Šta je novo?

Xbox Series X / S

Prvo u game passu nisu to hakovani nalozi, to su argentinski, pa su jeftini, možeš i sam kupovati passove negde na sajtovima, kao i za sony, možeš kupovati gift cardove sa novcem pa sam redimovati pa posle kupovati šta želiš
Kontoler dolazi za duracell baterijama, ako kupuješ dodatni kontoler uz njega dobijaš i 15 dana game pass, plus ti svakako sleduje još jedan mesec free kao novom korisniku
Kupuješ cardove gde god su ti povoljni, amazon, hrk key, gamivo...
Meni je konzola zveknula na pod sa police prvi dan po kupovini (mačka ne voli nove stvari) i eno je živa i zdrava :)
Znachi 1:0 za xbox build quality 😂🤣
A kolicina servara i igraca u eu u globalu?
Hvala na odgovoru!
 
BF ne igram pa to ne mogu ja da ti odgovrim
 
Odlično
Bez greške
Puni su serveri
 
Ma puni su serveri. Mi igramo jako dugo bg na xboxu. Jos ako se ispostavi istina da dodje u game pass kasnije samo ce popuniti jos vise.
Za vikend non stop smo igrali 2042 i to 64 vs 64 (sa cross play off).
Cross play mora off jer je glupo igrati sa PC. Nema poente. Sa ugasenim je druga igra mnogo sporija i realnija dzoj na dzoj. Inace ne postoji opcija da se ugasi cross samo PC nego gasi sve sto znaci i PS nazalost.

Sto se tice naloga samo Argentina i Turska. U zavisnosti sta je aktuelno od cena.
Ma ljudi tripuju al kad pogledas isto je i kad je US i UK nalog. Nema razlime.
Kupujes sa storea ms.
 
Ma puni su serveri. Mi igramo jako dugo bg na xboxu. Jos ako se ispostavi istina da dodje u game pass kasnije samo ce popuniti jos vise.
Za vikend non stop smo igrali 2042 i to 64 vs 64 (sa cross play off).
Cross play mora off jer je glupo igrati sa PC. Nema poente. Sa ugasenim je druga igra mnogo sporija i realnija dzoj na dzoj. Inace ne postoji opcija da se ugasi cross samo PC nego gasi sve sto znaci i PS nazalost.

Sto se tice naloga samo Argentina i Turska. U zavisnosti sta je aktuelno od cena.
Ma ljudi tripuju al kad pogledas isto je i kad je US i UK nalog. Nema razlime.
Kupujes sa storea ms.
Znachi kada uzmem xbox i kreiram nalog svoj (novi, prvi) da se registrujem kao da sam u Argentini?
Kontam da su povoljnije cene u storu njihovom, kao USA Aljaska i slichno na PS.? Gift cards vauchere kupujem na Amazonu regularno i punim wallet?
Da li pri registraciji i kupovini na storu moram preko VPN- na da idem kao da sam u Argentini ili je to nebitno?
Tnx na odgovoru!
 
Igram Apex i bukvalno je puno u bilo koje doba dana.
 
Znachi kada uzmem xbox i kreiram nalog svoj (novi, prvi) da se registrujem kao da sam u Argentini?
Kontam da su povoljnije cene u storu njihovom, kao USA Aljaska i slichno na PS.? Gift cards vauchere kupujem na Amazonu regularno i punim wallet?
Da li pri registraciji i kupovini na storu moram preko VPN- na da idem kao da sam u Argentini ili je to nebitno?
Tnx na odgovoru!

I mene isto interesuje posto planiram uzeti XSS. Tipa da li mogu direkt da se registrujem kao da sam u Argentini/Turskoj i da mi to bude glavni nalog? Da li bih u tom slucaju mogao i GPU da uzmem jeftinije, direktno sa store-a?
 
Pogledajte temu prvo paljenje Xboxa, tu je @Markic sve lepo opisao, samo pratite uputstvo i ne možete pogrešiti, tako svi radimo koji koristimo alternativne naloge i nikada problem nismo imali, znači bez straha, nije cimanje, samo pratite uputstvo i racunajte da ako ne radi niste nešto uradili kako treba, kada se sve ispoštuje sve radi bez greške, tako da bacite pogled i probajte.
 
I mene isto interesuje posto planiram uzeti XSS. Tipa da li mogu direkt da se registrujem kao da sam u Argentini/Turskoj i da mi to bude glavni nalog? Da li bih u tom slucaju mogao i GPU da uzmem jeftinije, direktno sa store-a?
Tako je. Ja imam glavni turski nalog preko kog plaćam game pass ultimate(oko 500 dinara ispadne), regularno mi skida sa kartice. Na njega šaljem kodove koje kupujem sa sekundarnog argentinskog naloga, a treći mi je turski jer i tamo ima često jeftinijih igara sa kog isto šaljem kodove na glavni.
 
