Šta je novo?

Xiaomi POCO X3 PRO?

conecorleone

Zapažen
Učlanjen(a)
08.03.2021
Poruke
8
Poena
12
Najavlju je se da ce izaci u toku ovog meseca, da li se zna nesto vise o samom telefonu kao i o ceni?
 
Poco X3 NFC или Poco X3 Pro?

Извињавам се на посту, ако некоме смета...
Нисам телефонџија, па ми треба препорука. Потребан ми је телефон стабилан, брз и са добром камером (може и Gcam) до 150-200€. Користим 100 година Redmi Note 5 Pro који је на самрти, па контам да би га неки од ова два модела достојно заменили...
 
Poco X3 NFC или Poco X3 Pro?

Извињавам се на посту, ако некоме смета...
Нисам телефонџија, па ми треба препорука. Потребан ми је телефон стабилан, брз и са добром камером (може и Gcam) до 150-200€. Користим 100 година Redmi Note 5 Pro који је на самрти, па контам да би га неки од ова два модела достојно заменили...
Poco X3 pro svakako. Skineš GCAM obavezno, i skoro da nema razlike u kameri. A dobijaš mnogo bolji procesor, bolju bateriju i bolju optimizaciju. Znam sve to jer sam oba imao, NFC više nemam iz očiglednih razloga, a PRO sam zadržao.
 
Tako je. Video sam da je dečko rekao fon do 150-200€ ali baš zato što nimalo često ne menja telefone ja sam za malo skuplju opciju X3 Pro 8/256.
Bolje i neka dečko sačeka malo i prikupi dodatnu lovu ako treba. Samo X3 Pro 8/256.
 
Uzeo pre nedelju dana X3 Pro i primetio sam jedan problem. Naime, dešava se povremeno u toku pisanja da jedno isto slovo ili znak telefon otkuca duplo. Da li je se još nekome ovo dešava i ima li neki način da se reši?
 
Ja instalirao danas u nadi da će iritantni problem sa pojavom duplih karaktera tokom pisanja nestati..
Nisam imao vremena da ga malo duže koristim nakon instalacije, ali za ovo malo što sam probao ne primetih da su mi se pojavljivali dupli karakteri tokom pisanja..
 
Od kako se pojavila 13-tica na njoj sam. Prvih nekoliko dana primetio sam da baterija ima bržu potrošnju. Kasnije je to nestalo, nisam čistio keš ili slično. Nisam naišao ni na kakve bagove, ali ne znači da ih nema. Meni je MIUI ok. Nit smrdi nit miriše. Kao i svaki UI. ;)
 
mgc by bsg 8.1.101_A9_GV1zfix a config sa telegram grupe za poco x3 pro (ima eis za video) ali mozes i config natural vibes alpha.

Testirao sam u prethodnom periodu razlicite varijante, i onda ubacim trCameru v5 (istu imam u starom redmi note 5 pro koji sa njom ubija kako fotografise), malo doteram saturaciju, kontrast i ostrinu, i dodjem do zakljucka da mi ona daje najbolje slike. Preporuka da probas.
 
Testirao sam u prethodnom periodu razlicite varijante, i onda ubacim trCameru v5 (istu imam u starom redmi note 5 pro koji sa njom ubija kako fotografise), malo doteram saturaciju, kontrast i ostrinu, i dodjem do zakljucka da mi ona daje najbolje slike. Preporuka da probas.
Hvala, probacu.
Btw zadnji secirity update mi je zenuo nesto oko automatske rotacije bukvalno ako samo malo nagnem telefon na neku stranu on se odmah okrece sto me potpuno izluđuje :D.
 
Pre neki dan bio pocolauncher update baš su lepo ispeglali sve sa ovim updateom, ubacili animaciju kada se ulazi u nedavne aplikacije iz horizontalnog režima kao i horizontalni ili vertikalni layout, jedino što su uveli nepotrebnu animaciju pri otključavanju telefona ali se to da lako ispraviti tako što se brzina animacija u pocolauncheru podesi na brzo.
 
Pre neki dan bio pocolauncher update baš su lepo ispeglali sve sa ovim updateom, ubacili animaciju kada se ulazi u nedavne aplikacije iz horizontalnog režima kao i horizontalni ili vertikalni layout, jedino što su uveli nepotrebnu animaciju pri otključavanju telefona ali se to da lako ispraviti tako što se brzina animacija u pocolauncheru podesi na brzo.
Mozes li pogledati koja je to verzija poco launcera koju koristis? Ja koristim 4.38. ali to je u beta fazi, bez zvanicnog apdejta, ima izvesne bagove, na Poco X3 NFC.
 
Pogledajte prilog 348246
Ova verzija nisam prometio do sada bagove
Da, i ja koristim istu, shvatio sam da je to regularan updejt. Ima nekih bagova kod zatvaranja aplikacije, trzanje u animacijama, pritiskom na home taster. Mada je dosta upeglanije od prethodnih verzija.Veruiem da ce biti odlican kad stigne stabilna verzija.
 
Nazad
Vrh Dno