Šta je novo?

Football Manager 2007

Evo i mene! Odusevljen sam sa FM2007! Neko je rekao da je ovo najkompletniji manager ikada! I zaista je tako! Imam nekih zamerki, ali je valjda tako moralo biti! Mada mi nesto nije jasno! Ukljucio sam 4 prvenstva i stavio sam large datebase, ali nema Evandra Roncatta. I nema jos nekoliko mladih perspektivnih igraca! A video sam da je neko postavio Evandrov profil sa FM2007. I nema najboljeg fiziterapeuta Rodriga Lasmara, mozda se penzionisao?
Preuzeo sam Juventus u Seriji B sa 17 bodova manjka! Ima da osvojim ligu sampiona 2012!:wall: Daj boze i tad! Nisam nikad uzimao neki klub iz nizeg ranga od prve lige, tako da sam se smorio sa pravilima! Ne mogu da dovedem ni jednog NON-EU igraca, ne mogu da dovedem vise od 10 trenera ili vise od 2 fizioterapeuta! Ali izdrzacemo sve napade i sve nedace! I sto je jos zanimljivije niko nece ni da cuje da predje u Juventus! Jedino sam uspeo da dovedem E. Lavezzi-a i nekog nepoznatog spanca! :wave:
Ali sve u svemu igra je EXTRA!!!
 
pa stikliraj pre ucitavnja igre da ucita sve igrache iz brazila..
tako ces dobiti i Evandra Roncatta i Rodriga Lasmara..
kranje jednostavno..
 
udji u neki beloruski team pa pretrazi tamo imas dosta dobrih belorusa..
takodje potrazi i u mladoj repki chile-a..

I Obavezno nemoj da zaobidjes SHERMANA CARDENASA !!!
 
E:\Games\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\panels

ovaj.... treba da overvrajtujes stari fajl.......
 
Poslednja izmena:
sto rece vlasnik fm-serbia.net-a i foruma.....

Sinak...momak koji je "vlasnik" fm-serbia sajta ima ravno 18 god. a da ti ne pricam gde se on nalazio dok sam ja igrao PremierManager95.

igra nema ni jedan bag... samo ja znam za jedan sa treningom....

Ovo ako je nekom merodavna informacija ja cu da skocim kroz prozor za IV. sprata(na glavu).
Iskreno da ti kazem bash me zabole sta retardirana decurlija(cast izuzecima) sa fm-serbia foruma pricaju.
Igra je puna bagova nazalost, a to samo oslikava koliko nemaju veze sa igrom.
Evo ti jedan od bug-ova:

- Oznaci svom igracu kog protivnickog igraca da markira za vreme utakmice...
 
pa stikliraj pre ucitavnja igre da ucita sve igrache iz brazila..
tako ces dobiti i Evandra Roncatta i Rodriga Lasmara..
kranje jednostavno..

E krastavac. Nisam video da mogu to da ukljucim!:wall: Samo sam razmisljao da sto pre startujem igru! A sad mi se i ne pocinje iz pocetka jer sam dosao na skoro na pola prvenstva!:wall:

I jel postoji neka mogucnost da sad ubacim igrace iz Brazila? Mozda je ovo glupo pitanje, ali ne zamerite mi!
Pozdrav
 
Poslednja izmena:
vidim da je igra i dalje mnogo laka za frikove kao sto sam ja,malo ceprkanja po netu i vec imas dream team od 100hiljada evra :)
 
E krastavac. Nisam video da mogu to da ukljucim!:wall: Samo sam razmisljao da sto pre startujem igru! A sad mi se i ne pocinje iz pocetka jer sam dosao na skoro na pola prvenstva!:wall:

I jel postoji neka mogucnost da sad ubacim igrace iz Brazila? Mozda je ovo glupo pitanje, ali ne zamerite mi!
Pozdrav

Kada kreiras igru postoji ta opcija "Load all players",ali ne mozes to da ucinish u toku igre :smash:


vidim da je igra i dalje mnogo laka za frikove kao sto sam ja,malo ceprkanja po netu i vec imas dream team od 100hiljada evra

Coveche ti nisi nikakav freak vec dechacic koji misli da je to poenta igre..
 
Slazem se sa Stanke-om. Nije poenta da trazis igrace po netu i da napravis super tim za sitne pare. Poenta je u tome da sam nadjes igrace za sitne pare! nekad ces se zaje*ati u izboru, ali ces nekad i profitirati. Ne koristim ni editor ni FM scout niti caprkam po netu u potrazi za igracima, trenerima itd. Sve sto koristim je Player Search u samoj igri. Probaj i ti, ali verujem da sad vec to nije zanimljivo, jer vec znas koje igrace teba da dovedes! Pozdrav!
 
nikako mi se ne da da krenem da igram

bojim se ispale zbog patch-a

je izaslo bilo sta, anyway!?
 
Iskreno da ti kazem bash me zabole sta retardirana decurlija(cast izuzecima) sa fm-serbia foruma pricaju.
bolje bi ti bilo da sam ja izuzetak............... :D
ja sam i zaradio "Moderated" prvog dana zato sto sam Ros-u reko par stvari..... koje je u rekordnom roku izbrisao....... :D
 
bolje bi ti bilo da sam ja izuzetak............... :D
ja sam i zaradio "Moderated" prvog dana zato sto sam Ros-u reko par stvari..... koje je u rekordnom roku izbrisao....... :D


I ja sam zaradio Ban,pa su me vratili na moderated i vec jedno 2 meseca tako..
Isti razlog i ja sam mu objasnio neke stvari :D

p.s.patch nije jos izasao kolko ja znam,ali je u pripremi :smash:
 
Slazem se sa Stanke-om. Nije poenta da trazis igrace po netu i da napravis super tim za sitne pare. Poenta je u tome da sam nadjes igrace za sitne pare! nekad ces se zaje*ati u izboru, ali ces nekad i profitirati. Ne koristim ni editor ni FM scout niti caprkam po netu u potrazi za igracima, trenerima itd. Sve sto koristim je Player Search u samoj igri. Probaj i ti, ali verujem da sad vec to nije zanimljivo, jer vec znas koje igrace teba da dovedes! Pozdrav!

Zato ja lepo krenem sa nekim engleskim timom iz konferencije i doteram do premirshipa, pa opet nazad u neku 3-4-5 ligu... većinu ovih igrača što pominjete ni ne znam da postoje, obično sam igrao samo sa ostrvljanima, jednom sam samo slučajno doveo onog Cardenasa u Rushden&Diamonds dok su bili u 2. ligi jer nije hteo ranije i morao da ga prodam posle samo jedne sezone jer je skapirao de je došao... :d Što rekoše, nije to poenta igre, već da gledm kako taj isti Rushden ispada redom nazad do konferencije kako ja odem, a moja nova ekipa opet ide gore... Jedino što mi suze pođoše dok sam čitao za ovog lika sa sinom i laptopom :d kad sam shvatio koliko je svaki od nas blizu takve situacije ili možda i još goroj, samo nismo ni svesni toga... On je to sve spoznao na teži način... :bottle:
 
Zato ja lepo krenem sa nekim engleskim timom iz konferencije i doteram do premirshipa, pa opet nazad u neku 3-4-5 ligu... većinu ovih igrača što pominjete ni ne znam da postoje, obično sam igrao samo sa ostrvljanima, jednom sam samo slučajno doveo onog Cardenasa u Rushden&Diamonds dok su bili u 2. ligi jer nije hteo ranije i morao da ga prodam posle samo jedne sezone jer je skapirao de je došao... :d Što rekoše, nije to poenta igre, već da gledm kako taj isti Rushden ispada redom nazad do konferencije kako ja odem, a moja nova ekipa opet ide gore... Jedino što mi suze pođoše dok sam čitao za ovog lika sa sinom i laptopom :d kad sam shvatio koliko je svaki od nas blizu takve situacije ili možda i još goroj, samo nismo ni svesni toga... On je to sve spoznao na teži način... :bottle:


Ja volim isti taj sistem igre iz neke 3lige..samo sto igram max 5 sezona :smash:
 
ja sam prvo krenuo sa konferencijama.........
i izabrao bas onaj tim (od 44 moguca) koji ima -10 na pocetku........
bedak................................
Ali.... Stizem ih....... :D
 
Smor je igrati engleske lige jer ponekad cak iako se nadje poneki solidan juznoamerikanac, skoro da ga je nemoguce dovesti. ima li nacina da se oni dovedu?
Pa gledaš po jezicima. U Englesku dolaze igrači koji govore Engleski i Francuski samo tako ali oni koji govore Španski i pogotovo Portugalski (Brazilci (JSO :d)) jako teško... ;)
 
Pa gledaš po jezicima. U Englesku dolaze igrači koji govore Engleski i Francuski samo tako ali oni koji govore Španski i pogotovo Portugalski (Brazilci (JSO :d)) jako teško... ;)


Ma nema pravila ko hoce da dodje a ko nece..mislim nece ronaldo sigurno u konferenciju,ali meni su dolazili neki poznati igrachi iz prve lige kada ispadnu u drugu ligu i jos su stavljeni na transfer listu :D ali u sustini ne mozes da dovedes normalnog igracha u konferenciju,ipak su to vecinom ako ne i svi polu profesionalni klubovi :smash:

Moj prvi team je bio southport!!! :-devil-:
 
Hartlepool sa kojim sam osvojio i ligu sampiona :D

nego, zanimljivo je sto ima dosta novih opcija i sto je sam gameplay sigurno bolj jedno 30%...
skauti su doziveli revoluciju...kao i slanje na zajam.. to su po meni dve najvaznije stavke...

mali offtopic: Samo Rosoneru sve radi kako treba... i samo kod njega igra nema bagova... svi ostali su dobili falicne kopije...
 
ja sam prvo krenuo sa konferencijama.........
i izabrao bas onaj tim (od 44 moguca) koji ima -10 na pocetku........
bedak................................
Ali.... Stizem ih....... :D

Stizem ih i ja, ali -17 sa Juventusom! Bez obzira na sve sto se desilo tom klubu, mislim da je suvise nerealno sto ni jedan ne igrac nego i trener i skaut nece da dodju u taj klub! Jedini koga sam uspeo da dovedem je Ezequiel Lavezzi i to za smesnu platu od 110 000 evra! Napustila su me dva trenera, dva skauta i jedan fizioterapeut i nijedan drugi nece da dodje! U fondu od 25 igraca (ubacio sam i omladince u prvi tim) imam jos 4 izmene, svi ostali su povredjeni! Uzas! I malo pocinje da me smara sto me pred svaku utakmicu pitaju sta mislim o ovome, sta mislim o onome, ko ce da pobedi itd. Mozda to tako treba, ali prosle godine nije bilo bas tako! Pozdrav
 
Stizem ih i ja, ali -17 sa Juventusom! Bez obzira na sve sto se desilo tom klubu, mislim da je suvise nerealno sto ni jedan ne igrac nego i trener i skaut nece da dodju u taj klub! Jedini koga sam uspeo da dovedem je Ezequiel Lavezzi i to za smesnu platu od 110 000 evra! Napustila su me dva trenera, dva skauta i jedan fizioterapeut i nijedan drugi nece da dodje! U fondu od 25 igraca (ubacio sam i omladince u prvi tim) imam jos 4 izmene, svi ostali su povredjeni! Uzas! I malo pocinje da me smara sto me pred svaku utakmicu pitaju sta mislim o ovome, sta mislim o onome, ko ce da pobedi itd. Mozda to tako treba, ali prosle godine nije bilo bas tako! Pozdrav

I mene ubijaju ti komentari pred svaku utakmicu,malo su precesti..
A sto se tiche Juventusa,ne znam kako ne mozes da dovodish igrache ja se secam da sam probao i da je dosta njih htelo da dodje :smash:
 
Ti komentari mogu da se nameste da, ja mislim asistent tvoj, sam odgovara na njih. Opcija bi trebalo da se nalazi pod Manager options.
 
e, a kako stojite sa set peaces???
ja sam provalio kada koristim chuveno "varanje" sa kornerima (kada su svi igraci na Stand on far post, a jedan (dobar suter iz daljine) Lurk Outside area)..... fm me ne 'ebe 5%...... jednostavno korneri su sasvim... normalni... postavi igrace kako on oce......... glupos'.........
 
e, a kako stojite sa set peaces???
ja sam provalio kada koristim chuveno "varanje" sa kornerima (kada su svi igraci na Stand on far post, a jedan (dobar suter iz daljine) Lurk Outside area)..... fm me ne 'ebe 5%...... jednostavno korneri su sasvim... normalni... postavi igrace kako on oce......... glupos'.........

To su ukinuli u ovom manageru tj ta fora vise ne pali :smash:
 
glupos'.........
zasto???
pa, el taj set pieces uopste ne radi, ili...........
i sto su ga onda stavljali, ako nece radi sta mu kazem......
 
Nazad
Vrh Dno