Šta je novo?

iPhone SE (2020)

Cekam Madjare i to kad malo padne cena [emoji23]

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Pokusavam da nadjem ali mi nesto ne ide, da li je ovo staklo pozadi mat kao na novim ajfonima ili su ostavili isto kao na 8
 
Pokusavam da nadjem ali mi nesto ne ide, da li je ovo staklo pozadi mat kao na novim ajfonima ili su ostavili isto kao na 8

Isto kao na osmici.

Inace, super ako 128GB model bude kostao oko 70k din. Ja sam racunao da ce 64GB verzija da kosta otprilike toliko kod nasih operatera. Super ako bude tako, ondaK uzimam 128GB.
 
128gb je sweet spot. Nije velika doplata u odnosu na 64gb, i dobro će doći onima koji ne koriste cloud.

Sent from my SM-G973U using Tapatalk
 
Gledam cene kod operatera, u Vip-u je osmica 86k din. :D, a sedmica 50k (u MTS-u 57k). :lupko: Ko zna koliku ce cenu da lupe za novi SE. Pretpostavljam da ce kod njih biti oko 70k din. Uzgred, citam na net-u glasine da ce novi SE biti predstavljen 15.04., a da u prodaju krece od 22.04.

Imajući u vidu da sam ja preko mts kupio iphone 11 koji je tamo sa sve pretplatom i razlikom u ceni paketa izašao 710 evra, možda stvarno u mts bude 400 novi SE.
 
Da li se zna hoće li MTS u skorije vreme da uvodi eSIM? Čekam da se to desi pa da pazarim SE.
 
Ukljucis mu lpm jos low res ekran to ima da sije i ip11 po trajanju batt :-D ali apple kaze about the same lasts like ip8
 
Zasto ne uzeti X umesto SE2? bolji ekran, bolja kamera, bolja baterija?
 
Teško da će biti bolja baterija, kamera diskutabilno takođe. Jedino ostaje ekran na papiru.
 
X novi naci sad? :-D svi ti sto drze tel godinama samo novo kupuju...
 
Ja ne bih ni XS uzeo pre ovog a ne X. Uostalom 11 menjam za njega.

Sve što je meni bitno su zaokružili (haptic,stereo zvuk, esim, dovoljno dobra kamera, bežično punjenje) i upakovali u perfektno kućište.

Imao sam i telefone sa notchom, sa teardrop, sa pop up kamerom...taj dizajn mi apsolutno ništa ne znači.
Za normalno svakodnevno korišćenje će ovo biti savršen telefon, bar za mene.
Nije mi jasan hejt - samo su dodali još jedan model u ponudu, izbora nikad više (od jeseni još veći), ne tera vas niko da kupite.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Odmah kazem fejk... pregorele fotke na se a 8 nisu
 
Meni moj SE i dalje radi savršeno, nema potrebe da ga još menjam. Platio sam ga 150e, kad padne cena ispod 200e i novom SE uzimam
 
Moj je sa baterijom kaput. A ni sa ekranom ne stoji najbolje, ispadao je pa je izgubio na senzitivnosti u nekim delovima, negde treba malo jace pritisnuti. Ovako generalno radi vrlo dobro. Mada ima mana, proximity senzor otkazao, slusalica za razgovor je slaba od prvog dana, sinhronizaciju klipova i fotki sa cloudom ne radi u pozadini, mora app da bude otvorena, nema podrsku za flac, los hdr, nema night mode, generalno za danasnje pojmove suvise je mali ekran i nije amoled.

Ovaj 2020 SE bi trebao da donese dosta stvari na sto, samo jos da vidimo i prve recenzije objektivnih tjubera i ozbiljnih sajtova.
 
Nema potrebe za nekim posebnim recenzijama, zna se da ce raditi vrhunski, samo da vidimo kakva je kamera i baterija
 
Baterija će da bude prosek, kmera malo lošija od 11ice o to je to. I glupo je što su ga osakatili za 1gb rama u odnosu na 11.
 
Baterija će da bude prosek, kmera malo lošija od 11ice o to je to. I glupo je što su ga osakatili za 1gb rama u odnosu na 11.

6s leti sa 2 GB. Drži aplikacije i po 3 dana. Svi kompromisi koje su napravili su prihvatljivi. Ja bih menjao wireless charging za Night mode, ali boze moj.

Apple u pravo vreme ovaj model.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baterija će da bude prosek, kmera malo lošija od 11ice o to je to. I glupo je što su ga osakatili za 1gb rama u odnosu na 11.

Najbolje da su stavili 4GB RAM-a, main kameru sa 11-ice, jacu bateriju i veci ekran (OLED of course ;)), a da cena ostane $400. Nece da moze, a i ko bi onda kupovao iP 11 (Pro)? Eventualno oni koji zele i ultrawide i telephoto kamere.
 
Sto se mene tice samo baterija da bude dobra. Ostalo prepustam skupljim modelima. :) Telefon je ekstra.
 
Ja koji imam novi odličan fon, koji nisam fan Apple-a razmišljam da uzmem ovaj ne znam ni sam zašto..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
^ To i ja razmisljam, ali bojim se da cu dva puta na dan da punim bateriju.
 
Nazad
Vrh Dno