Šta je novo?

iOS 17

Hocu da instaliram 17.2..pa sam hteo da pitam da li postoji opcija da samo poruke sacuvam i vratim posle a sve ostalo bi posle jedno po jedno instalirao..?
 
Uključiš u okviru iCloud podešavanja da radi backup poruka uvek, tačnije da ih sinhronizuje sa tvojim iCloud nalogom kako bi mogao da ih koristiš i na drugim Apple uređajima. Praktično je identično kao što ti je uključeno za kontakte da ih tamo čuva.

  1. On your iPhone, iPad, or iPod touch, go to Settings > [your name] > iCloud.
  2. Do one of the following:
    • iOS 16, iPadOS 16, or later: Tap Show All, tap Messages, then turn on Sync this [device].

2e65f5b5ffe4455b9679f049f6ed1834.png
 
Pozz drugari. Nov sam korisnik Iphone i iosa. Dosad sam imao android telefone. Zanima me kako da vratim poruke na viber istoriju caskanja vibera a napravio sam rezervnu kopiju al ne znam na iphone kako to uradim restore?
 
Na zalost, nikako.
 
^ ne vredi, najgluplja aplikacija koja je najviše koristi u Srbiji a u ostatku sveta jako slabo.
 
^ ne vredi, najgluplja aplikacija koja je najviše koristi u Srbiji a u ostatku sveta jako slabo.
Na žalost tako je jer kad su kod nas pametni telefoni postali popularni Whatsapp se plaćao, te naši ljudi odmah skočili na prvu besplatnu zamenu hahaha
 
Viber sam primoran da koristim bukvalno samo zbog grupe sa posla gde se šalju informacije vezano za posao
Naravno. Znam dosta ljudi koji imaju isti problem. Samo da kad se radi prelazak sa ios na Android ili obrnuto ne mogu se sačuvati podaci.
 
Nebeski smo narod! Još je tada plaćanje karticom preko interneta generalno (ne za sve) bilo tabu u ranku sav novac će mi skinuti 😂. A sada i moj otac plaća mesečnu pretplatu za Google One
 
Pozz drugari. Nov sam korisnik Iphone i iosa. Dosad sam imao android telefone. Zanima me kako da vratim poruke na viber istoriju caskanja vibera a napravio sam rezervnu kopiju al ne znam na iphone kako to uradim restore?
Ja ne znam kako se Viber nalazi i dalje na app store. Kako je prošao kontrolu kvaliteta? Meni baguje užad, zabada po nekoliko sekundi. Isto se dešavalo i na 13pm. Doðe mi da izbrišem ovo smeće, al' ljudi i dalje koriste samo Viber a i zbog dostave.
 
Poslednja izmena:
Ja iskreno nisam imao nikakav problem sa viberom, cak mi ni poruke nisu kasnile sto je bio slucaj dok sam koristio android. Jedinu zamerku koju imam jeste sporo slanje slika i klipova.
 
Sa poslednjim updateom viber ovo i ne moze da se zove rad. Ali na androidu radi savrseno, sad do koga je ne znam…
 
Kod mene u par minuta.
 
Najsporiji update ikada, valjda. Telefoni relativno brzo, ali iPad preko sat vremena, a sat se negde zaglavio i ne mrda.
 
Nek pokusa neko da podeli bilo koju stranicu sa safari-a i da odebere whatsapp, meni nece.
 
ajd ako nekom nije mrsko da podeli novine 17.2 ios -a osim sto svi znamo za zvuk notifikacije da moze sada da se promeni , sta ima jos od novina?
 
Biće sigurno na BalkanApplePro kanalu na YT, kao i uvek
 
znam za njega pratim ga od 200 300 suba jos kad je imao , ali kasni dosta sa klipovima
 
YT je pun informacija
 
ajd ako nekom nije mrsko da podeli novine 17.2 ios -a osim sto svi znamo za zvuk notifikacije da moze sada da se promeni , sta ima jos od novina?
Journal app, par novih widgeta za kalendar i vreme, nesto za Apple Music i spatial video za 15pro. To su kao glavne stvari.
 
ajd ako nekom nije mrsko da podeli novine 17.2 ios -a osim sto svi znamo za zvuk notifikacije da moze sada da se promeni , sta ima jos od novina?

Uvek je najlakše, verovatno i najbrže, pogledati na macrumors sajtu ili youtube kanalu koji Brandon Butch uređuje.

https://www.macrumors.com/guide/ios-17-2-features/

Mislim da je ovo jedan od lepših update-a, tačnije korisnijih, na ovoj iOS verziji. Gomila noviteta gde su pored promene default zvuka za notifikacije i haptic vibration za te notifikacije, ubačeni Messages in iCloud Syncing sa sync now opcijom, Messages Catch-Up kod dugačkih tredova, uobičajeno novi memoji sa opcijama za dodatnu presonalizaciju, dodavanje stikera kod reakcija poruke, upozorenje da se koristi kabl koji je spor i da ‌iPhone 15 Pro‌ models ne može zbog toga da snimi ProRes video na spoljašnji uređaj.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno