Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Скенирао малопре канале Супернове. ТВ пронашао 387 канала. Чини ми се код задњег скенирања да је било неких 330+. Откуд сад још 50-ак нових?
Једино што сам приметио је већ споменути Премијер лига ТВ.
Znači prestigli ste nas !?! :D :)
 
Imam Super par start. Mogu li ja greb-greb 3 meseca PLAN paketa?🙏
Promocija je namenjena novim korisnicima koji nemaju nijednu Supernova uslugu koja je u ponudi u okviru Super PLAN paketa ili imaju samo uslugu fiksne, odnosno mobilne postpejd linije ili fiksne i mobilne postpejd linije i odluče se za neki od Super PLAN sa internet i/ili TV uslugom, uz ugovornu obavezu od 3 + 24 meseca. Minimalna ugovorna obaveza od 24 meseca počinje da teče nakon isteka probnog perioda od 3 meseca.
U toku 3 meseca probnog perioda korisnik može da otkaže Super PLAN uslugu, uz obavezu vraćanja terminalne opreme. U ovom slučaju, korisnik zadržava usluge fiksne i/ili mobilne linije koje je koristio pre promocije, uz potpisivanje novog ugovora za ove usluge.
 
Kakva je situacija trenutno sa produžavanjem ugovora? Jel su i dalje škrti po tom pitanju? Ili može da se izvuče nešto dobro?
 
Promocija je namenjena novim korisnicima koji nemaju nijednu Supernova uslugu koja je u ponudi u okviru Super PLAN paketa ili imaju samo uslugu fiksne, odnosno mobilne postpejd linije ili fiksne i mobilne postpejd linije i odluče se za neki od Super PLAN sa internet i/ili TV uslugom, uz ugovornu obavezu od 3 + 24 meseca. Minimalna ugovorna obaveza od 24 meseca počinje da teče nakon isteka probnog perioda od 3 meseca.
U toku 3 meseca probnog perioda korisnik može da otkaže Super PLAN uslugu, uz obavezu vraćanja terminalne opreme. U ovom slučaju, korisnik zadržava usluge fiksne i/ili mobilne linije koje je koristio pre promocije, uz potpisivanje novog ugovora za ove usluge.
Da li Vi radite u okviru Supernova -Telekoma Srbije a.d !?
 
Kakva je situacija trenutno sa produžavanjem ugovora? Jel su i dalje škrti po tom pitanju? Ili može da se izvuče nešto dobro?
Ja sam prošlog petka potpisao ugovor za Super PLAN 4 paket i izvukao 4 meseca 50% cene pretplate.
 
Nije mi jasno kako pecaju musterije na te fake "kao" pogodnosti za produzetak ugovora

Uvek sam raskidao ugovor i tacka,aj zbogom klosari

Posle se polako dogovaramo

Tako mi nudili neku sicu,rekao ne zovi vise i vratio opremu

Posle par nedelja preko agenta sa flajera dobio 12m po dinar+nova oprema
 
Stvarno imaju bedne promocije za produžetak ugovora, aj što nisu u stanju da daju 12m promociju, nego što i za 3-4 meseca se ciganišu sa 50% popusta.
 
sad' samo moze na 2 godine da se produzi? ranije je moglo na 12 meseci i na neodredjeno time bi dobio brzi net za koji dinar vise ali ne daju :)
 
Imam probleme sa Smart TV Sasmsung UE55AU8072UXXH i Supernovom.
Na postu koji sam postavio ranije ukazao sam na problem da TV neće da prepozna Android Box ERO-KM9 koji sam dobio tako da preko njega ne mogu da gledam TV.
Kada sam pokušao da ubacim karticu ponovo problem.
Imam modul i karticu koje rade na starom modelu Samsung TV
20220817_111823.jpg
Međutim na novom modelu ulaz je drugačiji
20220817_110835.jpg
Uz njega sam dobio i ovaj poklopac.
20220817_111802.jpg
Da li postoji rešenje da se Supernova gleda preko modula, pošto Android Box neće da se poveže sa TV-om?
 
Ne može biti drugačiji ulaz, imam identičan TV i isto sam na njega stavio staru karticu iz starog Samsung TV-a, samo je prvo potrebno taj poklopac ubaciti u slot na TV-u, pa onda u njega karticu.
 
Imam probleme sa Smart TV Sasmsung UE55AU8072UXXH i Supernovom.
Na postu koji sam postavio ranije ukazao sam na problem da TV neće da prepozna Android Box ERO-KM9 koji sam dobio tako da preko njega ne mogu da gledam TV.
Kada sam pokušao da ubacim karticu ponovo problem.
Imam modul i karticu koje rade na starom modelu Samsung TV
Pogledajte prilog 352670
Međutim na novom modelu ulaz je drugačiji
Pogledajte prilog 352671
Uz njega sam dobio i ovaj poklopac.
Pogledajte prilog 352672
Da li postoji rešenje da se Supernova gleda preko modula, pošto Android Box neće da se poveže sa TV-om?
Ubodeš taj adapter u tv i onda ubaciš u njega cam modul
 
Данас ми иначе дошли да мењају рутер јер сам се жалио да вајрлес а немам у соби поред. Донели су ми старији рутер, техниколор али није усправан. Као он има бољи вифи.

Мана је што не може 2,4 и 5гхз у исто време (или ја не знам) а врлина је што је стварно 5гхз већи домет.

Није Бог зна шта, али је мало боља ситуација
 
Da li još neko ima od danas problem sa "EON van mreže" nalogom na Supernovoj?
Na zaštićenim kanalima (n1, nova s i sport klubovi), čas mi izbacuje zabranu za reprodukovanje, čas ih pusti na 5-6 minuta?
 
Da li još neko ima od danas problem sa "EON van mreže" nalogom na Supernovoj?
Na zaštićenim kanalima (n1, nova s i sport klubovi), čas mi izbacuje zabranu za reprodukovanje, čas ih pusti na 5-6 minuta?
Meni danas na EON-u (u mreži) ne rade SPORT klubovi, a do juče su radili normalno (ex Vektor). Ne mogu da gledam košarku. Kao da su ubacili nove adrese na crnu listu.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220817-213848_Google.jpg
    Screenshot_20220817-213848_Google.jpg
    102.6 KB · Pregleda: 61
Da li još neko ima od danas problem sa "EON van mreže" nalogom na Supernovoj?
Na zaštićenim kanalima (n1, nova s i sport klubovi), čas mi izbacuje zabranu za reprodukovanje, čas ih pusti na 5-6 minuta?
Isto i kod mene. Budu li zabranili N1, zavrsavamo saradnju
 
Isto i kod mene. Budu li zabranili N1, zavrsavamo saradnju
Што тако !?! :D Па Ви можете ако желите од компаније СББ затражити само кабловску телевизују без обзира на Супернову која је код Вас инсаталирана или ако имате андроид тв или уређај за апликације покренути неку додатну апл.и имати IPTV .
Искрено сам желео да могу имати све од ТВ канала и сад имам све што се може на Балану видети .:D(y)
 
Imam SBB u drugom stanu, u ovom u kome zivim Supernova, na Android TVu EON aplikacija instalirana. Pre uvodjenja pitao sam ih da li ima nekih ogranicenja po pitanju gledanja United Media kanala, rekli su da nema. Stvar je principa. Narasla su im muda kako su preuzeli Premier ligu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno