Šta je novo?

kupovina

  1. momsab

    Hardver SSD M.2 NVMe 1TB bez hladnjaka

    treba mi preporuka za povoljan SSD u naslovu (obavezno bez hladnjaka). predviđen je za drugi sistem na računaru pa se neće koristiti često, tako da mi nije problem da li je PCIe 3.0 ili PCIe 4.0. treba da ima DRAM ili nešto što ga menja. vidim da na e-ponudi cene idu od 50-ak evra, verovatno...
  2. J

    Mobilni telefon Novi telefon do 700e

    Pozdrav ljudi, kako je moj verni Huawei P20 Pro krenuo da me izdaje posle 5 godina službe, došlo je vreme za kupovinu novog telefona. Pošto se za tih 5 godina svašta izmenjalo u industriji, nisam siguran šta bih kupio kao sledeći uređaj, pa bi mi svaki savet dobrodošao. Budžet mi je do nekih...
  3. pTomic

    Hardver Koji zakrivljeni monitor uzeti?

    Imao sam ideju da uzmem 32" ili 34" i onda sam shvatio da nemam mesta na stolu. :D Tako da je izbor pao na 27". Neka preporuka? Inače, trenutno, su u užem izboru: ViewSonic VX2718-2KPC-MHD AOC Gaming CQ27G2S Na nemačkom Amazonu 189€ i 259€., respektivno. Neki predlog, preporuka, za i protiv...
  4. P

    Periferni uređaji Slušalice do 10.000 dinara?

    Pozdrav svima. Zanima me koje slušalice do 10.000 dinara su trenutno najbolja kupovina? Prvenstveno za slušanje muzike i gaming. Ne moraju imati mikrofon(znači ne mora biti headset). Nebitno da li je kp ili radnja. Čuo sam za Cooler Master MH-751 da su dobre jer su radjene po audiofilskim...
  5. N

    Mobilni telefon Koji telefon da kupim do 500(850)€ ?

    Pukao mi je ekran pa mi je potrebna pomoć u odabiru novog telefona. Što se tiče budžeta, imam tri opcije: - do 4200 rsd mesečno na 24 rate + Yettel Total 40 - do 500 eur za keš - do 100 hiljada na 24 rate kreditnom karticom Igrice ne igram na telefonu, bitan mi je kvalitetan...
  6. W

    Kućna multimedija Kupovina Televizora do 600E

    Pozdrav, Zeleo bih da kupim TV do 600e, pozeljno 50-55 inca. Potrebno mi je da mogu instalirati EON TV aplikaciju, HBO max, Stremio i da moze podrzati nesmetani rad na Youtube i slicno. Dakle, verovatno ono sto trazim jeste AndroidTV, ali mozda jos neki OS pruzaju mogucnost skidanja ovih...
  7. S

    Kućna multimedija Preporuka za kupovinu TV-a oko 55K din

    Ponovio bi se pred prestojece prvenstvo pa me zanima od malo upucenih poznanika misljenje o sledecem tv-u Model je LG Televizor 50NANO753PR SMART specifikacije su na ---- > specifikacije pomenuti model je oko 67k a na kp 53k (450e) pa me zanima tako oko 50-55k (napomena nisam gejmer vec...
  8. V

    Periferni uređaji Tastatura - mehanička braon i alternative

    Potrebna mi je tastatura pretežno za kucanje, žična. Koristim dosta YU slova. Može i engleska, samo da bude veliki Enter, verzija sa tri tastera između L i entera - da Ž bude bliže. Najbolje sa numeričkim delom da ne kupujem posle posebno: youtube :D Mehaničke Nisam probao mehaničke ali...
  9. M

    Mobilni telefon Mobilni telefon do 650e preko KP-a ?

    Zdravo svima. Mesecima gledam oglase preko Kp-a ,uglavnom Subotica sa preko 1000 pozitivnih. Vagao sam izmedju S21 Fe i ONE plus 9 pro 12RAM 256GB ..treba mi dobar telefon i dobra kamera (ne nuzno i najbolja posto nezelim da placam 1300 eura za zoom i ostale prednosti najboljih kamera viseg...
  10. vookhan

    Kupovina graficke kartice

    Pozdrav, Da li neko ima iskustva sa kupovinom iz zapadne Evrope i koje su mi opcije, zelim da uzmem Asusovu 3060 Ti po mogucstvu dual oc, vidim da svi ovi sa kp-a narucuju sa nekog madjarskog sajta ipon.hu, a cene u nasim radnjama ne bih pominjao. Da li da probam da kupim preko poznanika iz...
  11. V

    Tražim da kupim zvučnike Edifier R2750DB

    Pozdrav ljudi .. novi sam na forumu . Imam 19 godina i dolazim iz Banja Luke. E sad , Došao sam sa pitanjem i molbom za savjet i konsultaciju sa vama , starijima , koji bi ste me sa svojim iskustvom , mogli posavjetovati vezano za nabavku jednog Edifier-ovog zvučnika. Zagledao sam se u model...
  12. Sonyxland

    Kupovina kod lokalnih prodavaca

    Pozdrav, Hteo sam da kupim Samsungov Note 10 sad u 2021-oj, što naravno znači da ga je teško naći novog s obzirom da je telefon već u dobroj meri napustio tržište. Međutim, od navedenih prodavnica na mobilnom svetu (sve uglavnom nemaju), ispada da jedna od njih nema na stanju, ali mogu da poruče...
  13. weasel

    Razmena kriptovaluta (pročitati pravila u 1. postu)

    Kako je odredbama člana 6. 36. Zakona o digitalnoj imovini jasno propisano da je OTC trgovina dozvoljena nema razloga da nemamo ovakvu temu, ali da poštujemo sva pravila foruma. Navesti šta prodajete/kupujete/menjate, količinu ( ne obavezno) i procenat +/- po kome bi prodali/kupili/zamenili...
  14. D

    Laptop Pomoc za izbor laptopa

    Pozdrav svima, dosao sam po neke savete za kupovinu laptopa. Laptop cu koristiti za programiranje, surfovanne, faks i dve igrice ( league of legens i hearthstone) koje nisu zahtevne. Budzet mi je do 150 000 dinara, ali ni to nije urezano u kamenu. Jako sam se zainteresovao za macbook air sa M1...
  15. G

    Yoybuy - Taobao

    Skrećem pažnju na jedno relativno pozitivno iskustvo sa kineskim servisom Yoybuy. U pitanju je klasični Taobao agent koji kupuje umesto vas na kineskom sajtu, i onda šalje robu na vašu adresu. Probao sam oba servisa, i da oni naručuju predmete i da ja samostalno naručujem na svoju virtuelnu...
  16. I

    Laptop oko 100000

    Pozdrav, Doslo vreme da kupim novi laptop, ne mogu da se odlucim oko uzeg izbora koji sam napravila: Asus - zadovoljava sve hardverske potrebe i deluje da nudi najjeftiji uredjaj od svih brendova sa vrlo slicnim karakteristikama - da li to znaci i kavlitetno...
  17. S

    Odgvorite me od kupovine Honor Play !

    Rešio sam da kupim Honor Play. Ima već tri meseca od kad se pojavio, merkam, meračim, upoređujem, gledam YT reviewe... Kako god da poredim, i sa kojim god modelom, i dalje mi se čini kao dobar/bolji izbor. Napišite nešto negativno o Honor Play, neki razlog da se ipak pokolebam.
  18. S

    Telefon do 230(240e)

    Pozdrav! :wave: Treba mi pomoc,koji telefon kupiti do max 230e,eventualno 240e ako se isplati,racunajuci u kupujem prodajem,za sad mi je Mi A2 najbolji izbor,najvise zbog kamere,samo ako ima nesto slicno njemu ali malo manji to bi bilo idealno.. znaci kamera mi je najvaznija od svega.. :D
  19. stefaca

    Grupna kupovina EK-M.2 hladnjaka za nvme SSD?

    Da li je mozda neko zainteresovan za neku grupnu kupovinu hladnjaka: https://www.ekwb.com/shop/ek-m-2-nvme-heatsink-black?
  20. oblakoder22

    Vox 40" 40YB550 ili neki drugi ?

    Zdravo svima Imam dobru ponudu za pomenuti Vox televizor pa me interesuje kako su se pokazali njihovi televizori ? Ponuda je -18.000 od cene u radnji tako da je to više od 50% od stvarne cene. Da li vredi uzeti taj ili ipak sačekati i uzeti Samsung, Sony ili LG i naravno ako može preporuka...
  21. B

    iMac - pomoc

    Nadam se da moderatori nece pogresno protumaciti moj post. Dakle ovo nije "nedoumica oko kupovine", znam koji model hocu. Samo zelim da mi neko potvrdi da je to taj model, posto je cena razlicita. Dakle ovako. Razmisljam vec neko vreme da uzmem iMac (to mi je odavno velika zelja). Gledao sam...
  22. Z

    Pitanje: Prestigio MultiPad 4 Quantum - kada ili nešto slično?

    Treba mi kućni (uglavnom) e-reader(PDF), surf i game tablet, tim redosledom sa Androidom i što većom rezolucijim. Naravno, ekonomija je odlučujuća. Prestigio je izbacio MultiPad 4 Quantum sa IPS od 7.85, 9.7 i 10.1 krajem septembra za 159, 249 i 199 EUR, tamo daleko. Srednji ima Retinu sa 2048...
  23. L

    aaaaaaaaaaaa vec su sigurno to pitali ali moram i ja?

    pozdrav clanovima i svim ostalima posmatracima ukratko kupio bi neke solidne zvucnike (jazz, blues, ponekada klasika, old school hiphop, breakbeat, funk, znaci uglavnom crnci, afrika jamajka) i pojacalo isto neko...iskreno nemam bas neka iskustva pomalo sam citao po forumima uglavnom ista prica...
  24. iluvatar

    Pomoc oko izbora novog hard diska

    Pozdrav.Ja sam na ovom forumu nov i jerbo sam skupio novce da pazarim novi hard a ne znam koji bi mi najvise odgovarao kontam da je najbolje da pitam ljude koji znaju bolje od mene.Odgovarali ste na ovakva pitanja bar sto puta ali eto i ja malko da vas smaram.Moje misljenje je da je moja konfa...
  25. Z

    Notebook do ~50k

    Kako mi je stari laptop dotrajao, bacio sam se na biranje novog. U uzi izbor su usli sledeci modeli: http://www.emmi.rs/laptop-ra%C4%8Dunari-dell-inspiron-n5110-156.11.html?productId=16695 http://www.gigatronshop.com/laptop_racunari/asus_n52da-ex009-9693...
  26. fly

    Gde u N. Sadu u ratama na cekove?

    Koje prodavnice u NS nude opciju placanja racunarskih komponenti u ratama sa cekovima? moze i na pm pozdrav
  27. T

    GA-EP35-DS3P ili M4N78 PRO

    Imam ponudu da kupim ove polovne ploce: 1) Gigabyte GA-EP35-DS3P (rev. 2.1) - http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=2742#sp - sa Core 2 Duo E6400 procesorom (fabricki intel kuler) 2) Asus M4N78 PRO - http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=lco8LZWTqWIhdLmv&templete=2 - sa Phenom...
  28. A

    Sta da uzmem ?

    Treba mi Ploca , Procesor , Napajanje ( Kuciste ) , RAM , Graficka i HDD . Ploca mi je svedno AMD ili Intel svedno mi je , Proc kao sto rekoh svedno , napajnje ( Kuciste ) , minimalno 400w , RAM 2GB , Grafa ako nemoze 512 onda 384 ili 256 i neki HDD od najmanje 80 gb sata2. Bugdet za ovo sve je...
  29. scum

    Samsung 2343BW ili Prestigio P7240WD?

    Treba mi savet, sta da pazarim od ova dva.... U slicnom su cenovnom rangu Samsung je 23'' i ima 16:9 odnos stranica, sto me raduje, ali istovremeno i plasi... Ipak ne nameravam samo da gledam filmove... Stavise, retko odgledam vise od 2 filma nedeljno... Ono sto mi se svidja je velika...
Nazad
Vrh Dno