Šta je novo?

Shoppster

Sa Šopsterom se sklapa ugovor o prodaji i njihova obaveza je da se ugovor ispoštuje.

Kao što ni oni ne bi prihvatili objašnjenje, hteo sam da vam platim ali bankomat moje banke nije radio, pa nisam mogao da podignem novac. Nisam ja kriv, ne mogu 100% da iskontrolišem banku. 🙂

Ja lično imam OK iskustva sa njima, doduše nisam kupovao ništa kabasto. Čak i sa D-ekspresom imam dobra iskustva. Ja ne bih preuzeo porudžbinu, pa neka se vrati i nek se oni cimaju svi zajedno, što bih ja preuzimao na svoja leđa tuđe propuste i još to plaćao.
 
Ni ja to ne bih preuzeo, zasto da se mucim zbog tudjeg javasluka, i da mi presedne kupovina.
Uostalom, kako ocekujemo da pobosljaju uslugu ako im tolerisemo takve propuste.
 
Meni je samo fascinantno sto je i Shoppster i Daily express u vlasnistvu Solaka i ne mogu to da usklade, da jedna njegova firma bruka drugu... Umesto da cak daju i prioritet posiljkama sa Shoppstera.
 
Loša sreća je kada me proda Manlester Siti proriv nekog đevđira. Ovde ipak je u pitanju javašluk a ko je odgovoran, to me ne zanima. Znam kome plaćam.
 
Da podelim iskustvo:
Pazario sam malu Xiaomi kameru koja kada nestane struje, po povratku, potpuno izgubi wfi konekciju, mora da se resetuje i ponovo upari. Inače radi dobro.
Sve sam ovo napisao u komentaru i dao jednu zvezdicu. Naravno da nisu objavili. Pa gori su od Alija...
 
Sad treba da se raspravljamo?
Da kažem da nisi u pravu, a ja jesam... Brate, nije vredno...

Radi dobro dok ima konekciju, a kada je izgubi, ne radi nikako - zato 1*.

Izneo sam lično iskustvo, i činjenicu da u Shoppster-u prodaju robu koja nije baš naj naj.

Ovo potkrepljujem i prethodnim iskustvom kada sam kupio MiVue dash-cam koja je bila otpakovana pa vraćena u kutiju - srećom u svim režimima radi odlično. Za kameru + a za Shoppster prvi minus.

A od sada su mi nezanimljivi
 
Jel to je sobna kamera ,za snimanje dece ?
Realno to i nije neka mana,ako je kamera za napolje može da bude problematično
 
Ta, za sobne uslove...
Obzirom gde živimo, prekidi struje se često dešavaju (bar jedanput nedeljno, a i češće - juče 2x), ideja da je povežem sa smart home za razne akcije pade u vodu, za slučaj kada nema nikoga kod kuće po nekoliko dana...
Mada, iznedrio sam rešenje, napajanje na power bank, pa iz njega u kameru i sve radi... Jedino što je powerbank non stop na napajanju (srećom ne greje se)

Sorry za off
 
Opet to ti nije do Shoppstera, ne prave oni te kamere. Na tvom mestu ja bi vratio i uzeo neku koja nema tih "problema" pogotovo ako tako cesto ostajes bez struje. Ja imam neku no name sa KP evo 4-5 godina radi bez problema,a nisam ni primetio da ima problem sa nestajanjem struje,mada realno mozda 1 godisnje mi se desi da nema struje.
 
Glupo je da nastavljam priču, ali moram reći da nisi u pravu.
Istu takvu, već imam, kupljenu u Xiaomi prodavnici, radi bez greške. U Shoppster-u je bio neki ludački popust sa 6999 na 3999 - očigledno nije bez razloga. Tako je i dash-cam bila na 50% popusta (bile i reklame na TV-u) pa je dobih otpakovanu.
Da ne zaboravim, jedna druga je na Xiaomi Srbija 4990 a na Shoppster-u 3999 ali otpakovana (navodno regularna cena je 5999 a očigledno nije).
Govorim o manipulaciji trgovca.
To je poenta mog izlaganja ovde.
 
Nisi ranije spominjao da si dobio otvaranu...razlog vise da im vratis. Desava se da posalju otvarano, tj ono sto im je neko vec vratio, reklamirao. Ne znam zasto to tako prihvatas,zezas se sa napajanjima, vrati,trazi novu ne otpakovanu, pogotovo sto imas istu i znas da je ta sa defektom.

I ja sam uzimao neke stvarcice na tim jacim popustima,ali je sve stizalo novo novo,ne otvarano,mada bilo je vec slucajeva da salju otvarano i diskusije o tome.
 
Iskreno, mrzi me da se bakćem, kada sam video kako se vrši reklamacija - smučilo mi se. Pošto nemaju radnju, mora da se šalje kurirskom službom... Imam neko rešenje, pa idemo dalje.
Samo kažem da su levi, i da ja lično nisam zadovoljan, jer od toliko reklamirane firme, koja ima i svoj TV kanal, ipak treba viši nivo...
Daleko im lepa kuća
 
Ja sam tu malu kameru (valjda je ista, magnetik 2k) više puta skidao sa USB i nijednom se nije raskačila sa mreže. Isto sa Šopstera.
 
O tome pričam, mada ovde je reč o onoj što se vrti - ona zeza ova što je sada kupljena. Stara rotirajuća (isti tip i ta magnetna) rade savršeno.
Izgleda da ću ipak da se bakćem
 
Ja planiram da od njih kupim laptop,zivim na severu Vojvodine pa ne znam da li je sigurno kupiti od njih,zbog reklamacije i garancije
 
Da li imaju neki kodovi za Shopster ili su cene na sajtu konacne?
 
Narucio sam Clatronic Ručni usisivač punjiva baterija 3.6V AKS827 B sa postarinom 2970 dinara , dostava od 9 novembra , naravno ima da me uhvati ovaj drzavni praznik 11 novembra pa ne verujem da ce mi stici pre 13 novembra.
 
Pa neverujem da te kaci, s ibzirom da je 11.11. subota i vecina ne prenosi, pinedeljal je uglavnon radni dan
 
Ja naručih TV 70 inča...
24h kasnije - u obradi.
Nek mi je Bog upomoć 😂
 
Spori su nekad pošteno moraš da se načekaš za paket , iako oni pišu
Očekivano vreme dostave:
Isporuka od 13.11.2023.
Često se načekaš i posle tog roka , jedino ako ih opomeneš smiluju se i pošalju.
 
Naručio 01.11. a očekivani rok isporuke 06.11. Normalno da još nema ništa al je zato stigao mejl da ocenim proizvod. Smejao sam se od muke.
I uopšte ne kapiram zašto su ovako spori.
 
Sta ocekivati od online prodavnice koje 3 godine tek posluje. 111 hiljada pratioca imaju na instagram a tek 100 lajkova po postu :)
 
Ja sam hteo da odem po TV u magacin. Neće da može 😂
 
Ako ima neko da je upućen u kompletnu proceduru rada shoppstera, ja ga molim da mi objasni razlog kašnjenja kod isporuke naručene robe. Može i putem pp.
Hvala unapred
 
Ja sam radio sa njima u bivsoj firmi, razlog,odnosno razlozi kasnjenja mogu biti generalno svakakvi,zavisi ko je prodavac, u kojoj ti je fazi posiljka i td i td....svakako sirok pojam da se tako izrazim, znam da su ovi moji bivsi imali kasnjenje jedne posiljke ni manje ni vise 2 meseca i da se covek jos uvek interesuje za istu...
 
Moj utisak je da oni nemaju u svom magacinu moj artikl. Jednostavno čekaju određeni broj porudžbina pa onda kontaktiraju dovavljača i naručuju robu. Mi platimo odmah a oni dobavjaču za 30-60 dana. Meni je rok isporuke bio 06.11. Korisnička podrška juče kaže da će me kontaktirati kada budu imali korisnu informaciju. Ako i danas nema ništa, popodne ću videti da im otkažem.
 
Meni su se smilovali da posalju juce rucni usisivac i stiglo mi u viber obavestenje od Daly Express da imam danas paket.
 
Nazad
Vrh Dno