Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
2d2080310669d4805ce7a0fd6f522c8e.jpg


Malopre vidim stigao apdejt, pustim da se skine i instalira. Uđem u app da vidim da li ima neki novitet, i prvo što mi padne u oko je neka transakcija od 1000 dinara za koju nemam pojma šta je. To je ova prva na slici AGZX3021. E sad, vidim da mi nije skinulo taj iznos od 1000 dinara jer mi je stanje na računu nepromenjeno, ali svakako me kopka šta to predstavlja, a mrzi me da se cimam sa CCom. Nemam nikakvu SMS notifikaciju sa ovakvim iznosom i sve vreme je isključen kanal za internet plaćanja na MC.

NXT-L09
 
Uplata na bankomatu? U pretdstavlja uplatu kod mene (nemam blizu transakcije koje nisu ATM uplate da proverim). MM su verovatno tvoji inicijali pa je nesto interno.

Ali koju vrstu usluge u drugoj banci odjavljuješ? Trajni nalog?
Pa da.
 
Poslednja izmena:
Septimuse, da ne bi bacao minute za zvanje Telenor mreze, bolje da mi neko kaze ako zna ;) Obicno znamo vise ovde nego u CCu ionako.
Pretpostavljam da EPS ne dozvoljava 2 trajna razloga. Nakon sto TB posalje zahtev sa tvojim podacima stize odbijenica.

Za 063/9000 je potrebno 3-4 minuta.
 
Uplata na bankomatu? U pretdstavlja uplatu kod mene (nemam blizu transakcije koje nisu ATM uplate da proverim).

Ma kakvi, nisam ni prišao do bankomata danas. Drugo, zar to ne bi trebalo da predstavlja priliv na TR, a ovde se ipak radi o odlivu. Najcudnije je sto nisu skinuta ta sredstva sa računa.



NXT-L09
 
2d2080310669d4805ce7a0fd6f522c8e.jpg


Malopre vidim stigao apdejt, pustim da se skine i instalira. Uđem u app da vidim da li ima neki novitet, i prvo što mi padne u oko je neka transakcija od 1000 dinara za koju nemam pojma šta je. To je ova prva na slici AGZX3021. E sad, vidim da mi nije skinulo taj iznos od 1000 dinara jer mi je stanje na računu nepromenjeno, ali svakako me kopka šta to predstavlja, a mrzi me da se cimam sa CCom. Nemam nikakvu SMS notifikaciju sa ovakvim iznosom i sve vreme je isključen kanal za internet plaćanja na MC.

NXT-L09

Jel si sipao gorivo juče , preključe ? :smoke:
 
^
Nisam. Mada sam planirao danas, mora da je to [emoji3]

NXT-L09
 
Poslednja izmena:
A pre par dana, verovatno je danas proknjiženo, lepo piše NIS :smoke:
 
Jel racun na klik predstavlja trajni nalog ili moze da se bira koliki iznos ce da bude uplacen?
 
Ma kakvi, nisam ni prišao do bankomata danas. Drugo, zar to ne bi trebalo da predstavlja priliv na TR, a ovde se ipak radi o odlivu. Najcudnije je sto nisu skinuta ta sredstva sa računa.

NXT-L09

Nazovi ih na 0639005 i pitaj. Ja stvarno ne znam kako bismo mogli da ti pomognemo.
 
Poslednja izmena:
A pre par dana, verovatno je danas proknjiženo, lepo piše NIS :smoke:
Sad sam skapirao, u subotu sam podigao crvenu na bankomatu Komercijalne banke, a danas je proknjiženo. Ovo NIS je ustvari Niš. Zbunilo me sto obično lepo piše šta je u pitanju kao na primer
dec333ed59a4c4499d07cb7ca68f5dcd.jpg
a ne tu nešto xyz...

NXT-L09
 
I ova strelica je odliv, a ne priliv [emoji3] kao sto rece u nekom postu iznad


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da je Pera na vreme pozvao policiju do svega ovoga ne bi doslo. :d
 
Pretpostavljam da EPS ne dozvoljava 2 trajna razloga. Nakon sto TB posalje zahtev sa tvojim podacima stize odbijenica.

Za 063/9000 je potrebno 3-4 minuta.
Ali sto da trosim svoje minute na to? Jeste da ih imam sada i vise nego sto mi treba ;), ali necu da Telenor dobija i dinar od toga ;)
Neka daju obican fixni broj za pozive ili neka bude besplatan sa svih mreza, kao 0800.
 
@alfa:
narucis taxi i odes do poslovnice, pretpostavljam pare nisu problem ;)
 
Sad sam skapirao, u subotu sam podigao crvenu na bankomatu Komercijalne banke, a danas je proknjiženo. Ovo NIS je ustvari Niš. Zbunilo me sto obično lepo piše šta je u pitanju kao na primer
dec333ed59a4c4499d07cb7ca68f5dcd.jpg
a ne tu nešto xyz...

NXT-L09
Uglavnom to zavisi od informacije koja ti stigne kroz fajl za knjiženje, tako da ćeš od bankomata do bankomata imati različite opise. Pogotovo što su to bankomati drugih banaka, o kojima naravno Telenor banka nema nikakvih informacija (adresa koja ti se ovde pojavljuje u opisu i slično)
 
^
OK sve to stoji, ali obrati pažnju na ove dve transakcije koje su određene na istom bankomatu u samo dva dana razmaka
396a9c3681c5f0dc2eb12a48c8201d90.jpg
7a903051c9be1a1a51a81fb340718b89.jpg
I kako da se čovek ne zapita šta je sad ovo?

NXT-L09
 
Da li je neko primetio mCash opciju u aplikaciji? O čemu se tu radi?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ja nisam primetio, ali je juce bio update app...
IMG_2343.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Čim se uđe u app, u donjem delu.
80bb62d9864fd73b0312b3e3f5f0e841.jpg


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Evo još par screenshotova kako to izgleda.
189aed32d0c56bc997c691bad1955f67.jpg

93f73c4a23384c7a6d006ebfbd9db52c.jpg

8e7423acd8ed61ccce3c7b6b18b0656a.jpg


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Da usao sam sad dobijes kod koji je validan nekih 5 min, pise tamo izmedju ostalog da se skenira na bankomatu, kako? I sta se time dobija?
Kako se placa dal se prinede tel aparatu pa kao paypass ili se skenira ovaj kod sa onim skenerom u prodavnici?
Bas su zakomplikovali, BI je to bolje uradila definitivno.
 
A šta vam je to aplikacija?
To postoji?
Kuuuul

Send from TT using Windows Phone
 
A, gde se nalazi dozvoljeno prekoracenje po tekucem racunu, to nigde nisam mogao da nadjem?
 
Meni koliko je poznato dozvoljeni minus još nije omogućen iako je bilo priče da će biti od nove godine.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno