Huawei P30
 
I kod mene postoji ista greška.... mislio sam da ja nesto nisam lepo podesio... ali znaci sistemska..

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Platni promet sa mobi na mobi banku ne radi. Danas sam vise puta probao. Pise da je transakcija izvrsena ali novac i dalje stoji na racunu. Pare ne stizu. Bagovi su sve ucestaliji u poslenje vreme.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Na Progresiv paketu sam. Godinama imam kreditnu karticu koju ne koristim. Danas vidim da mi je skinuto 200rsd sa kreditne kartice. Očigledno je istekao promo period.
U cenovniku im soji:
"Periodična članarina za korišćenje
kreditne kartice 200rsd"
Sada samo još da ustanovim kako da ugasim kreditnu karticu.
43a4a30c202adafa899666c53942b19d.jpg
064a50236244d69e9edaa0e6cfa63f8b.jpg
 
Poslednja izmena:
Sad je samo za progresiv + besplatna kreditna mastercard

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
^ Da, ali samo do 31.3.2021.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Pa nikada i nije bilo na neodređeno vreme [emoji1787]

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Posle današnjeg update-a aplikacije konačno mogu da se plaćaju računi preko IPS skeniraj.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Verzija 4.5.6 za android. I to je mozda samo beta

U release notes stoji da se i svi nalozi do 300k salju kroz IPS

Ceka se i iOS :)
 
Poslednja izmena:
Posle današnjeg update-a aplikacije konačno mogu da se plaćaju računi preko IPS skeniraj.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Da li postoji opcija i nakon što se udje u aplikaciju ili samo ono na početnom ekranu gde se unosi pin kod za logovanje?
 
Na prvom ekranu imas IPS skeniraj
 
Da, to i pitam, da li osim na "prvom ekranu" postoji opcija i još negde nakon ulaska u aplikaciju?
 
Nema. I zasto bi bilo? :)
 
Приликом скерирања мтс рачуна додаје ми чекирано "хитно плаћање" (не може да се искључи) и аутоматски +50дин провизије... Јел ово због тога јер сам на основном рачуну ичи подразумевано свима карика 50дин додатно приликом ИПС плаћања?
 
placa se provizija kad nisi progresiv, naknada je najveca za osnovni, za starter je manja, a progresiv 0
 
Proviziju imas na osnovnom i bez instant (50 din).

A sva QR svakako idu na IPS...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno