Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da, na to sam mislio. Nema provizija veze sa IPS

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Potvrđujem da nema provizije na progresiv (plus).

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Izasao update za iOS.

Svi nalozi do 300k idu kroz IPS i omogucili su skeniranje QR na racunima.

Jos da dodaju Apple Pay i bice kompletni
 
Pozdrav. Moze li da se plati IPS-om posle kucanja pin-a? Ne vidim opciju u meniju.
 
Ne. Imas na prvom ekranu
 
^^ I meni to fali i mislim da je bzvz. Uzeo da platim 10 racuna, i 10 puta sam unosio PIN za logovanje. Takodje, dodao bih mogucnost da čekiram da li želim PDF o uplati na email ili ne.
 
Poslednja izmena:
Danas sam prvi put na benzinskoj pumpi probao IPS-om da platim benzin, nije prošla transakcija.
Da li vama radi ova usluga?
 
Trenutno, plaćanje je moguće opcijom IPS pokaži na svim prodajnim mestima Mercator-S trgovačkog lanca odnosno u Mercator, Idea i Roda megamarketima.
 
@trajkovic

Na stranici je navedena Poštanska štedionica, verovatno trenutno samo za tu banku radi.
 
Radi za sve banke koje imaju opciju "IPS pokaži". Oko Nove god sam probao i prošla je IPS transakcija na pumpi.

@trajkovic da li se sećaš koju grešku je izbacio na slipu kad si probao da platiš?
 
To moze biti ovo:

Isplata gotovog novca korišćenjem platne kartice na šalterima pošte, drugih banaka i POS terminala u zemlji (Dina i MasterCard)
2% (min 300 RSD)

Za takve situacije na progresiv paketu imamo ovo:

Isplata gotovine na bankomatu drugih banaka u zemlji korišćenjem Mastercard debitne kartice
Prvih 5 podizanja mesečno su bez naknade - svako naredno 200 RSD
 
Poslednja izmena:
sinoc probao dva transfera preko ebank sa svog racuna na racune drugih korisnika mobi banke .. nekada je ovo islo momentalno, a sada jedan otisao odmah, a za drugi malocas dobih potvrdu .. fantasia deluxe
 
Danas na bankomatu podizem 3000. Izbacuje mi jednu novcanicu od 2000 i jednu od 1000. Ova od 1000 pocepana, ali ne ono malo pocepana, nego bukvalno fali jedan deo novcanice.
(Zao mi je sto se nisam setio da slikam, bio sam u zurbi)

Udjem u telenor, reko izbacio mi bankomat pocepanu novcanicu, i ova radnica pocne da me ubedjuje kako je to nemoguce itd. i da mi broj call centra.
Zovem call centar, objasnim situaciju i kaze mi lik da probam da vratim novcanicu nazad u bankomat.

Ok, vratim se do bankomata i uradim tako, medjutim bankomat mi zadrzi novcanicu i izbaci mi neki slip gde pise da je novcanica trece kategorije, da se povlaci iz opticaja i da se obratim banci...

Zovem ponovo call centar, javi se neka zena, opet objasnjavam situaciju... Moram priznati da je bila prilicno
ljubazna. Kaze kako je to normalno, ovo-ono, da ne brinem itd. i da ce mi novac biti vracen na racun u roku od sedam dana, dok se obave neke provere...

Uglavnom to je to za sad, cekam do kraja sedmice, pa cu videti sta ce biti....
c828cc71ed53044036625df836229a20.jpg


Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Vidim da je ranije neko imao takodje ovo
SMS servis: odbijena pretplatnička transakcija interesuje me sta je ovo vidim da je skinuto 35 din sa racuna.
 
Ja sam nedavno dobio istu poruku. Imam licencirani antivirus, i oni su pokušali da obnove licencu i nisu uspeli jer je meni internet kanal isključen. To me je koštalo 35 dinara. Na kraju su ipak uspeli jer, izgleda imaju offline posterminal. Tada sam saznao da isključivanje internet kanala ništa ne znači, ukoliko imaju moje podatke i odgovarajući uređaj.

Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
 
^Ne razmem šta te je koštalo 35 dinara?
To mi nije jasno...kao ni to šta su na kraju uspeli, da ti skinu novac za licencu i pored isključenog internet plaćanja?
 
Poslednja izmena:
Jesu li vam stigli racuni na klik, konkretno ovaj za pretplatu za telefon?
 
Ma stiglo je i na mejl ali u aplikaciji nema niceg.

Menjao sam telefon pa sam poceo da tripujem da nesto nije u redu zbog toga pa cisto da proverim.

Hvala momci.

Sent from my POCO X3 NFC using Tapatalk
 
Ja ne mogu da verujem da gospoda nakon nekoliko godina nije u stanju da postavi neki bankomat u Bulevaru, bio jedan kod Metropola, koji su sklonili iz bog te pita kog razloga, al zato tri bankomata na potezu Zeleni venac-Cara Dušana.

Maltene ceo taj deo oko Vukovog spomenika, Bulevar, taj deo Vračara oko Bulevara, uopšte nemaju bankomat... Nije mi jasno ko im tačno planira mrežu bankomata, al ako nema para za dodatni bankomat, valjda može neki da se premesti iz centra...

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Imas kod Djerma. Uz progresiv paket imas 5 podizanja masterom na bilo kojem
 
Čini mi se da je pisano negde po temi, ali sada ne mogu da pronađem: Da li je neko probao uplatu i isplatu € sa bankomata pomoću Dina kartice? Da li funkcioniše?
 
Jer zna neko koliko treba da se ceka da legne refund sa Aliexpress.Prodavac nije mogao da posalje pa je odma odradjen cancel ordera pa je prihvatio.I na aliju pise proccesing refund.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno