Šta je novo?

Football Manager 2007

ab2bad

Slavan
Učlanjen(a)
19.12.2005
Poruke
53
Poena
309
FM2007 se ubrzano pravi.
Prijavljivanje za beta testere traje do 25. avgusta, tako da je za ocekivati da se Demo pojavi do pocekta septembra


We are going to be ready in the coming weeks to start beta testing Football Manager 2007. A beta test is where we invite volunteers to play early code of our games to give us feedback on features and provide information about bugs in the game, so that we can ensure that it's as good as possible in time for its release.

http://www.sigames.com/news.php?type=view&article_id=1236

Btw, kako se igra fm u mrezi? Brat i ja bi igrali pa me interesuje da li igramo kolo po kolo ili... :guitar:
 
pa ides na online i onda creiras igru i pogledas broj ip adrese i onda posaljes broj ip adrese bratu i on upise broj i pojavi se kod tebe u tvom kreiranoj igri i onda izabere klub i igrate a vidis to kod mene nije htelo ne znam zbog cega a mozes i preko hamachija
 
Ides na network,pa New Game,pa izaberes lige koje hoces i onda kad napravis igru posaljes IP ortaku koji ide na Network,pa join other server i tu ukuca taj IP koji si mu dao.
Pre svega ovoga u preferences u opciji network chekiraj polje "Run as server' i namestis po zelji "force continue" opcije.
Brzina zavisi od konfiguracija i veze,ali je znatno sporije nego u singleplayer.Igra je kolo po kolo,ako je u isto vreme tekma,svako igra svoju koliko se ja secam,istovremeno.Ako je razlicito vreme tekme svako moze da gleda prenos one druge.
 
Poslednja izmena:
hvala fortes meni je bilo tesko da mu sve objasnjavam he xe
 
tnx, ovo oko pokretanja igre znam, interesovao me sam nacin igranja. znaci ide kolo po kolo.


evo nekoliko screenshot-ova FM2007
1426.jpg

1428.jpg
 
Kakve su impresije FM2007,oooo vi ljudi što ga igrate. Da li je ispunio očekivanja ili nema nekih bitnijih pomaka u odnosu na prethodnike.
 
AMDeki je napisao(la):
Kakve su impresije FM2007,oooo vi ljudi što ga igrate. Da li je ispunio očekivanja ili nema nekih bitnijih pomaka u odnosu na prethodnike.
Pa jos nije ni demo izasao,kako da znamo ,)
 
E jos kad bismo mi bili testeri .........:type:
 
Zanima me da li ce na fottball manager-u 2007 imati isto tako dobra baza podataka kao u 2006. (Ima brskovo koje je u tada drugoj Crnogorskoj, sada trecoj)
 
Zanima me da li ce na fottball manager-u 2007 imati isto tako dobra baza podataka kao u 2006. (Ima brskovo koje je u tada drugoj Crnogorskoj, sada trecoj)

Svake godine update-uju i prošire date base,a možeš i sam da im pošalješ info. ako želiš,video sam da angažuju ljude po zemljama da im dostave dokumentaciju liga,spiskove igrača i sve što bi im bilo od pomoći,pa onda biraju koga će da ubace.
Ali ideja da Brskovo dovedeš do Lige Šampiona bi bio istorijski momenat :D
I onda raskantaš Barsu na Kamp Nou u kojoj će biti Ronadinho sa 30 i kusur godina...
 
Vidiš i to je u opticaju....Roćko u tandemu sa 40-o godišnjim Čakarom:D Ma ima DA HARAJU:Klanjanje jedva čekam FM 2007....:type:
 
Svake godine update-uju i prošire date base,a možeš i sam da im pošalješ info. ako želiš,video sam da angažuju ljude po zemljama da im dostave dokumentaciju liga,spiskove igrača i sve što bi im bilo od pomoći,pa onda biraju koga će da ubace.
Ali ideja da Brskovo dovedeš do Lige Šampiona bi bio istorijski momenat :D
I onda raskantaš Barsu na Kamp Nou u kojoj će biti Ronadinho sa 30 i kusur godina...

brate mili....ako sam ja posle tri sezone uspeo da uđem sa radničkim iz niša u lš (prve sezone ušao u prvu ligu, druge sezone treći, treće prvak pa lš), zašto da ne bude on sa brskovim prvak evrope posle 10 godina :d
 
brate mili....ako sam ja posle tri sezone uspeo da uđem sa radničkim iz niša u lš (prve sezone ušao u prvu ligu, druge sezone treći, treće prvak pa lš), zašto da ne bude on sa brskovim prvak evrope posle 10 godina :d

Ja mu samo želim puno osvojenih trofeja u vitrini:D Forca BRSKOVO
 
da, i svako kos e malo ozbiljnije ''bavi'' menadžerom obavezna stanica bi trebala da mu bude www.fm-serbia.net

Odličan sajt i dosta ambicioznih ljudi sa ovih prostora. To se ceni! Možda i mi u bliskoj budućnosti izbacimo neku verziju managera sa kompletnom bazom igrača sa prostora Srbije +ex rep. Bio bi to kvalitetan maager:type:
 
I just can't wait... Samo da Ziga bude dobar u santanderu i da ubija kao do sad...

ja sam sa hartlepool-om osvojio LS u CM-u...
 
Poslednja izmena:
Question for all:type: _______ Do koje godine ste najviše dogurali u Manageru (mislim na ranije verzije) ????
20XX...:Klanjanje
 
Ja samo 4-5 sezona, pa mi dosadilo.
 
To je ta fora,uvek dosadi preko 8-10 sezona,pa sve iz početka ali sa drugim klubom... Pitao sam vas zbog toga što sam prisustvovao ovome:
CM03-04,pre otpriike 3godine....,godina 2030-i neka,ortak(student-smorio se od života) toliko gotivi manager,i igrao danonoćno CM,jednom sam došao da pokupim nešto od njega i bacio pogled na monitor 20XX god. neću da preterujem ali je bilo FUTURE,) Igrači.... Skoro svi sad aktuelni glavne baje po klubovima treneri,skauti itd:alo: ,a nova garda playera... David Henry,Marco Nesta,itd . Data-base samo izvrće imena posle,i teško je snaći se ali totalno teško:S: a rezultati ludeeeee,gol razlike na utakmicama:zgran: neki igrači su umeli da daju po 50-tak ai više golova po sezoni i to u kontinuitetu sezonu za sezonu,nema pada forme,ma ništa,samo trrrrrrpaj!
 
Iskreno,vec godinama isto igram...
Uzmem prvo man utd da opipam igru, prodjem dve tri sezone, niko mi ne moze nista (prosli put kad sam kacio screenshot, neko mi rece "pitam se samo kad su stavili varanje u manager-a :D ), posle sa zvezdom par sezona... a posle toga random ... sve po par sezona.. samo da me ne bi smorilo...
 
Iskreno,vec godinama isto igram...
Uzmem prvo man utd da opipam igru, prodjem dve tri sezone, niko mi ne moze nista (prosli put kad sam kacio screenshot, neko mi rece "pitam se samo kad su stavili varanje u manager-a :D ), posle sa zvezdom par sezona... a posle toga random ... sve po par sezona.. samo da me ne bi smorilo...

Ali vidim bez Man Utd-a ništa.... Kakav si :-devil-: sa Old Traf...ike:d
 
Svake godine update-uju i prošire date base,a možeš i sam da im pošalješ info. ako želiš,video sam da angažuju ljude po zemljama da im dostave dokumentaciju liga,spiskove igrača i sve što bi im bilo od pomoći,pa onda biraju koga će da ubace.
Ali ideja da Brskovo dovedeš do Lige Šampiona bi bio istorijski momenat :D
I onda raskantaš Barsu na Kamp Nou u kojoj će biti Ronadinho sa 30 i kusur godina...

Ronaldinho u tandemu sa DRAGANOM
,PEKAROM' BOGAVCEM. I na koji mail mogu da im posaljem sastav brskovo youth teama
 
Sto se mene tice ja uzmem celzi kupim dobre jeftine igrace LUISA GARSIU,STANKOVICA,AL KAHTANIJA,VUKCEVICA,JANKOVICA,DELIBASICA I LAZOVICA I CICINHA.IGRAM 4-4-3.

Ceh
sisa teri carvaljo del o.
Gerard lampard
jankovic stankovic
Zigic Al kahtani
 
Ronaldinho u tandemu sa DRAGANOM
,PEKAROM' BOGAVCEM. I na koji mail mogu da im posaljem sastav brskovo youth teama

Pročešljaj u igri,stranicu CREDITs,naći ćeš provereno njihove kontakte,a za dalje srećno. Pre je Eidos bio zadužen ali sada je druga izdavačka kuća pa ako nema u samoj igri njihov kontakt,prečešljaj malo net...zašto li služi;)
 
Nazad
Vrh Dno