Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ex Kopernikus - Prokuplje
NISMO!!

Ex Kopernikus - Vranje
NISMO...


Ex Kopernikus Smederevo - NE
...ali aktivirali su frekv. 538 i 522.

Ex Kopernikus Beograd-NE

Ex Kopernikus Džakarta - Ne
Jos uvek nema nista od nove programske seme! Ex Kopernikus-Svilajnac.
 
Hahaha ko da vraćaju sk kanale.
Što se tiče toga nikad više .
Ex-Rv najbolji što se tiče toga bio!Jel sigurno ovo što se priča od prvog juna spajanje
 
Za gomilu kanal mi izbacuje da su kriptovani, ali ne bi trebalo, paket je super plus move. Jačina signala je tipa 3/8 kockica, a kvalitet signala još gori tj mislim da nema nijedna kockica. Da li to može da prouzrokuje da izbacuje da su kanali kriptovani?

Da li je problem što sam karticu doneo od kuće, isti paket je u pitanju?
 
Mi u manjim gradovima smo izgleda privilegovani da prvi dobijemu novu programsku semu sa dosta vise HD kanala. Prosto neverovatno da je skoro pa niko vise nema, ex Kopernikus.

Predpostavljam da od 1. juna ide i zakljucavanje nekih kanala sa novim paketima. Cisto sumnjam da ce sve da mi ostane otkljucano.
 
Mi u manjim gradovima smo izgleda privilegovani da prvi dobijemu novu programsku semu sa dosta vise HD kanala. Prosto neverovatno da je skoro pa niko vise nema, ex Kopernikus.

Predpostavljam da od 1. juna ide i zakljucavanje nekih kanala sa novim paketima. Cisto sumnjam da ce sve da mi ostane otkljucano.
To je po meni sra...Kod bivšeg operatera svaka promena što se tiče kanala,tebi ostanu oni po ugovoru.Ugovor i dalje važeći.Ovi sad kad nema tvog paketa,zaključavaju kanale a ugovor važeći.Izgleda što se tiče njih ne moraju da poštuju a kad korisnik ne poštuje onda udri ....
 
To je po meni sra...Kod bivšeg operatera svaka promena što se tiče kanala,tebi ostanu oni po ugovoru.Ugovor i dalje važeći.Ovi sad kad nema tvog paketa,zaključavaju kanale a ugovor važeći.Izgleda što se tiče njih ne moraju da poštuju a kad korisnik ne poštuje onda udri ....
Nisam razumeo, ako grešim ispravi me, normalno je da ako neki kanal nije u paketu za koji imate ugovor, normalno je da ga gase.
 
Nije tacno, kada su bivsi operateri prodati telekomu i osnovan brend supernova sa novim paketima pre dve godine, ja sam bio ostao bez nekih kanala i pored toga sto sam bio pretplacen na njih, bili su zakljucali neke naucne kanale i morao je da se potpise nov ugovor da bi ih ponovo imao. Predpostavljam da ce i sad nesto slicno da urade da uslove korisnike da potpisu nove ugovore.
 
Verovatno se radi na uskladjivanju kanala, sa postojećim MTS paketima.
Ostaje pitanje, kako će postojeći ugovoreni SN paketi, biti prebačeni, u odgovarajuće MTS pojedinačne i BOX pakete, i da li će MTS napraviti nove BOX kombinacije.
 
Poslednja izmena:
Da li su svi natovani...kod mene od pre par dana hvata IP adrese iz opsega 178.237.xxx.xxx
 
mene su natovali u dinar tacno u dan posle godinu dana
 
Da ne ureknem, kako sam prebacio na zenu ugovor i dobio 6n po dinar, super par plus paket, sa move uredjajem... Radi di J! Nijedan bag, sec i sl ni neta ni tv-a... A ocekivao sam propast sa move uredjajem, vreacanje za par sec pusta snimke... Net bez onih dosadnih prekida... Mozda ureknem ali za sada zadovoljan nakon dugog nezadovoljstva ranije... E da i zadrzao i 2 kartice za ne daj Boze ako zaglupi move box...
 
Ma ajde be,ja dobio 12m po dinar kao box3 korisnik
Samo treba naci " kreativnog" promotera

Ko jos pristaje na 6m po dinar,to je uvreda
 
Da li neko zna koja je pristupna sifra za ruter ?
nijedna generalna sirfa ne radi (admin admin, user user) . Zvao sam korisnicku podrusku rekli da ce mi se javiti i reci log in sifru ali od toka prodje vec par dana.
Ruter je ZTE f680
 
Da proverim buvu koju sam čuo, mada mislim da je glupost.
Vi što ste dobili RTS 3 HD, RTS NAUKA, PRVA MAX HD, KICK HD...itd da ne nabrajam. Da li imate novu opremu "movie box" ili novi modul ili ste još uvek na staroj opremi?
Navodno te kanale mogu da prate, samo ko je skoro obnovio ugovor ili potpisao nov?
Mislim da je glupost, ali aj...da pitam. Ne košta.
 
Danas me je zvala neka devojka iz Supernove za produzenje ugovora. Ja kad sam joj reko da meni ugovor istice tek 14 juna,ona meni kaze da mora "sad" ranije pre 14 juna da se produzi ugovor za paket koji sam koristio do sad. Inace,ja sam na koaksijalni kabl-paket Super Sve Plus. Ex Kopernikus.
 
Da proverim buvu koju sam čuo, mada mislim da je glupost.
Vi što ste dobili RTS 3 HD, RTS NAUKA, PRVA MAX HD, KICK HD...itd da ne nabrajam. Da li imate novu opremu "movie box" ili novi modul ili ste još uvek na staroj opremi?
Navodno te kanale mogu da prate, samo ko je skoro obnovio ugovor ili potpisao nov?
Mislim da je glupost, ali aj...da pitam. Ne košta.

Kod mene je sve otvoreno za sada. Nisam dobio novi modul, niti su me zvali da bilo sta potpisujem. A od 1. juna videcemo, verovatno ce nesto da zakamufliraju.

Meni ugovor istice u februaru sledece godine.
 
Probacu da ih okrenem pa da vidim sta kazu…
Nego sta ti dodje otvorena konekcija?
 
E svasta 🤣
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno