Šta je novo?

Problem u dostavljanju paketa..

Ako se plasis onda cuti i trpi da su svi takvi mi bi jos pod turcima bili.
 
Ne plasim se covece. To je sala. Sto se novinarke tice, iza toga stojim. Dakle ako joj trebaju moji podaci da bi potkrepila neke dokaze i ostalo, to je u redu. Ako ce da mi objavljuje ime i prezime na portalu, to ne zelim Jednostavno ne zelim da mi se ime provlaci po portalima/novinama/zutoj stampi i to je to. Stvar principa. Ti reci hoces li da ti saljem ovo pod ovim uslovima ili ne.
 
Stavice moje verovatno u novinama...
 
Ok, dakle ja ne zelim svoje ime u novinama. Molim te to naglasi. Tebi, ako ne smeta, to je ok. Poslacu ti ovo uskoro.
 
ocekujem to isto i od seizmos-a posto on ima gomilu paketa koje ceka i nisu stigli :)
 
Sve sam preneo, malopre smo se culi, rekla je da prica krece sredinom sledece nedelje tako da ce me pozvati tada.
 
Ime, prezime, adresa, ip, maticni broj, godina rodjenja... sve vam imam i vise necete dobiti ni jedan paket :D

Mica ubica

:wave:
 
znao sam jednog isto tako se bacao kao ta mica ubica, mislio da je najaci :) eno sad ima ulicu/bulevar koja se zovu po njemu na nbg, a njega vise nema vec 10 godina, ubise ga bas dok sam ja bio na strazi :(
 
Poslednja izmena:
znao sam jednog isto tako se bacao kao ta mica ubica, mislio da je najaci :) eno sad ima ulicu/bulevar koja se zovu po njemu na nbg, a njega vise nema vec 10 godina, ubise ga bas dok sam ja bio na strazi :(

Ko te ubi dok sam ja na straziiii?

izvinjavam se za OFF, bilo jace od mene.
 
znao sam jednog isto tako se bacao kao ta mica ubica, mislio da je najaci :) eno sad ima ulicu/bulevar koja se zovu po njemu na nbg, a njega vise nema vec 10 godina, ubise ga bas dok sam ja bio na strazi :(

"Kontam" , al ne kontam ...
 
pre 4 dana sam ga dobio.

takođe imam još jedan TN sa tmart-a: "NK0000xx4434" (samo sam 2 number-a zamenio sa xx)
imam ga 18 dana, i nigde ništa o njemu ne mogu da pronađem!
tmart samo drži: "Sorry, Items may just enter the logistics processing soon, so we can't get the logistics information currently."
može li pomoć za njega, gde da gledam ??
 
Trazis ga na pogresnom sajtu, zadnja 2 slova su oznaka za zemlju poste SE je svedsku, kineska posta je CN http://www.posten.se/en/Pages/home.aspx pogledaj ovde ili na 17track, nekad je potrebno i 10 dana da postane vidljiv a i sad su idu praznici pa je guzva u svim postama...
 
zvala me je u utorak i jos nesto ispitivala, poslali pitanja carini pa valjda sad cekaju odgovore, izvestavacu sta budem imao jos od info....
 
Poslednja izmena:
ovako, imam situaciju na AliE:
"Full refund if product is not received in 30 days"
prošlo je 30 dana. 32 da budem precizan.
iskreno, čudi me da je u pitanju 30 dana, u 99% slučajeva je 60 dana ili slično.

šta da radim, da otvorim dispute, ili šta.

što je najgore, ovo se uskoro približava:
Your order will automatically be confirmed in 11 days 10hours 12minutes 3seconds


da li je neko imao takvu situaciju (istekao rok za prijem) ?
 
Ako ti stvarno treba to sto si narucio, i odgovara ti cena, mozes sam da produzis rok za dolazak. Kontaktiraj prodavca pitaj ga sta se dogadja. Ako ti nesto ne odgovara ne cekaj vec ulazi dispute, ali u svakom slucaju kontaktiraj prodavca.
 
evo šta kaže, možda se i vama isto dešava, problematični su itemi sa baterijama:

Dear friend, (obožavam ovo)
Sorry for the trouble.
Because this item has batteries inside and China Post has checked strictly these days.
Most of this kind of items be sent back, hope you can undertand.
Now we cannot sent out the item to your country because strictly banned.
How about we refund you ?
Do you have paypal account to get money ?
Waiting for your reply.
Thanks

mada ne znam što on da radi refund kada nije ni dobio pare.
i što se nije sam javio kad već zna za ovaj problem.
verovatno očekuje da se neko zezne, i isteknu dani za dispute.
 
kazi mu nek ti posalje swiss postom :)
 
Ja sam to obavestenje dobio kada sam narucio tastaturu iz Hong Konga. I tacno je da je stigla bez baterija, ali sumnjam da ih je uopste i poslao, posto nema tragova otvaranja paketa.
 
Nego jel se vama desava da PayPal odbija placanje sa E-bay? Meni se u zadnjih 10 dana ovo konstantno desava, vraca me sa obavestenjem da potrazim drugog merchant provajdera, a imam novca na racunu. Ne znam u cemu je stvar.
 
Pa to zvuci kao da je prodavac problematican .

Desava mi se sa prodavcem od koga sam bez problema pre mesec dana obavio placanje. Plus ima 99% pozitivan rejting, znaci nije to. Kad se izgugla ova poruka kojom se odbija povezivanje e-bay na Pay Pal prilikom placanja izadje tona slicnih primera al nisam uocio nijedno resenje niti razlog zasto se desava. Placanje direktno preko PayPal fakture radi bez problema. Jedino sto mi mozda pada na pamet je da mi odbija zato sto sam usao u zadnjih 6 meseci vazenja mastercarda.....zna li neko postoji li ogranicenje kod e-bay da se mora koristiti kartica sa ne manje od 6 meseci do isteka?? Ako nije to, onda stvarno ne znam u cemu je stvar, masa ljudi se zali.
 
Nazad
Vrh Dno