Šta je novo?

Xiaomi POCO X3 PRO?

conecorleone

Poznat
Učlanjen(a)
08.03.2021
Poruke
8
Poena
32
Najavlju je se da ce izaci u toku ovog meseca, da li se zna nesto vise o samom telefonu kao i o ceni?
 
I ja sam prezadovoljan bio. Telefon je zaista odlican i dalje sam misljenja da je jedan od bopjih u klasi.
S obziorom da igram poneku igru meni je baterija bez problema trajala 1 dan i koristio sam osvezenje ekrana na 120hz.
E sad zeni sam dao telefon i uradio reset i nakon toga krece da opada procenat baterije brzo.
Misljenja sam da nije do same baterija vec podesavanja, a ne mogu da provalim sta je.
Probacu sa tim osvezenjem da vidimo kako ce ici.
 
60hz i nocni rezim navodno moze koji sat da pojaca bateriju , da sam znao da je slaba baterija ne bi ga uzeo polovnog , lik ga je verovatno i prodao zbog toga , vidim ljudi model sa 8gb prodaju i za 100 evra verovatno misle da je baterija oslabila pa da se otarase.
 
Logično da će baterija posle 2-3 godine bar malo oslabiti, a ko je intenzivnije koristio telefon i češće punio i više.
 
Ma znam ja da ce oslabiti, ali da se iskljuci sa punjaca u 9 ujutru i da do 13:30h padne za 35% to mi nije jasno, plus zena ne igra nikakve igre, samo instagram i whatsapp. 20% potrosio preko noci , to se ranije nije desavalo, bukvalno je sve krenulo nakon reseta.
Probacu da drzim na 60hz da vidim hoce li se poboljsati.
 
Ja koristio x3 nfc, i na 60hz sam imao oko 20% više baterije nego na 120hz. Noću mi nije skidao više od 5%, naravno net noću gasim... A generalno ovako instagram ždere bateriju samo tako, skoro kao igrice da igraš, još na 120hz ...
 
60hz i nocni rezim navodno moze koji sat da pojaca bateriju , da sam znao da je slaba baterija ne bi ga uzeo polovnog , lik ga je verovatno i prodao zbog toga , vidim ljudi model sa 8gb prodaju i za 100 evra verovatno misle da je baterija oslabila pa da se otarase.
Generalno telefone i treba prodavati posle 2 godine, naročito od kako su sve baterija sealed. Nova baterija košta 20-30eu i ruke 10-20. Znači od 30-50eu zamena baterija plus zamenska (čak i original) nikad nije kao prva baterija. Bolje je prodati fon posle 2 godine i kupiti drugi nego li menjati bateriju.
Ja sam klincima i ženi svojevremeno uzeo Redmi Note 9 Pro. Koristili godinu i po dana. Prodao sam ih na 150eu dok su još bili u garanciji i sa dobrim baterijama. Dodao po 50 eu i kupio Poco X3 Pro 8/256. Za 20tak eu više dobio em nove em jače telefone.
 
Nazad
Vrh Dno