Šta je novo?

Football Manager 2007

izašao crack za patch (valjda je svima jasno šta mislim :))

ne znam da li sme da se stavlja ovde download link, pa kome preba na pp.....
 
zokii taj "Crack za patch" ne radi kako treba :)
pogledaj sve cene transfera se dupliraju..
 
jeste, u pravu si...nisam ni palio igru od kad sam stavio patch, sad sam upalio, i zaista sve cene se dupliraju... i one koje prodaš i one koje kupiš....
bedak...

izvinjavam se ljudima kojima sam poslao na pp link za dwnld kreka, nisam znao....
 
nađen krek za peč, koji radi savršeno (tj. nema onog bug-a sa transferima :))....

ista foram, kome treba, na pp.....
 
Али зато постоји баг, који нема везе са креком. Јел сте пробали да обновите уговор играчима? Ако одбију, аутоматски постају доступни за фри трансфере. То је грешка коју је признао и си гамес.
 
Poslednja izmena:
ovaj, ako neko ima ono za ono, i ja bih mu bio zahvalan da mi da link pa da pravim supu ;)
 
Meni je drugar to svukao sa NET posto sam jos na 56k..
Inache primecujem da se malchice lakse prodaju igrachi,tacnije neke koje nisam mogao da prodam sada mogu..

Vasi Utisci ?
 
izasao je i patch za patch....... ali od si-gamesa..... da li treba posecan c..ck za to, ili.....
by the way, zaradio sam "Muted' na fm-serbia..... :d
 
izasao je i patch za patch....... ali od si-gamesa..... da li treba posecan c..ck za to, ili.....
by the way, zaradio sam "Muted' na fm-serbia..... :d

I koja je sada verzija? 7.0.1.1 ili 7.0.2? :d

BTW, Ja sam 2006 igrao sa 6.0.2 c***k-om i ako je baza bila update-ovana na 6.0.3. C***k za 6.0.3 nigde nisam uspeo da pronađem do dana današnjeg... :S:
 
a imas link ti za to? Na SIGamesovom sajtu stoji jos uvek onaj stari...
 
tnQ! Al molim te, promeni avatar :D
 
ovaj novi?
a sto, bas je super... :d :D
 
izasao je i patch za patch....... ali od si-gamesa..... da li treba posecan c..ck za to, ili.....
by the way, zaradio sam "Muted' na fm-serbia..... :d

dobro pitanje :) Jel treba "patch" za ovaj novi patch ili ga mozemo igrati sa onim "patchem" za prethodni patch?
 
Odigrao sam 4 sezone sa Zvezdom, i naravno sve 4 sam bio sampion i 3 puta zaredom sam dolazio do cetvrtine finala l.s., i nisam produzio ugovor i evo prodje cela sezona a nece niko da me unajmi, jel ima neka fora kada je pogodan trenutak da se aplikujem za menadzera u nekom boljem inostranom klubu?

A patch za patch od patcha cu sad da probam:wave:
 
ja uvek produzujem contract na jednu sezonu... jednostavno, moja plata mi nije prioritet, a i (skoro) svake sezone mogu da biram plate, budzet, prosirenje stadiona, itd, bez da im udaram ultimatume...
 
ja uvek produzujem contract na jednu sezonu... jednostavno, moja plata mi nije prioritet, a i (skoro) svake sezone mogu da biram plate, budzet, prosirenje stadiona, itd, bez da im udaram ultimatume...

Za sta koristis ultimatum i jel ti ikada uspeo ?
Ja se nisam usudjivao da kliknem :D
 
ultimatum?
pa, za transfer budzet... ali samo kada mi je bord Delighted... tada u 75% uspeva...
a ponekad i za prosirenje stadiona/trainin' facilities... a to samo ako su "Apsolutley thrilled"...
a, bas ako se ne usudjujes... "Ctrl+s"... pa bas ako dobijes otkaza, moze opet...
By the way, imam screen kada su mi sa........ bokom juniors(mislim, bese pre goinu dana) davali 3 puta veci budzet... i svaki sam dobio na ultimatum(to mislim na tri za redom, dobijem jedan, vec spremio drugi)... e cetvrti put nisam ni je imao hrabrosti vise...
 
ultimatum?
pa, za transfer budzet... ali samo kada mi je bord Delighted... tada u 75% uspeva...
a ponekad i za prosirenje stadiona/trainin' facilities... a to samo ako su "Apsolutley thrilled"...
a, bas ako se ne usudjujes... "Ctrl+s"... pa bas ako dobijes otkaza, moze opet...
By the way, imam screen kada su mi sa........ bokom juniors(mislim, bese pre goinu dana) davali 3 puta veci budzet... i svaki sam dobio na ultimatum(to mislim na tri za redom, dobijem jedan, vec spremio drugi)... e cetvrti put nisam ni je imao hrabrosti vise...

cm 2001/2002, sezona 2014/2015, sa arsenalom se igralo tada, doveo sam ga do bankrotsva (čisto da vidim kako to izgleda :d), hoću još novaca za transfere, oni ne daju (nemaju)...udarim ultimatum, oni onu foru '' we foregive you just this time.....bla bla bla''.....ja posle dva dana opet ultimatum, oni opet mi ''forgiviguju'', ja i treći put i dadoše mi otkaz....da ne napominjem svake godine dupla kruna, 7 titula prvaka evrope (zaredom) i tako to.....ali popio sam posle tri ultimatuma otkaz, što mi je rekord :)
 
ja probao sa partizanom posle 3 sezone i odmah su me kickovali :)
 
e malo da oživim temu :)

treća sezona sa zvezdom, budžet 23 miliona € (skupio 10 mil tokom 2 sezone + prodao bastu barsi za 13 miliona /**** ga, piksi sam prihvatio ponudu/)....ali 'beš ti sve to, kad meni niko neće da dođe....neće stepanov, neće bane ivanović, neće radoi (ili kako kod već) iz steaue....smorio sam se....da ne pričam o nekim ''poznatijim'' imenima.....katastrofa, ovaj menadžer su dosta osakatili tom razlikom između malih i velikih klubova....
 
Izvinite što upadam ovako s neba pa u rebra

Ovi na SrbijaFM-u mi obrisali anketu a ja sam samo hteo da ljudi glasaju o tome da li koriste originalni FM ili ne. Baš čudni neki ljudi :wall: :wall: :wall:
 
lol... ja sam dosao do muted zbog rasprave sa adminom foruma...
Jeste da treba kupovati originale, ali lik se*e kraljevski... prvo, on to i nije kupio nego dobio od si-a... i onda mi on prica nesto kako ne bih smeo nista da kazem o fm-u, jer nemam original, i kako on to nikad ne bi radio... i posle 10 minuta trazi krek, i pljuje pes(ili bese fifa)... ma daj...
jeste da je inteligentan za petnicu, ali je covek inace glup kao noc..... :\
 
Тамо је админ сувише надмен и ја имам warned.
 
Mogli bi mi da napravimo svoj forum pa da svi koji nisu zadovoljni pređu kod nas :-devil-:
 
Ludim! Prvo sam bio odusevljen igrom, a kako je sve vise igram pocinju da me nerviraju neke stvari. Prva je, a vec sam pricao ovde o njoj, sto ne mugu nikoga dobrog da dovedem za male pare, a drugi klubovi dele igrace ko da su dzabe i sakom i kapom. Kad ja trazim nekog igraca meni traze 70-80 miliona, a drugi klubovi iste te igrace dovode za 25. Sta da Vam kazem kad sam jednog Vidica morao da platim 95 miliona, a Villu 90. Uzas! Povrede i kartoni su proslost, hvala bogu. Ne pitajte me kako sam to namestio. :) Muci me jedna druga stvar. Vodim Juventus i dobro mi ide vec 6 sezonu. Medjutim svake sezone pojavi se po jedan tim koji nikako ne mogu da pobedim. Prole sezone je bio Palermo, pretprosle Udinese, a ove Torino. A u sve tri sezone mi se zalomio i Kup sa tim klubovima i sva cetiri poraza! Nesto je trulo u drzavi Danskoj.
 
Ја мислим и да је намештено тако да мали клубови против тебе одиграју текму свог живота, тако је било и на прошлом. Иначе један мој ортак који води Милан, ми се жали како никако не може да победи Асколи :)
иначе, како се вама чини опција да управа продаје ваше играче? мени је то мноого јадна опција, мислим, градим тим 2 сезоне, доводим играче и опа, оде ми најбољи играч за неку сићу.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno