Šta je novo?

Xiaomi POCO X3 PRO?

conecorleone

Poznat
Učlanjen(a)
08.03.2021
Poruke
8
Poena
32
Najavlju je se da ce izaci u toku ovog meseca, da li se zna nesto vise o samom telefonu kao i o ceni?
 
Pojavio se

Miui 13.03.0​

Da li ga odmah instalitati ili sacekati par dana da vidimo iskustva?
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-03-14-16-01-47-241_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2022-03-14-16-01-47-241_com.android.updater.jpg
    49.4 KB · Pregleda: 79
Ja sam instalirao 13 icu malopre sve je ok proslo.
 
Bogami izgleda da ipak ima par bugova.
Može li mi neko objasniti zasto sve google aplikacije, chrome, poruke i pozivi nakon apdejta imaju ovaj zeleni tint na sebi. Jel treba da to bude tako ili ? Evo i par slika
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-03-14-23-16-46-143_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-03-14-23-16-46-143_com.android.chrome.jpg
    40.7 KB · Pregleda: 63
  • Screenshot_2022-03-14-23-15-44-397_com.google.android.apps.messaging.jpg
    Screenshot_2022-03-14-23-15-44-397_com.google.android.apps.messaging.jpg
    35.1 KB · Pregleda: 75
Instalirah danas,videcemo kako ce se ponasati,najvise me interesuje baterija,za sada ok bez nekih vidljivih promena
 
Instalirao. Home sliku je promjenio sam,vratio koju sam htio. Dok Lock slika je bila kao prije,tako da nisam pokusao da mijenja.
Jedino me nervira ovs zelene ikonica koja se javlja svako malo kod sata
 
Bas tako nije lose znati sta koristi kameru i mikrofon, primetio sam mi fit, i jos par aplikacije banki ne prelaze u dark mod sto je na 12 radilo.
 
rano sam se ponadao... pojavilo se da je dostupan apdejt i nakon što sam kliknuo da ga skine, samo nestade... kakvi idioti rade na softverskoj podršci xiaomija, ovo se nikad ne bi desilo kod bilo kojeg branda iz velike petorke.
 
Za sad deluje sve super, vidim da Jutjub konačno cepa na 120hz, vrh.
rano sam se ponadao... pojavilo se da je dostupan apdejt i nakon što sam kliknuo da ga skine, samo nestade... kakvi idioti rade na softverskoj podršci xiaomija, ovo se nikad ne bi desilo kod bilo kojeg branda iz velike petorke.
Verovao ili ne, isto mi se dešavalo i na ajfonu i na Samsungu.
 
GcamPXL_20220322_090034599.jpg
Stock.
IMG_20220322_090054.jpg
Ljudi moji znaci razlika je neverovatna. Ja razumem da je nista nije skoro bolje od gcama ali da bukvalno izgleda kao da su dva razlicita telefona slikala ja ne mogu da verujem. Niko mi ne moze da kaze da namerno ne nerfuju kamere barem kod ovog modela. Nemoguce da je ovoliko losa stock.
 
iphone nisam toliko koristio, ali samsung jesam i nije mi se nikad desilo. a ni supruzi.

uglavnom, stiglo je danas definitivno. malo kasnije ću factory reset odraditi i to je to.
Meni se jeste dešavalo na mnogim telefonima koje sam imao.

Inače ovo je prvi put da sam i ja odradio fabrički reset, telefon je nakon ažuriranja poludeo, ali sada sve radi odlično.
Meni se jeste dešavalo na mnogim telefonima koje sam imao.

Inače ovo je prvi put da sam i ja odradio fabrički reset, telefon je nakon ažuriranja poludeo, ali sada sve radi odlično.
I evo sad vidim da je Jutjub opet na 60hz zakucan 😤
 
Poslednja izmena:
meni je bez greške radio i bez reseta, ali novi android i novi miui su više nego dobar razlog za factory reset.

inače primećujem da sve radi još fluidnije. jedina manja zamerka je što su još uvek stare ikone pojedinih google aplikacija (isto kao na miui 11 i 12), dok su recimo kod ona nova dva poco fona nove ikone na miui 13.
 
meni je bez greške radio i bez reseta, ali novi android i novi miui su više nego dobar razlog za factory reset.

inače primećujem da sve radi još fluidnije. jedina manja zamerka je što su još uvek stare ikone pojedinih google aplikacija (isto kao na miui 11 i 12), dok su recimo kod ona nova dva poco fona nove ikone na miui 13.
I ja primećujem da sve radi dosta fluidnije, pogotovo browser, koji je znao da secka pri skrolovanju, i to ne ponekad, nego konstantno. Jedino ne znam šta su uradili sa skrolom na Google play i viberu, neverovatno je spor, pogotovo na viberu.
 
Nazad
Vrh Dno