Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Вјерујем вам јер се ја водим информацијама са сајта а затворио сам рачун баш због конфузије и неусаглашености у раду ТБ.Дакле на сајту 3 мин. валидности,а у пракси 5,на сајту промовишу Мкеш на свим банкоматима,а у пракси не ради тако.Неко има дозвољени минус у опцијама а већина, не.Код мене се каже,паметноме доста.
 
Вјерујем вам јер се ја водим информацијама са сајта а затворио сам рачун баш због конфузије и неусаглашености у раду ТБ.Дакле на сајту 3 мин. валидности,а у пракси 5,на сајту промовишу Мкеш на свим банкоматима,а у пракси не ради тако.Неко има дозвољени минус у опцијама а већина, не.Код мене се каже,паметноме доста.
Nije problem neusaglašenost, već koliko te one tangiraju. Stvari koje navodiš su pomalo trivijalne.
Nova usluga se često ne pušta svim korisnicima odjednom. Kao ni nove verzije softvera. Da li je 5 min ili 3...za nešto što još ni ne radi čestito, a živeli smo i radili bez toga što sada, ajde molim te :)
Ista stvar i za dozvoljeni minus. Nisi ga imao do sada, nećeš ga imati ni do daljnjeg, ali biće. Mada, znaš kako kažu, može supa bez jednog rezanca :)
 
Jes u onoj prezentaciji stoji 3 minuta. Mada je rađena na iPhone-u. Možda je na iOS-u stvarno 3 minuta, kad bi neko mogao da to potvrdi. Na kraju krajeva, što KAŽE @ -V-O-Y-A-G-E-R-, nije to ni toliko bitno da bi se oko toga sad nešto tangirali.

NXT-L09
 
Je l ovo neka novost ili je to zato što imam password manager, sad mi stalno traži captcha na web login-u?
 
Nije problem neusaglašenost, već koliko te one tangiraju. Stvari koje navodiš su pomalo trivijalne.
Nova usluga se često ne pušta svim korisnicima odjednom. Kao ni nove verzije softvera. Da li je 5 min ili 3...za nešto što još ni ne radi čestito, a živeli smo i radili bez toga što sada, ajde molim te :)
Ista stvar i za dozvoljeni minus. Nisi ga imao do sada, nećeš ga imati ni do daljnjeg, ali biće. Mada, znaš kako kažu, može supa bez jednog rezanca :)
Na kraju krajeva, što KAŽE @ -V-O-Y-A-G-E-R-, nije to ni toliko bitno da bi se oko toga sad nešto tangirali.
Је ли ово банка или ...Кладионице су више уређене од ТБ.:DНема нити једне банке која ово ради у оволиком обиму.Код банака ако је 1 онда није 1,0025,велике су разлике.Имате рачуне за струју који су касније очитани или су одокативни,али новац не пропада ако је авансно уплаћен.Банкарски сектор је веома уређен и свака неусаглашеност подлијеже потенцијалној тужби која ће остварити добит,као швајцарци.
 
Ja sam pokusao da iskoristim mCash na bankomatu danas, ali ekran nije reagovao na pritisak zelene trake za mCash.

BI je uradila ova placanja samo za Visa Inspire i Visa Electron kartice (znaci, ne i kreditne). Sto uopste i nije neki plus iskreno :(

Ja nisam pokusao sada cu pokusati pa javljam.
A sto se tice BI znam da radi na Visi to je bas dobro kako nema neke koristi, kesovina (plata) je na Inspire-u ne treba ti kartica samo telefon.
Svakodnevno placam karticom na koju mi leze plata ne kreditnom to ni ne koristim, ne treba mi pa tako ni ne vidim nista lose u tome.

Kod mene je validnost koda 5 minuta, mada pise na sajtu 3, mozda je greska do njih.
Neko dalje napisa da ce greskom ako se posalje biti zloupotreba, teorijki je moguce, prakticno ravno tome da danas dobijes 7-cu na lotou, dakle nikakva.
Zasto, pa zato sto nece ni znati da sta je dobio niti cemu sluzi ni kako da iskoristi to svakako nece uspeti za 5 min, a to sve pritom da je ispred nekog Telenor bankomata.
Dakle ravno 0(nuli) da ce neko moci iskoristiti to za zloupotrebu, e sad ako pricamo da posaljete nekom iz imenika ja sam prosto siguran cak i da posaljem nekom iz imenika i da zna sta je to i da je odmah kod bankomata, znam da niko ne bi zloupotrebio i skinuo neke pare sa racuna.
 
Da li je 5 ili 3 nevazno je dok ne proradi usluga jer ne znamo da li jos uvek setuju sistem.
Ako posle ostane 5 umesto 3 onda ih treba zasuti reklamacijama.

Mislim da je 3min sasvim dovoljno za interakciju.
 
Po meni je 30 sekundi i više nego dovoljno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bio sam do bankomata, ne radi, to jos izgleda i nije pusteno ni najdnom bankomatu.
 
Cini mi se da od 1.februara pocinju da naplacuju 100,00rsd za podizanje na bankomatima drugih banaka...jos uvek je 50,00...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poskupeli su 5 din sa 26 na 30 i opet su jeftiniji od drugih

Послато са Coolpad A8
 
Kako za koga. Da ne idemo sa poredjenjem u off :) Meni je najbolja komercijalna jer ima 230 bankomata pa nemam potrebe da koristim tudje :)
 
Ne moraš da se akaš sa šalterušama i čekaš u redovima.
Дјелимично тачно.Као и у другим банкама проблеми ће се јавити кад-тад,наравно не код свих.
 
Promena stranih valute moze samo u dinare? Npr. imam USD i EUR. Moram prvo USD -> RSD, pa RSD -> EUR?
 
Ti izgleda hejtuje sve u vezi plave boje .... W10 ima onaj main wallpaper plave boje, Telenor isto ... sta sledece ?
Meni su sami promenili tarifni profil bez pitanja, u tom trenutku su sa mnom zavrsili. Da vise ne idem u off...

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Promena stranih valute moze samo u dinare? Npr. imam USD i EUR. Moram prvo USD -> RSD, pa RSD -> EUR?

Sve banke su takve.
I sa te strane TB uopste nije za druge valute. Jer osim da odes do Airport city filijale svaki drugi nacin koriscenja monEUR valuta te bas kosta.
 
Da, jasno. Stigla mi je uplata u USD, pa gledam sta mi je ciniti. Inace koristim samo EUR.
Sa druge strane, sto se tice te uplate, stiglo je tacno 20% manje. Pretpostavljam da je to PDV u Srbiji. Obracunava se na svaku uplatu iz inostranstva?
 
Da, jasno. Stigla mi je uplata u USD, pa gledam sta mi je ciniti. Inace koristim samo EUR.
Sa druge strane, sto se tice te uplate, stiglo je tacno 20% manje. Pretpostavljam da je to PDV u Srbiji. Obracunava se na svaku uplatu iz inostranstva?

Nema nikakve provizije za prilive iz inostranstva, mozda je to provizija za transfer iz druge banke, 20% je previse, bolje proveri to.
 
Nije to PDV, ne može banka da ti skida PDV, a ni porez na dobit. Tako da je to nešto drugo, od strane uplatioca


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da, jasno. Stigla mi je uplata u USD, pa gledam sta mi je ciniti. Inace koristim samo EUR.
Jedino da odes do filijale u Airport City-u da ti isplate u USD. Sve sotalo te kosta barem 5%.
Sa druge strane, sto se tice te uplate, stiglo je tacno 20% manje. Pretpostavljam da je to PDV u Srbiji. Obracunava se na svaku uplatu iz inostranstva?
Koliko si to dobio? Ispod 100$? Ako je ispod 100$ to su onda razne provizije intermediary banaka dok dodje do nas.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno