Šta je novo?

Shoppster

Bilo je ovde rasprave, sta i kako se postupa sa robom koja je vracana, ono tipa samo otvoreno, kupac odustao... Bla, bla...

Primetih sada da imaju artikle kod kojih je naznaceno da je otvorena amblaza, i oni su nesto povoljniji.

Moze se samo u pretragu ukucati "otvorena ambalaža".
 
Kakva je ovo sprdnja, na strani za sbb ponudu na rate cene za x8 i dalje uvecane, znaci tamo mema popusta?
 
Sta je tu cudno? Popust ne vazi ako se uzima na rate, ne samo kod njij, kod mnogih je tako.
 
Čudno je zato sto sam na email dobio personalizovanu ponudu sa tom cenom a kad odem na link, te cene nema. Ko im je smišljao biz plan svake mu čast. Ima regularna shoppster cena, pa akcijska (to je recimo za ovaj x8), pa shoppster connect, pa shoppster smart connect, pa onda ona za one vezane sbb ugovorom za koju nemaju marketinški naziv ali se zna da nije connect... Pri cemu sbb podrska nista ne zna oko toga već upucuje na shoppster, a tamo podrška nikakva... Haos 😉
 
 
Pojavio se Honor 90 lite 8/256 na Shoppster i još par sajtova, 6.7 ekran, 35k. Verovatno ce sada cene dole za magic5 lite i 70icu.
 
Prosle nedelje sam porucio sa Shoppstera, od poslednjeg maila nista ne javljaju danima, jutros konacno SMS od DExpress-a. Inace sa Shoppstera sam prvi put zatrazio isporuku na paketomat. Stize mi poruka da imam do 06.07.2023. do 22h da podignem paket. Da li je to standardni vremenski okvir za podizanje paketa na paketomatu? Sta se desava posle tog datuma, kurir dolazi po paket i nosi u magacin?
 
Upravo tako kao sto si naveo... Cesto se desava da nema slobodnog mesta u paketomatu, pa onda cekas koji dan duze da ostave...

Inace u tim slucajevima kad ide na paketomat ne mozes da odes u magacin da preuzmes, ako primetis da se duze zadrzala posiljka u magacinu.
 
Zvuci mi da imaju vise posla sa paketomatima (sto je besplatno), nego da urucuju posiljke na adresu (sto se placa). :)
 
Dexpress paketomati nisu predvidjeni iskljucivo za Shoppster kupce, nego za sve korisnike Dexpressa, mada "ista" je firma.
 
Da naravno da paketomati nisu samo za Shoppster kupce, ali sam naveo ovaj primer besplatnog jer smo u Shoppster temi.
Nisam razumeo drugi deo, kazes da su DExpress i Shoppster ista firma??
 
Tako je, SBB je kupio Dexpress ima sigurno vise od godinu dana, a kao sto znamo i Shoppster je isto SBB-ov.
 
Nisam znao da je i DExpress Šolakov. Dobri su im paketomati za razliku od poštinih.
A i saradnja sa NIS/Gazprom za pohvalu.
 
Drugim recima sve je to Šolakovo...
Po meni nista ne fali ni postinim paketomatima,ok mi to otkljucavanje kroz app.
 
Da li ima nekoga ko je u Shopster Smart Plus nivou i da ima neke proizvode u toj ponudi...meni je prazno kada god udjem tu.
 
Juče sam poručio vertikalni zamrzivač, kakva su iskustva sa dostavom, koliko ću čekati?
 
Imaju dobru ponudu za LG OLED55A23, cena 100k. Trenutno LG nudi garanciju 2+3 godine.
 
Niko ne prijavljuje da su počeli da naplaćuju podizanje sa paketomata 149 dinara?
 
Juce porucivao neku kafu, za 1Kg besplatan paketomat, a za 2Kg i vise 149din. Ima i ta varijanta... :D
 
Ja sam imao situaciju za majicu da nije mogla u paketomat, poslao im poruku i pitao zasto ne moze....javili mi bili kasnije da su resili i da moze. Tako da desava se i to.
 
Nazad
Vrh Dno