Šta je novo?

Xiaomi POCO X3 PRO?

conecorleone

Poznat
Učlanjen(a)
08.03.2021
Poruke
8
Poena
32
Najavlju je se da ce izaci u toku ovog meseca, da li se zna nesto vise o samom telefonu kao i o ceni?
 
Mozda ti se zaglavilo dugme za paljenje,jedan problem a drugi da ti pao ili si gaq jače lupio od sto ili neki drugi tvrdi predmet. To se meni desilo sa RN7,komsija koji radi u servis mi je rekao da mora da se vadi baterija kako bi se resetovao,a ja sam ga ostavio na punjan preko noci i on se upalio sam ujutru. Nadam se da si do sada rijesio problem
 
Kako da vidim šta mi vuče bateriju?
Ne mogu da izvučem odavde info šta vuče
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-04-11-19-29-39-049_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2023-04-11-19-29-39-049_com.miui.securitycenter.jpg
    30.5 KB · Pregleda: 44
Burazer koristi isto smo kupili u Vip-u njemu je 13, a meni 14 odavno vidim. Bio sam usamljen i na forumu kad mi je stigao update, kako ne znam ???
 
Je li neko imao problema sa procesorom tj. pločom gdje je bilo potrebno raditi prekuglavanje (reballing)? Vidim da je to mnogo rasprostranjen problem na X3 Pro telefonima.
 
Ne sećam se da li se u Srbiju isporučuju telefoni za Europe ili za Global tržište, jer nemam Xiaomi telefon preko 2 godine. Pogledaj kod sebe na telefonu. Svakako probaj update iz podešavanja (odabirom skinutog fajla), a telefon će ti odbiti ako se ne poklapa region.
 
Pise "ovaj ROM je namenjen internim testerima , proverite da li vas nalog ima potrebne dozvole. 18 sati sam skidao rom sa nekog sajta mislim da je slican kao ti sto si postavio.
 
To je poslednji zvanični ROM za taj telefon. Ali ne mogu da ti kažem gde grešiš, jer nemam Poco. Možda će se javiti neko od vlasnika koji je uspeo da instalira, pa da ti da uputstvo.
 
Ja bi najvise zbog baterije ubacio posto je slabija baterija , ako je na MIUI 14 i Androd 13 isto slaba baterija onda dzabe cimanje , tapkao sam 6 puta na logo MIUI 13 i otkljucala se opcija "izaberite paket azuiranja" izabrao sam rom i nece , da li je realno da je podrska za telefon bila samo od marta 2021 do febuara 2022 zvanicno?

ardeth08 2023-10-05 at 10:06

Hello, I’m just wondering why it appears in the play protect certification that my device is not certified now that I installed this version of the rom, android 13 miui 14

Reply

  1. cropped-yaroslav.jpg


    Yaroslav 2023-10-13 at 21:23

    MIUI 14 for this phone was cancelled.
 
Kolege, jedno pitanje...
Koristio sam poco x3 pro i sve je radilo besprekorno. Zamenio sam telefon i Poco sam dao zeni. Nakon reseta telefon radi fluidno ali baterija se jako brzo trosi u odnosu kad sam ga ja koristio. Da li ima neko resenje?
Da napomenem da je verzija Androida 13 tkq1.221013.002 , Miui global 14.0.1 to je verzija koja je bila i pre resetovanja.
 
Nazad
Vrh Dno