Šta je novo?

Football Manager 2007

Super! Mogao bih samo da se nadovezem! Sto se tice Andersona, kako sam video na ovoj slici, i kod mene je sad sezona 2010, ali su kod mene njgove karakteristike mnogo, mnogo bolje i ne mogu ga dovesti ni za 20 miliona! Ali je stvarno opasan igrac!
 
Super! Mogao bih samo da se nadovezem! Sto se tice Andersona, kako sam video na ovoj slici, i kod mene je sad sezona 2010, ali su kod mene njgove karakteristike mnogo, mnogo bolje i ne mogu ga dovesti ni za 20 miliona! Ali je stvarno opasan igrac!

Milan82bh je napisao(la):
...rejting igraca i to da je bio mesec jun kada su igraci na odmoru tj. kada su im atributi najnizi.

Veruj mi, da sam slikao u februaru sve bi bilo crveno(tamo gde je zuto). :)
 
Poslednja izmena:
Povrede su proslost! U stvari i navikao sam se na njih! Medjutim, jedan drugi problem me nervira! Kartoni! Cesto mi se desava da vec na poluvremenu imam po 7-8 igraca sa zutim kartonima i od toga do kraja utakmice bar 2, a nekad i tri dobiju i drugi zuti! Naravno, stavio sam hard tackling, ali opet mislim da je to surovo! Cesto se desava da i protivnicki timovi imaju vise od 2 iskljucena igraca! Cak mi se jednom desilo da sam igrao protiv nekog drugoligasa i da su njima bila isljucena cak 4 igraca u 65 minutu, a pobedio sam 1:0. Nije bas najlogicnije odradjen taj segment! I slicno mi se desava kad su meni iskljuceni igraci da igram mnogo bolje i dajem vise golova! :wall:
 
Није мог менаџера дело, али сигуран сам да је јединствен случај :D


madajmolimtesu3.jpg
 
:D super je....
aj, ako si skinuo sa fm-serbie, nadji i one shotove sa 45:0, pa okaci......
 
Није мог менаџера дело, али сигуран сам да је јединствен случај :D


madajmolimtesu3.jpg

Znaš koja je glavna fora,što je ovo skrooooooz protiv fudbalskih pravila,ne postoji situacija da sudija može da isključi toliko igrača,posle 5-og isključenja je već kraj pa makar to bilo i u 1.minuti utakmice.... ali zato je FM2007 još uvek ''igra''.Mada glupo od njih da nisu ubacili osnovna pravila fudbalske igre! Blam!
 
jeeeeeeeeeeeee**********************te......

znači, pikam ovog menadžera, fazon, skinuo sam ga sa neta drugi dan nakon što je zvanično izašao.....nebitno, uglavnom, auuuuuuuuuuuuuuu koliko ima bagova....majko mila.....sa kojim god klubom da krenem i bilo kojoj ligi, adriano i kambijaso pređu u čelzi...uzeo ja inter, da isprobam, daje čelzi ponudu koju glupi morati sam prihvata jer je...e sad sam zaboravio tačan izraz iz igrice....ma znate svi na šta mislim.....kambijasa sam uspeo da zadržim tada.....

drugo, povrede su mnogo česte (bar meni, a igrao sam sa relativno dosta klubova, od radničkog iz niša do barselone)...nego ae to što su česte, već se desi da mi se za tri, četiri dana povrede i po 6, 7 igrača jbt....katastrofa.....

treće, mnogo me sudije nerviraju jer daju dosta kartona....što meni što protivnicima....deslio mi se da je na utakmici bilo 13 žutih (7 meni, 6 kompu) i dva crvena (po jedan meni i njemu)...mislm, dešavalo se to i ranije ali ne fazon na svakoj drugoj utakmici.....

dalje, kupiti igrača koga želiš je praktično nemoguće (u granicama normalnog, naravno,ali evo primera koji govori sve: dokazano na čelziju gde su mi odbili 100 mil. € za džerarda iz liverpula i 120 mil. € za ronaldinja).....a ti kad nudiš nekog igrača na onu opciju ''offer to clubs'', onaj klub koji i ponudi: a) uvek ponudi manje para; b) uvek je ''uzmi ili ostavi'' ponuda.....ok, možeš ti da dovedeš igrače, naravno, ali ti za to treba uvek najmanje duplo više para nego njegova vrednost u tom trenutku....još jedna stvar - mali silva iz valensije na transfer listi, (igram sa interom), ja ponudim 10 mil.€, porto ponudi pozajmicu....valesnija prihvati obe ponude, ja mu ponudim ugovor i više nego što traži, lik ode u porto :wall: koja je tu logika????

onda, krenem sa west ham-om, odigram kul prijateljske tekme, dobijem valensiju u gostima (poslednja tekma pred početak sezone), prva tekma protiv boltona na domaćem terenu, operu me 4-1....poludim i šutnem i ulubim kućište (inače sam usled nervianja pri igranju FM-a do sada sjebao dva kućišta, napajanje i ploču :d i jedan monitor sam načeo :crash:)...mnogo je glupo odrađeno to.....kako god da se zove.....

šta tu još ima....a da.....barsa kreće sa 5 mil. € na početku sezone...i ne daju još para jer nemaju :lupko:

oduševio me je novi scouting, ali ODUŠEVIO!!!! i nema ama baš ništa više od toga....a očekivao sam ipak malo bolje odrađen fm......ništa, čeka se patch....krastavac....uvek bilo i biće.....
 
jeeeeeeeeeeeee**********************te......

znači, pikam ovog menadžera, fazon, skinuo sam ga sa neta drugi dan nakon što je zvanično izašao.....nebitno, uglavnom, auuuuuuuuuuuuuuu koliko ima bagova....majko mila.....sa kojim god klubom da krenem i bilo kojoj ligi, adriano i kambijaso pređu u čelzi...uzeo ja inter, da isprobam, daje čelzi ponudu koju glupi morati sam prihvata jer je...e sad sam zaboravio tačan izraz iz igrice....ma znate svi na šta mislim.....kambijasa sam uspeo da zadržim tada.....

drugo, povrede su mnogo česte (bar meni, a igrao sam sa relativno dosta klubova, od radničkog iz niša do barselone)...nego ae to što su česte, već se desi da mi se za tri, četiri dana povrede i po 6, 7 igrača jbt....katastrofa.....

treće, mnogo me sudije nerviraju jer daju dosta kartona....što meni što protivnicima....deslio mi se da je na utakmici bilo 13 žutih (7 meni, 6 kompu) i dva crvena (po jedan meni i njemu)...mislm, dešavalo se to i ranije ali ne fazon na svakoj drugoj utakmici.....

dalje, kupiti igrača koga želiš je praktično nemoguće (u granicama normalnog, naravno,ali evo primera koji govori sve: dokazano na čelziju gde su mi odbili 100 mil. € za džerarda iz liverpula i 120 mil. € za ronaldinja).....a ti kad nudiš nekog igrača na onu opciju ''offer to clubs'', onaj klub koji i ponudi: a) uvek ponudi manje para; b) uvek je ''uzmi ili ostavi'' ponuda.....ok, možeš ti da dovedeš igrače, naravno, ali ti za to treba uvek najmanje duplo više para nego njegova vrednost u tom trenutku....još jedna stvar - mali silva iz valensije na transfer listi, (igram sa interom), ja ponudim 10 mil.€, porto ponudi pozajmicu....valesnija prihvati obe ponude, ja mu ponudim ugovor i više nego što traži, lik ode u porto :wall: koja je tu logika????

onda, krenem sa west ham-om, odigram kul prijateljske tekme, dobijem valensiju u gostima (poslednja tekma pred početak sezone), prva tekma protiv boltona na domaćem terenu, operu me 4-1....poludim i šutnem i ulubim kućište (inače sam usled nervianja pri igranju FM-a do sada sjebao dva kućišta, napajanje i ploču :d i jedan monitor sam načeo :crash:)...mnogo je glupo odrađeno to.....kako god da se zove.....

šta tu još ima....a da.....barsa kreće sa 5 mil. € na početku sezone...i ne daju još para jer nemaju :lupko:

oduševio me je novi scouting, ali ODUŠEVIO!!!! i nema ama baš ništa više od toga....a očekivao sam ipak malo bolje odrađen fm......ništa, čeka se patch....krastavac....uvek bilo i biće.....

Sto se tiche toga kada za nekog igracha prihvate ponudu od drugog kluba za tipa 5miliona a tebi nece za 7mil,jednostavno idi na enquiry i dace ti ga za tih 5mil,to je bug ali je resiv :smash:
 
ma znam za to, to je bio takođe bag u 2005 fm-u, probao ja i neće (bar meni)....

e da, da ne grešim dušu, dovao sam davida vilju za 35 mil.€, kolika mu je i početna cena....ispod toga ne daju, za tačno toliko su pristali....
 
ma znam za to, to je bio takođe bag u 2005 fm-u, probao ja i neće (bar meni)....

e da, da ne grešim dušu, dovao sam davida vilju za 35 mil.€, kolika mu je i početna cena....ispod toga ne daju, za tačno toliko su pristali....

100% se tako reshava taj problem pri kupovini znam iz vishe primera:smash:

Jako glup potez je prodati Villu :D
 
ali zato se meni isplatio ;)

na 5 utakmica (koliko sam odigrao sa interom, ne računajući prijateljske) 7 golova.....u tandemu sa krespom .....vr'!!
 
e a tek sam sad izvalio da vilja ima min. free klauzulu od 35 mil. €:lupko:
 
e a tek sam sad izvalio da vilja ima min. free klauzulu od 35 mil. €:lupko:

To kod tebe ima 35 milki, kod mene ima 209 miliona free klauzulu! :wall: Ne mogu ljudi da dovedem ni jednog napadaca u Juventus. A treba mi vrstan strelac kao zamena za Trezeguet-a.
Jel se neko bavio svojim profilom, sta kad skace od atributa, a sta kad pada!
Evo mog profila i nista mi nije jasno!

Club/Player Loyality 11
Domestic Player Bias 11
Financial Control 8 Balance mi je 58 miliona, a za transfere imam 47 dakle Rich
Hands on Approach 6
Squad Discipline 14
Tactical Consistency 11

Pozdrav
 
Znaš koja je glavna fora,što je ovo skrooooooz protiv fudbalskih pravila,ne postoji situacija da sudija može da isključi toliko igrača,posle 5-og isključenja je već kraj pa makar to bilo i u 1.minuti utakmice.... ali zato je FM2007 još uvek ''igra''.Mada glupo od njih da nisu ubacili osnovna pravila fudbalske igre! Blam!

mozda su pravila igre drugacija za u21 i u23 timove :p sta znas...

za mene je west ham igram sa ortakom, on sa newcastlleom ****** tim.. nemaju zamene nemaju golmane.. ma njesra... povredjena mi bila oba prva golmana idoveo sam nekog supka i z liverpula i strahovito je loshe bilo..vrstan stelac.. hmm ZIGIC?? :D
 
Poslednja izmena:
o 'fala bogu više.... :Klanjanje :Klanjanje :Klanjanje :Klanjanje :Klanjanje:
 
Poslednja izmena:
Ne eMule-u ga ima.
14.xx Mb je težak.
 

Prilozi

  • fm2007 701.png
    fm2007 701.png
    33.2 KB · Pregleda: 55
Ne kapiram kako je moguce da ga ima na nekoj tamo emuli a ne i na oficijalnom sajtu???????
 
Poslednja izmena:
Možda će biti ozvaničen ovih dana?
 
verovatno onda nije official..

p.s.Patch jos nije izasao,a ta lista je izadla pre jedno 10dana,tako da ne nadaj te se jos neko vremen tom patchu :)
 
Poslednja izmena:
verovatno onda nije official..

p.s.Patch jos nije izasao,a ta lista je izadla pre jedno 10dana,tako da ne nadaj te se jos neko vremen tom patchu :)


Vidim ja da nesto smrdi...ipak treba cekati. Neda mi se da krecem sa igranjem kada vidim koliko bagova/gluposti ima.
 
Ja krenem odigram 3-4 matcha i tolko poblesavim da odmah idem na quit..do you want to save your game NO !!!
 
Jesi gledao na GCW-u?
P.S. I ne nazivaj to tako nego "patch za peč". :d
 
OK :)
Ali nigde ga jos nema..
Nekolko drugara ceo dan samo gledaju ali slaba vajda,bice za par dana pa ce onda moci da lepo igra..
btw patch je tezak 80mb..
 
čekaj, ne može da se igra sa krekom koji je ''dat'' uz instalacioni fm??
bedak...

edit: logično, čim je menjan fm.exe file....al' sam glup:lupko: :wall:
 
Poslednja izmena:
Ma 1-2dana i bice resen problem,kad smo ovolko cekali nece valjda biti frka jos 2dana :)
 
Набавио сам све потребне печеве и "печеве" тако да сада могу да успешно наставим своју менаџерску каријеру :) надам се да се ово неће више дешавати, мислио сам да је оно што сам поставио јединствен случај, али...
 

Prilozi

  • bezrecizj5.jpg
    bezrecizj5.jpg
    132 KB · Pregleda: 127
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno