Šta je novo?

Shoppster

Moj utisak je da oni nemaju u svom magacinu moj artikl. Jednostavno čekaju određeni broj porudžbina pa onda kontaktiraju dovavljača i naručuju robu. Mi platimo odmah a oni dobavjaču za 30-60 dana. Meni je rok isporuke bio 06.11. Korisnička podrška juče kaže da će me kontaktirati kada budu imali korisnu informaciju. Ako i danas nema ništa, popodne ću videti da im otkažem.
Nisi u pravu, dobavljacu stigne direktno porudzbina, ne ceka niko nista da se nakupi... Niti si u pravu da za placanje dobavljacu, placas ti direktno dobavljacu, a oni njemu posle ispostave fakturu za svoju uslugu, ima vise varijanti, ima negde gde i placas njima, a oni vrse placanje prema dobavljacu, malte ne na svakih nedelju dana. Sve zavisi kako je dobavljac sa njima dogovorio, ima dosta varijanti.
Takodje i dobavljac sam odredjuje dostupnu količinu, azurira....

Dobavljač za svaku porudzbinu u određenoj fazi dobija dokumentaciju koju štampa, po potrebi dodaje svoj fiskalni i ceka kurira.

U principu kasnjenje moze biti u zavisnosti od raspoloživosti artikla, koliko ce brzo obraditi (spakovati robu), koliko ce cekati kurira (uglavnom stogvdana dodje kad je spremno, eventualno sutradan, ako je kasnije bilo spremno)...
 
Piše da je na stanju, da je njihova dostava ( ne kurirom) da če uneti u kuću, stan. Da će raspakovati itd itd. Pa ako imaju na stanju, a tako piše na sajtu, da živim još 100 godina, ne mogu ukapirati i shvatiti ovoliko kašnjenje i javašluk
 
Njima su sve dostave kurirom (Daily expressom), kazem ti moze biti da dobavljac nije azurirao stanje, sta ti pise koji je rok?Ocekivano vreme dostave?
Takodje, sta je problem pozvati, napisati im mail, sigurno ces dobiti povratnu informaciju.
 
Gabaritne pošiljke oni odrađuju, tako kažu. Imaju svoja vozila, brendirana Shoppster reklamom. Zvao sam, juče mejl poslao. Ćute
 
07. poručeni TV i zidni nosač.
Nosač stigao 9.
TV od 9. ćuti kod kurira 🤔😂
Ni danas ništa 👌
 
Eee, zvali danas, sutra zakazana isporuka "preko praga" 😀
 
Evo ja dy ih pohvalim,u petak uvece sam narucio laptop,a u uzorak je vec bio kod mene.
 
Kupujem godinama, redovno online, i ovo mi je najgore iskustvo ikad, bez presedana.
Naručio sam sobni bicikl, i stigao je neispravan. Reklamira se kao nečujan, a očigledno je unutar mehanizma otpao neki šraf ili tako nešto, pošto se čuje da se "baca" dok verglam, i to dosta snažno i, posledično, iritantno. Ajde to još nekako,ali ne želim da dođem u situaciji da ta anomalija ošteti/uništi sam mehanizam.
Reklamirao sam proizvod. Trebalo je otprilike 15 dana da dođu samo po bicikl. Trošio sam svoje slobodne dane, pošto su mi prvo rekli da će doći sutra ili najkasnije prekosutra. Očekivano, na kraju su mi rekli da je sve ok sa biciklom.
 
Trebalo je da ga vratiš bez objašnjenja i kupiš drugi. Mnogo bezbolnije.
 
Kupujem godinama, redovno online, i ovo mi je najgore iskustvo ikad, bez presedana.
Naručio sam sobni bicikl, i stigao je neispravan. Reklamira se kao nečujan, a očigledno je unutar mehanizma otpao neki šraf ili tako nešto, pošto se čuje da se "baca" dok verglam, i to dosta snažno i, posledično, iritantno. Ajde to još nekako,ali ne želim da dođem u situaciji da ta anomalija ošteti/uništi sam mehanizam.
Reklamirao sam proizvod. Trebalo je otprilike 15 dana da dođu samo po bicikl. Trošio sam svoje slobodne dane, pošto su mi prvo rekli da će doći sutra ili najkasnije prekosutra. Očekivano, na kraju su mi rekli da je sve ok sa biciklom.
Da nije Yesoul? Bas sam gledao te ovih dana na Shoppster...
 
Primetio sam da se na Shoppsteru, s vremena na vreme, pojave neke igracke/mozgalice za decu koje su jeftinije nego na amazon.de. Npr, Thinkfun trenutno. Vidjao sam i neke od Kosmos pre. Pa cija deca vole taj vid zabave nek baci pogled.
 
Kupio sam pomenuti bicikl u januaru. Sve je bilo Ok osim baterije za bluetooth konekciju. Verovatno je stajao duže u magacinu.
Inače je stvarno tih.
 
Imam jednu porudzbinu od 11.9, prek'uce je bilo 2 meseca kako cekam na isporuku.
Ko zeli, neka cestita....:ROFLMAO:
Samo da javim, koga interesuje, da je danas tacno 3 meseca od porudzbine, a ja i dalje cekam... :LOL:

Inace, zamalo 4.12 da dobijem paket, ali sam morao da ga odbijem u dogovoru sa korisnickom sluzbom, jer su stavili naplatu pouzecem, a sve placeno 11.9. platnom karticom...
I tad mi rekose, ako moze kurir da zadrzi do sutra, dok mi ne resimo ovde, pa da ponovo donese bez otkupa, zvacemo vas... Ni traga, ni glasa, od tada...:rolleyes:
 
Samo da javim, koga interesuje, da je danas tacno 3 meseca od porudzbine, a ja i dalje cekam... :LOL:

Inace, zamalo 4.12 da dobijem paket, ali sam morao da ga odbijem u dogovoru sa korisnickom sluzbom, jer su stavili naplatu pouzecem, a sve placeno 11.9. platnom karticom...
I tad mi rekose, ako moze kurir da zadrzi do sutra, dok mi ne resimo ovde, pa da ponovo donese bez otkupa, zvacemo vas... Ni traga, ni glasa, od tada...:rolleyes:
Koja je kurirska sluzba? To je verovatno do njih a ne shoppstera kao prodavca.
 
D Express je u pitanju.
Da, problem je u sustini od pocetka na relaciji Shoppster-D Express, mnogo veci udeo u tome pripada Shoppster-u, ali to je sve moglo da se resi u 10 dana najvise...
I kada su konacno poslali, nije D Express samoinicijativno upisao otkup, vec Shoppster, a proizvod placen prilikom porucivanja...
 
Ko voli da pije kafu a ima njihov paketomat u blizini za besplatnu dostavu. Po ovoj ceni ovu kafu nećete nigde naći. Ja je kupujem već godinu dana na Shoppsteru.
 
Kakve veze imaju cene kafe u Makedoniji i Bosni sa ovim sajtom pa ih upoređujete?

I gorivo je jeftinije pa sigurno neću ići u Makedoniju da ga točim...
 
Imate li problema sa naručivanjem? Uzeo sam neki mali zvučnik, trebalo bi sutra da bude isporučen, al eto pošiljka je već treći dan "u obradi"
 
Upravo cekam da mi isporuce 1kg kafe vec 3 meseca, pisao sam u prethodnim porukama... :cautious::LOL:
 
Nazad
Vrh Dno