Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Питао сам једном баш СББ зато што сам код њих дугогодишњи корисник да ли ми могу понудити целокупну услугу у смислу свих РТВ канала ,добре и стабилне брзине нета и део фиксне телефоније за све бројеве и позивање чак и мобилних бројева ( преведено потпуну слободу комуникације ) .Речено ми је да сваки провајдер у Србији и на Балкану сам уређује које ће канале имати у понуди те да је то што ја тражим ипак превише ...Што је апсолутно тачно ! Зато сам био принуђен узети СББ и ЕХЕ нет ( тада 2017 године ), потом и услугу IPTV коју могу покренути преко Еоn боха ( поменуте компаније ) те тако објединио услуге у стану ...Али зато се одрекао и Iphone-а у Смарт тв-а...
Све има своју цену ,питање је колико смо ми расположени за те потребе или "жеље" издвојити .(y):)
Imam SBB u drugom stanu, u ovom u kome zivim Supernova, na Android TVu EON aplikacija instalirana. Pre uvodjenja pitao sam ih da li ima nekih ogranicenja po pitanju gledanja United Media kanala, rekli su da nema. Stvar je principa. Narasla su im muda kako su preuzeli Premier ligu.
Ето хвала Богу снашли сте се барем помоћу апликације да обједините услугу . А ствар је и њиховог " принципа " да нам жељама удовоље или не...(y):)
 
Ovi večerašnji problemi sa gledanjem Sport klubova i ostalih kanala mi liče da SBB ima problema kod verifikacije korisnika, jel mi je čas puštao "blokirane kanale", čas izbacivao poruku da su blokirani.
 
Moj eon van mreže radi bez problema, sa svim kanalima
 
Kod mene od juce popodne ne rade N1, Nova S, Sport klubovi (eon nalog u mrezi). Net Supernova (ex Radijus vektor). Do juce sve radilo bez problema.
 
На тв (картица) на ХБО немам превод а на МОВЕ уређају имам. Је л има решење неко или морам њих са зовем?
 
Da li izabrati super plan 4 plavi ili eon full + intarifu? Po ponudama koje su dobijene, prva opcija izlazi oko 3200din na 2god., druga 3000din.

Najbitnije je net. Kod SN je optika, kod SBBa coax, brzina je ista, do 150mbps. TV, pogotovo sportski sadržaj je nebitan.
 
Da li izabrati super plan 4 plavi ili eon full + intarifu? Po ponudama koje su dobijene, prva opcija izlazi oko 3200din na 2god., druga 3000din.

Najbitnije je net. Kod SN je optika, kod SBBa coax, brzina je ista, do 150mbps. TV, pogotovo sportski sadržaj je nebitan.
Najbolje i najiskrenije je uzeti oba jeste oko 50 evra mesečno ali imate onda da birate kada će te koji da koristite .Ma kako zvučalo moja preporuka je najbolja moguća i ovako tih 25 evra mesečno potrošimo za jedno veče u kafiću ! (y) :D
 
Kod mene od juce popodne ne rade N1, Nova S, Sport klubovi (eon nalog u mrezi). Net Supernova (ex Radijus vektor). Do juce sve radilo bez problema.
Kod mene sve uredno radi, Eon u mrezi, SN exKopernikus...
Imam SBB u drugom stanu, u ovom u kome zivim Supernova, na Android TVu EON aplikacija instalirana. Pre uvodjenja pitao sam ih da li ima nekih ogranicenja po pitanju gledanja United Media kanala, rekli su da nema. Stvar je principa. Narasla su im muda kako su preuzeli Premier ligu.
Nema veze SN sa blokiranjem kanala...
 
To SBB blokira, a ne Supernova, pa je ova tema pogrešna adresa za primedbe.
Kome su bitni pomenuti kanali može nabaviti EON van mreže, neki IPTV, alternative svakako postoje.
 
Najbolje i najiskrenije je uzeti oba jeste oko 50 evra mesečno ali imate onda da birate kada će te koji da koristite .Ma kako zvučalo moja preporuka je najbolja moguća i ovako tih 25 evra mesečno potrošimo za jedno veče u kafiću ! (y) :D
Nema potrebe za oba zaista, jer su u pitanju roditelji, koji ionako ne koriste usluge preterano. Meni će značiti net zbog posla kad dođem, pa je zato i najbitniji.
 
Imam 2 licence za EON - jednu TV licencu iz paketa tv+net i jednu mobilnu licencu iz drugog paketa tv+net. Sinoć TV aplikacija nije htela da pusti UM kanale preko SN inteneta, ali mobilna je htela iz nekoliko pokušaja. Jedva odgledah košarku. Sada TV aplikacija radi zadovoljavajuće (često na prebacivanju napiše da taj kanal ne može preko ovog interneta, ali uz nekoliko prebacivanja prokine), ali mobilna neće ni jedan kanal UM grupe. Može li neki stručnjak da objasni u čemu je problem. Ranije je sve radilo normalno - obe licence EON i SN internet. Da li je problem kod SBB ili SN?
 
Imam 2 licence za EON - jednu TV licencu iz paketa tv+net i jednu mobilnu licencu iz drugog paketa tv+net. Sinoć TV aplikacija nije htela da pusti UM kanale preko SN inteneta, ali mobilna je htela iz nekoliko pokušaja. Jedva odgledah košarku. Sada TV aplikacija radi zadovoljavajuće (često na prebacivanju napiše da taj kanal ne može preko ovog interneta, ali uz nekoliko prebacivanja prokine), ali mobilna neće ni jedan kanal UM grupe. Može li neki stručnjak da objasni u čemu je problem. Ranije je sve radilo normalno - obe licence EON i SN internet. Da li je problem kod SBB ili SN?
Sbb blokira jer postoji usluga Eon van mreze. Naravno da im ne odgovara sto se dele nalozi jer onda ne bi prodavali van mreze, e zato blokiraju......
 
Ni kod mene više ne rade N1 i Nova S. Nalog od lika iz SBB mreže. Do danas radilo normalno i dok sam bio na RV i Supernovi.
Nova sport i SK nekad rade, nekad ne.
 
I kod mene isto. N1, Nova S, Nova Sport i SK ne rade. Ostali kanali, kao i videoteka rade normalno.
 
Nova S VoD je koliko se sećam imao geoblock van SBB mreže (za "u mreži" naloge naravno).
Onda oni genijalci imaju odvojene IP range blacklist-e za VOD i za TV sadržaj? 🤣🤣
 
Meni sa IPV6 rade ... Možda je do toga vama kojima ne radi ste na IPV4?
 
Момци да ли неко зна зашто само ХБО нема превод а остали програми имају? У питању је ТВ са картицом.
На мове уређају све ок
 
Момци да ли неко зна зашто само ХБО нема превод а остали програми имају? У питању је ТВ са картицом.
На мове уређају све ок
Kod mene na kartici HBO ima prevode. Proveri na daljinskom od TVa dugme subtitle, jer na HBO može da se isključi prevod.
 
Момци да ли неко зна зашто само ХБО нема превод а остали програми имају? У питању је ТВ са картицом.
На мове уређају све ок
pa ukljuci prevod...

verovatno imas hisense tv?
On sam od sebe iskljuci prevod
 
Proradili SBB kanali na SN
 
Kod mene na kartici HBO ima prevode. Proveri na daljinskom od TVa dugme subtitle, jer na HBO može da se isključi prevod.

То сам прво покушао, али не ради :)

pa ukljuci prevod...

verovatno imas hisense tv?
On sam od sebe iskljuci prevod

Имам ТЦЛ, знам да има опција али је сабтитле стављен на српски већ. Искључио па укључио, једноставно не ради …
 
Ma čas rade, čas ne. Kako sam obavešten od agenta prodaje za Supernovu, ipak idu pod kljuć EON iz mreže paketi, kao i kod mts-a.
EON van mreže će moći da se gleda.
Pod kljuc ali od strane koga, SBB ili Supernova?
 
SBB je od uvek branio svoje kanale. Ja sam imao dugo problema sa EON-om, i u to sam se uverio kada je bivši EXE-Net kupovao-dodavao nove klase IPv4 adresa i sa njima EON radi. Dok sa starim IPv4 kanali N1, Nova S, svi SK su uvek bili off. Te nove IPv4 kako su dodavali bile su neko vreme na starog ISP Rumunija, Bugarska... čim se prebace na EXE kao ISP SBB kanali kroz par dana se zaključaju.
 
Sbb blokira jer postoji usluga Eon van mreze. Naravno da im ne odgovara sto se dele nalozi jer onda ne bi prodavali van mreze, e zato blokiraju......
sbb ima ugovore sa kanalima u kojima je sve to definisano.
iz istog ili slicnog razloga se 'zacrnjuju' povremeno neke serije/utakmice na nekim kanalima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno