Šta je novo?

Football Manager 2007

Zašto nema više slika igrača uopšte,baza slika je veoma mala,holandjani su tu... ali ostali ništa,čak ni milan koji je licenciran tim of FM-a nema slike... Ako neko zna kako mogu da se ubace.... pomoć,i ako ima negde gde se te slike mogu skinuti???
 
Zašto nema više slika igrača uopšte,baza slika je veoma mala,holandjani su tu... ali ostali ništa,čak ni milan koji je licenciran tim of FM-a nema slike... Ako neko zna kako mogu da se ubace.... pomoć,i ako ima negde gde se te slike mogu skinuti???

Najveca baza dodataka za fm ti je sortitoutsi.net:smash: (nadam se da nije reklama,u najboljoj nameri postovano)
 
povrede su preceste... svi se zale mozda patch popravi s(r)tanje
 
meni i nisu tako cheste....... ali se javljaju sve na istim igracima......... Sobis mi u betisu nije mogo poveze 3 tekme da se ne povredi........
i, da li zna neko ima li skinova za 'o7? ali potpunih... One sto sam ja nasao nemaju Overview atributa... tako da moram da koristim %$*&@# default.....
 
meni jesu, sa Totenhemom su mi se do decembra povredili svi igraci sredine terena koji su mi standardni + prve 2 zamene, pa mi igraju klinci :)
 
I meni su preceste. Na svakoj utakmici mi se povredi bar po jedan igrac, a na jednoj su se povredila cak cetvorica! Trenuto od 25 igraca, 13 mi je povredjeno, a od toga pola po dva meseca i vise! A neki igraci stalno obnavljaju povrede! Ali stalno, cak ne stignu da odigraju ni jednu utakmicu! Recimo, Trezegeut (valjda se tako pise) mi je povrednjen zadnjih 7 meseci, prvo je bio 4 meseca, pa mesec, pa sad dva! Uzas! Ako se neko seca na CM01/02 bila je opcija "send to rehabilitation" i kad se povredjuje tako cesto kliknes na tu opciju i posle toga se ne povredjuje! Sad to nema ili ga ja ne vidim! Morali bi nesto da porade po tom pitanju
 
umeju te preceste povrede da zamaraju,ali sto je nagore meni se to ne dogadja uopste,mozda ste stavili prejak trening,znam da ima gomila ljudi koja se zail na to,ali meni jednostavno nije jasno posto se meni ne desava :)
 
Rotacioni sistem i sve će biti ok ljudi...ne forsirati ih dok ne poriknjavaju ili se izpovredjuju i izuvredjuju svi... meeeeeŠaj i biće svi zadovoljni a i zdraviji... Čuk,Čuk u drvo,do sad ništa od tih problema nisam imao:d

Igra je strava,best manager until now..
 
Poslednja izmena:
Rotacioni sistem i sve će biti ok ljudi...ne forsirati ih dok ne poriknjavaju ili se izpovredjuju i izuvredjuju svi... meeeeeŠaj i biće svi zadovoljni a i zdraviji... Čuk,Čuk u drvo,do sad ništa od tih problema nisam imao:d

Igra je strava,best manager until now..


Tesko da ce to pomoci,vec sam procitao da ne pomaze :D
 
Ja sam odigrao celu sezonu sa Portsmutom i povrede su me zaobisle u sirokom luku. Odnosno bilo je pojedinacnih slucajeva, sasvim normalno i ocekivano.
 
Sto se povreda tice zaista nema pravila. Svoje igrace terorisem s treningom :) Ma ima da rade. I desava mi se da se ne povredjuju uopste, a onda pokrenem opet igru i povredjuju se kao ludu. (What the f***?).


Svi zeljno cekamo patch,valjda ce da reshi sve nashe muke :smash:
 
Kakvi su izgledi da ce ugledati svetlo dana? Stoji mi igra instalirana, ali ne zelim da je igram bez patcha. Kao sto i nisam ni jedan u zadnje 3-4 godine igrao pre stizanja bar prvog patcha.
 
Naravno da ce ga biti, a pravo pitanje bi glasilo "Zna li se kada ce izaci patch?". :D
pozdrav
 
Juce sam nabavio FM 2007 i poceo sezonu sa Partizanom. Pobedio u prijateljskoj utakmici Olimpik Lion 2:0. Menadzer je odlican i bice ga uzivanje igrati.
 
i ima li kakvih novosti oko doticnog patch-a,
pitam posto ne pratim strane linkove za FM?
poz`
 
Kako sam iz nezvanicnih izvora saznao patch se moze ocekivati za neik 10ak dana..
sada ostaje samo da sacekamo i njega,pa da navalimo da se igramo..
 
jel neko ima problema sa preteranim greskama svojih odbrambenih igracha,kao da se trude da pogreshe,meni se sve cesce to dogadja..
 
jel neko ima problema sa preteranim greskama svojih odbrambenih igracha,kao da se trude da pogreshe,meni se sve cesce to dogadja..

Meni se to desava sa napadacima! I primetio sam da ih ne treba hvaliti! Jer kad god nekoga pohvalim on na sledecoj utakmici dobije 5!
I jos nesto. Jeste li primetili da se precesto desava da najbolji igraci prelaze iz kluba u klub za sitne pare, a kad ja hocu da dovedem nekog od njih ne moze! Moze ali za znatno vise!
 
Meni se to desava sa napadacima! I primetio sam da ih ne treba hvaliti! Jer kad god nekoga pohvalim on na sledecoj utakmici dobije 5!
I jos nesto. Jeste li primetili da se precesto desava da najbolji igraci prelaze iz kluba u klub za sitne pare, a kad ja hocu da dovedem nekog od njih ne moze! Moze ali za znatno vise!

Carvalho iz Chelsea radovno predje u Milan za 5Miliona Eura.:smash:
Ja probao da ga trazim ni za 20 ga ne daju..
 
Ја сам довео 10 нових играча и иако имам 5-6 повређених, покоји суспендован, увек могу да склопим пристојан тим! Убацио сам 2-3 омладинца да стичу искуство (ко игра са Звездом, могу да препоручим да обавезно форсирају Марка Николића), и вози!
 
ma izbagovani belorusi su najatraktivnija investicija u domacoj ligi :)
 
Obavezno pogledajte Sebastiana Deisler-a. Doveo sam ga za 3 miliona i to iz Bayern-a 2. A i drugar mi je rekao da ga je doveo za 2.5 miliona takodje iz Bayerna-a 2. Inace vec igramo i on i ja trecu sezonu, ali se nismo setili da pogledamo na pocetku!
 
Deisler bi trebalo da je na pocetku povredjen na duze vreme..
Od jacih igracha prava investicija je DRC iz Werder-a,Petri Pasanen..
A za napadacha definitvno Kerlon ili Lenny..
 
Talented Players part 1

Evo vam spisak od 10ak mladih igraca(mrzelo me vise da kopam) koju su TOP u FM2007.
Znaci ide ime igraca, pozicija na kojoj igra, gde se nalazi(pri startovanju igre) i njegov score posle par sezona(resto cete videti na slici).

Amaral (DWR) - Palmeiras

Igrac koga nisam uspeo da dovedem u Arsenal 2. sezone jer nije dobio work permit je na kraju postao jedan od najtrazenijih igraca na svetu. Po sezoni pravi 7-8 asistencija u zavisnosti od toga koliko ga koristite u napadu.

Njegova cena u prvoj sezoni bi bila od prilike oko 4-7mil.


Anderson (AM/FC) - Porto

Svima nam dobro poznato ime. Ne treba trositi previse reci na njega. Nisam imao prilike da ga treniram ali je moja ekipa igrala protiv njegovog Porta, i mogu samo reci da se nismo dobro proveli kada je on bio u ekipi.

Negova cena mi je nepoznanica ali verujem da bi ga Porto pustio za 15ak miliona


Carlos Vela (AM/FC) - Arsenal

Hmmm...
Razmisljao sam kako da predstavim ovog igraca ali nisam nasao adekvatne reci hvale. Jednostavno Best of the best napadach, naravno pored Rafaela Sobisa. Ciga je prosto neverovatan daje golove glavom, sutevima sa 30ak metara, iskosa iz mrtvog ugla...
X puta mi se desilo da gubim sa 2 ili 3 gola razlike i onda uvedem njega koji za 20ak minuta da 2-3 gola. Izchupao sam ga iz Arsenalove omladinske skole kao vrlo perspektivnog igraca i on njega napravio svetsku zvezdu.

Ne znam dali bi se Arsenal odrekao takvog igraca ali pokusajte da ga dovedete, necete zazaliti. ;)


Darko Ivanovic - (MRC) - Arsenal

Takodje Arsenalov omladinac, nas chovek ali vrhunski. Nisam ga nesto preterano forsirao u Arsenalu jer sam tamo imao fenomenalne igrace sredine terena ali sam mu povremeno pruzao sansu koju je ovaj u potpunosti iskoristio. Fantastichan igrac za neku mid-range ekipu.

Mislim da bi Arsenal dao za male pare


Vassiriki Diaby - (MC) - Arsenal

Neverovatno zahvalan igrac. To je onaj koji povezuje sve konce na sredini terena. Iako ja kao veliki fan Arsenala nisam bas bio odusevljen njegovom igrom(doduse nisam jos uvek) u igri je to neka druga prica. Pored kreativnosti chovek ima fenomenalan prodor i zavrsnicu do gola, igra glavom fenomenalno. koju god ekipu da sam vodio(a vodio sam samo Arsenal i Milan) on je morao pod obavezno da se nalazi medju prvih 11. Samo primer: " U Arsenalu sam na sredini terena imao Baptistu, Fabregasa(koji je tekodje fenomenalan u 2007.), Snejder-a, Mascerana, Maxi Rodrogeza, Rosickog..." ali Diaby je morao da igra.

Arsenal ga pusta za 6-7 miliona


Ono sto je bitno da zapazite na slikama je datum, rejting igraca i to da je bio mesec jun kada su igraci na odmoru tj. kada su im atributi najnizi.

Kraj I. dela....
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno