Šta je novo?

Football Manager 2007

Auuuu pao zaborav na managera..dajte ljudi..

p.s.Omar Andrade !!!
 
Ma dajte ljudi nemoguce da ste zaboravili na football manager-a..
Iako zeljno cekam 2008 i dalje se zanimam sa 2007 i trenutno pokusavam da napravim nesto od bedne parme..jel igra neko nesto ?
 
Ja trenutno igram sa Vojvodinom,grcevita borba za opstanak i nista vise,nema se para,a igraci krs...:crash:
 
Ja trenutno igram sa Zvezdom,finale kupa UEFA protiv Verdera,mada nikako da stignem da odigram :),a inače u ligi normalno prvi,kupio sam Beniteza i pre ngo što su Piksi i društvo čuli za njega.
 
'Aj da dignem temu iz mrtvih :)
Treba mi mala pomoc. Skinuo sam 7.02 patch, i naknadno i FMFormation's Database Update sve radi bez problema. Ali, od kako sam prebacio somborski Radnicki u nasu drugu ligu da bi mogao da igram sa njima neshto ne funkcionishe kako treba. Ubacio sam ih umesto Dinama iz Vranja sachuvao bazu podataka kao drugu bazu, pokrenuo igru i kad sam hteo da selektujem nashu ligu nije bilo Srbije na popisu zemalja. Ako odaberem FMFormation's Database Srbija je na popisu, ako odaberem moju editovanu nema nas. U prethodnim verzijama ovog managera nije bilo problema. U chemu je problem?
 
Poslednja izmena:
Da nisi slucajno cackao ime lige?
Ja sam se tako zeznuo kad sam pravio ex yu ligu od nase, zaleteo se na Jugu :)
 
Ja sam slucajno formatirao particiju, a potpuno sam zaboravio da mi je tu FM. A onda sam se smorio jer sam cd dao. krastavac. Sad cekam FM2008.
 
Nazad
Vrh Dno