Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod mene u SM pojavio se Tanjug TV HD na poziciji 13 od noćas. Samo se vrti loop tj promo. Kanal Prva World prebačena na poziciju 55.

U Paracinu takodje prva world hd prebacena na 55, dok je na poziciji 13 za sada prazno. Vidim na sajtu je vec azurirana lista i ubacen tv tanjug na poziciji 13. Meni nesto ne deluje da ce da se gasi sajt od sutra, moguce da ce samo da se promeni naziv u telekom kablovska ili tako nesto.
 
Nije bitan taj sajt,vec u koji ces paket biti smesten sutra, i kako ce ti novcanik, reagovati na tu promenu.
 
Cene nece da se menjaju do isteka ugovorene obaveze, tako su napisali u obavestenju na sajtu. A poskupljenje je potom svakako neminovno.

Uporedjivao sam slicne pakete na mts-u, konkretno box 3, fiksna, tv i net, paket sa svim kanalima i brzina neta 100/10 tamo kosta 4.350 dinara, dok trenutni slican paket koji koristim super sve plus kod supernove kosta 3.700 dinara svi kanali i brizna neta 120/15, i to je kod supernove srednji paket. Pa vi sad vidite koliko su box paketi skuplji. Svako ko bude zeleo hbo kanale i one za odrasle, mi koji imamo pakete super sve plus move i super par plus move tu ce najvise da se osteti poskupljenje po isteku ugovorne obaveze.
 
Poslednja izmena:
Nije bitan taj sajt,vec u koji ces paket biti smesten sutra, i kako ce ti novcanik, reagovati na tu promenu.
Paket ti ostaje isti do kraja ugovorne obaveze. Moguće je samo, da pojedini kanali kojih nema u mtsu, prilikom isteka ugovara budu skinute sa liste.
 
Na izlogu Supernovine poslovnice u mom mestu istaknuto je obaveštenje da ista prestaje sa radom, ali da ih ubuduće potražimo u bilo kojoj mts poslovnici.
 
Jel realno da mi za mesec dana riknu dva move uredjaja ?! Kakav oni skart uvaljuju majko mila. Dok sa druge strane eon stb radi dve godine bez ikakvih problema.
 
Razmisjlaj malo ,na one kojima uskoro istice ugovorna obaveza.
Prevedi šta si hteo da kažeš ("na one kojima..."), a da nije suprotno od onoga što sam napisao. Dakle...
"Imaš ugovornu obavezu i dobijaš ono što si potpisao dokle ti traje ugovor. Mesec, dva, pet... dve godine. (igrom slučaja od početka sam u supernovoj, tako da sam skoro obnovio ugovor, jer su krenuli sa radom u aprilu 2019.godine, prethodno se dobro raspitao šta dobijam od sutra). Možda Supernova i ostane ovakva kakva jeste u okviru mts-a. Mnoga mesta nemaju optički, a Supernova je većim delom na koaksijalcu. Na kraju, svi nagadjamo ko baba Vange. Videćemo uskoro gde smo, ko smo i šta smo?
 
Gde si bio danas bićeš i sutra. Novi logo na računu + novi tekući račun i ćao. Kao i kad je vaš bivši provajder postao deo Supernove.
Oni za 2 godine nisu integrisali te ex-provajdere u jedinstvenu mrežu a ne da će sad kao na dugme 01. juna da padne totalna integracija u MTS mrežnu opremu...
 
Hvala ti što si nam otvorio oči!
Btw. postoje i Kodi, STBEmu player, StalkerPlayer...pa možeš gledati sve kanale sa planete zemlje i ne treba ti VPN. Takodje rade bez greške... (lično koristim zbog SportKluba i N1) Ali nije poenta u tome.
Tema je Supernova i kao pod tema "šta će biti sa njom od 1.juna"?
Hvala tebi sto si meni i drugima otvorio oci i obavestio nas o najnepouzdanijem nacinu gledanja tv programa, preko Kodija i slicnih "muuuu" plejera. ;) Da nisam probao, nasankao bi me ko od sale.
Ali necemo o tome ovde, za to postoji druga tema na ovom forumu. Reagovao sam samo zbog kuknjave o HRTu (ili bilo kom drugom servisu) koji inace moze da se prati besplatno (bez muka i bez kodijanja i muuuuanja). 🍻
 
Cene nece da se menjaju do isteka ugovorene obaveze, tako su napisali u obavestenju na sajtu. A poskupljenje je potom svakako neminovno.

Uporedjivao sam slicne pakete na mts-u, konkretno box 3, fiksna, tv i net, paket sa svim kanalima i brzina neta 100/10 tamo kosta 4.350 dinara, dok trenutni slican paket koji koristim super sve plus kod supernove kosta 3.700 dinara svi kanali i brizna neta 120/15, i to je kod supernove srednji paket. Pa vi sad vidite koliko su box paketi skuplji. Svako ko bude zeleo hbo kanale i one za odrasle, mi koji imamo pakete super sve plus move i super par plus move tu ce najvise da se osteti poskupljenje po isteku ugovorne obaveze.
Pa na optici cene su tu negde. Box 3(200/80) je 3500, a kod SN(250/20) 3700 ali ima hbo.
 
Hvala tebi sto si meni i drugima otvorio oci i obavestio nas o najnepouzdanijem nacinu gledanja tv programa, preko Kodija i slicnih "muuuu" plejera. ;) Da nisam probao, nasankao bi me ko od sale.
Ali necemo o tome ovde, za to postoji druga tema na ovom forumu. Reagovao sam samo zbog kuknjave o HRTu (ili bilo kom drugom servisu) koji inace moze da se prati besplatno (bez muka i bez kodijanja i muuuuanja). 🍻
Samo ti gledaj pouzdano i ne brini za nas, kao što ni mi ne brinemo za tebe.
 
meni proradio eurosport1, samo mi nije jasno od koga mi "ide" net uopste preko kabla je inace
 
Ako nece biti nista zasto onda stoji obavestenje na sajtu da obratimo paznju na box pakete, kao i da ce cene ostati iste do isteka ugovorne obaveze. Mozda nekom to nije nista ako neki paket poskupi za 200-300 dinara, pa bas sica.

Ubacili su dosta HD kanala, plus ove nove kanale sto su ubacili skoro svi su u HD rezoluciji. Samo jos da poverujem da ce mi za to ostati ova cena koju placam 3.700 dinara. Bice novih paketa i promena, ako ne sutra, vrlo uskoro.
 
Da ne ureknem, kako sam prebacio na zenu ugovor i dobio 6n po dinar, super par plus paket, sa move uredjajem... Radi di J! Nijedan bag, sec i sl ni neta ni tv-a... A ocekivao sam propast sa move uredjajem, vreacanje za par sec pusta snimke... Net bez onih dosadnih prekida... Mozda ureknem ali za sada zadovoljan nakon dugog nezadovoljstva ranije... E da i zadrzao i 2 kartice za ne daj Boze ako zaglupi move box...
Blago tebi, meni move box havarija. Non stop ukoči i izađe onaj timeout prozor. Net je odličan doduše, optika i radi stvarno bolje nego u SBB-u
 
P.s.
Radi li vam Video Klub na androidu/iOS-u? Meni samo crn ekran kad pustim, na desktopu je ok.
 

Prilozi

  • 20210601_070048.jpg
    20210601_070048.jpg
    291.1 KB · Pregleda: 140
Poslednja izmena:
On- line podrska, nema pojma oko ovog spajanja sa MTS-om, i dalje teraju po starom, vrbovanje po trenutnim paketima.
 
Ono sto im pise na sopstvenom sajtu.
Spajanje sa MTS-om, i novo iskustvo na MTS mobilnoj mreži ,a sve u BOX paketima.
 
Objektivno kao Pink, K1 itd. Ne mislim da N1 pljuje Srbiju pre bih rekao da se popišavaju po N1 ko i kako stigne, a o tome da će Euronews biti objektivna je vrlo diskutabilno i nerealno za očekivati. Zar stvarno mislite da će se afere od Krušika, Jovanjice, Telekoma itd naći kao tema mislim da neće. Sve vesti će biti upakovane tako da ne napadaju tj ne kritikuju aktuelnu vlast. Možda za promenu neće biti napadanja na N1 Đilas - Šolak televizije, CIA američka televizija sa sedištem u Luksemburgu itd. Ako tražiš objektivnost u Euronewsu nećeš je naći to je moje mišljenje i ne moram biti u pravu šta više voleo bih da me demantuju.
Ja sam samo izrazio svoje nadanje i želju za nekom objektivnom televizijom. U duhu demokratije ne presuđujem dok ne vidim. Ali sobzirom da su rekli da počinju sa programom krajem Maja, a danas je 1. Jun, mislim da nisu dobro počeli da tačnim informacijama 😃🙄
Sada sam probao, ne radi.
Ni kod mene
 
Ne teba biti mnogo vidovit , dovoljno je otvoriti oci, pa videti,da je rezim kupio sve,apsolutno sve medije.One koje nisu kupili,odavno rade za njih.Samo jednog nisu kupili-N1, i sada je iluzorno ocekivati, da ce rezim siriti Euronews slobodu zajedno sa N1.
Ovoga puta,verovano nece ici direktno protiv N1, ici ce mnogo sofisticiranije,preuzece im sve iole vrednije novinare.
Tamni oblaci su se nadvili nad SBB kucu.Slabo se pise, da su im otisli svi bolji inzenjeri,sto u MTS, sto preko.Rasulo im je u IT sektoru, i to veoma ozbiljno rasulo.To nije od juce,tinja odavno.Rasulo je i na N1,glavno rasulo ce tek da usledi krajem godine.
 
Poslednja izmena:
Supernovin sajt ugašen.
 
Puštam suzu za crne oblake.
 

Prilozi

  • IMG_20210601_101220.jpg
    IMG_20210601_101220.jpg
    223.3 KB · Pregleda: 137
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno