Šta je novo?

Tražim da kupim zvučnike Edifier R2750DB

Vaso Degama

Poštovan
Učlanjen(a)
25.03.2017
Poruke
8
Poena
52
Moja oprema  
Steam
https://steamcommunity.com/id/VasoDegama385/
Pristup internetu
  1. ADSL
Pozdrav ljudi .. novi sam na forumu . Imam 19 godina i dolazim iz Banja Luke.
E sad ,
Došao sam sa pitanjem i molbom za savjet i konsultaciju sa vama , starijima , koji bi ste me sa svojim iskustvom , mogli posavjetovati vezano za nabavku jednog Edifier-ovog zvučnika.
Zagledao sam se u model R2750DB koji je nedavno ispario sa lagera dobavljača u Hrvatskoj (konkretno , sa sajta Zvučnih Novosti mada koliko vidim i na Provox-u i HD Multimediji su sitaciju ispratili i stavili novi R2850DB....)
Sada.... s obzirom da imam godina koliko imam i odakle dolazim , nije mi baš jednostavno da odem pravo za Hrvatsku ili Srbiju , a kamoli Mađarku ili Rumuniju pogotovo , i da pazarim taj zvučnik.
Nisam još ni od koga povukao znanje i vještinu nabavke stvari u ninja maniru xD
Imam želju da se ovim putem zahvalim "Čikama" pod pseudonimima @Partybreaker koji je uzeo model R2730DB i u mnogoj mjeri mi predočio kako je imati takav zvučnik , i user-u pod speudonimom @Milunka za podljeljena iskustva.
Ovim putem im se zahvaljujem i *puno su mi pomogli.
P.S. Zahvalan do neba zbog ovakvih ljudi! hahahahah :brofist 🤛😃
Moje pitanje je :

Gdje postoji R2750DB na nečijem lageru , da neko zna ?
Neću još uvijek povezivati zvučnike sa DAC-om.
Koristiću ih pri svom PC-u.
Ko želi i hoće da podjeli svoja iskustva i da poneki savjet na ovu temu i učini da ova glava bude bogatija za neki dobar savjet , nek se javi.
Od manjka ne boli glava. Višak je višak xD
 
Ne bih da ti kvarim planove, ne znam koje zvučnike sad imaš ali ja sam blago razočaran sa edifier 350sb, pre njih sam imao mikrolab solo7c. Skoro i da nema razlike. Ono što me izuzetno nervira i što mi je i dalje neverovatno jeste da iako imaju mali ekran, ne piše na koliko je pojačano....
 
Nedavno sam kupio R2000DB i prezadovoljan sam.
 
Nazad
Vrh Dno