Pogledajte temu prvo paljenje Xboxa, tu je @Markic sve lepo opisao, samo pratite uputstvo i ne možete pogrešiti, tako svi radimo koji koristimo alternativne naloge i nikada problem nismo imali, znači bez straha, nije cimanje, samo pratite uputstvo i racunajte da ako ne radi niste nešto uradili kako treba, kada se sve ispoštuje sve radi bez greške, tako da bacite pogled i probajte.
Hvala druže, u principu mi je jasno ali cu probati sve po tom uputstvu...
Tako je. Ja imam glavni turski nalog preko kog plaćam game pass ultimate(oko 500 dinara ispadne), regularno mi skida sa kartice. Na njega šaljem kodove koje kupujem sa sekundarnog argentinskog naloga, a treći mi je turski jer i tamo ima često jeftinijih igara sa kog isto šaljem kodove na glavni.
Kuku... Posle kazu sedish igrash igrice ne radish nishta... Ovo bre nuklearna fizika morra da se zavrshi da se uštedi koji dinar 😂😂😂
 
Vrlo je jednostavno u stvari.
10 min posla.
Imaš na Xbox rep forumu detaljno objašnjeno
 
Nemam pojma o cemu se radi ali meni ovo (kupovina sa argentinskog Store) ne uspeva.

Ispratio sam upustva do poslednjeg slova, probao dva razlicite kartice, otvorio 3 nova naloga i uvek ista poruka da se region kartice i region prodavnice ne slazu. Obe kartice nikada pre toga nisu koriscene za bilo kakvu transakciju sa Microsoftom :(
 
Ni ja nisam uspeo sa argentinom, pa sam se zadovoljio sa USA
Inače, kartice su gold i platinum RF
 
Ako nekoga zanima , upravo sam drugaru odradio preko kp na nov nalog na xboxu gamepass ultimate za 3 godine za 6000 dinara , sto je po meni ultra jeftino , ako nekome treba da zna , u pretrazi na kp ukucajte gamepass ultimate i videcete kao treci rezultat pretrage , napominjem da nemam nikakav dil od ovoga niti da prodavca licno poznajem
Ovde moze da se uzme GPU kljuc od 36meseci za nekih 2600din kad se prevede valuta. Ali ne znam da li je takodje za argentinski region ili koji fazon.
 
Nemam pojma o cemu se radi ali meni ovo (kupovina sa argentinskog Store) ne uspeva.

Ispratio sam upustva do poslednjeg slova, probao dva razlicite kartice, otvorio 3 nova naloga i uvek ista poruka da se region kartice i region prodavnice ne slazu. Obe kartice nikada pre toga nisu koriscene za bilo kakvu transakciju sa Microsoftom :(
Definitivno ne radis nesto kako treba, 360 igre ne prolaze bas najbolje tako da ne pokusavas. Da li si lepo napravio nalog tj da bude sa argentinskom adresom i ajd jos sta mi pada prvo na pamet ovako rano jel si ti pokusavao da kupujes preko konzole ili pc/telefon?
 
Sve sam uradio po uputstvu - prebacio region konzole na Argentinu, resetovao Xbox, kreirao novi nalog na konzoli, dodao primarni nalog kao friend, izabrao igru, izabrao Buy as Gift, uneo podatke o kartici, random adresu iz Argentine i nece pa nece.

Probao sam sa dve kartice, debit od Vojvodjanske banke i Intesa MasterCard - kod obe je isto.

Jedino sto mi pada na pamet je da je mozda problem u tome sto sve ovo pokusavam iz Austrije a ne iz Srbije.
Ni ja nisam uspeo sa argentinom, pa sam se zadovoljio sa USA
Inače, kartice su gold i platinum RF
Ja koristim Xbox Brazil store jer je jeftiniji od USA. Nekada je razlika i po 20%.

Kupujem Gift kartice na CDKeys i nikada nije bilo problema.

Npr Mass effect Legendary Edition:

DE - 42€
USA - 29,5€
Brazil - 26€
 
znam ali sta da radim kada mi kupovina ne prolazi :(

ako je neko raspolozen da mi uzme par igara i prosledi kao gift, bio bih mu veoma zahvalan. Naravno, placam odmah.
 
Sve sam uradio po uputstvu - prebacio region konzole na Argentinu, resetovao Xbox, kreirao novi nalog na konzoli, dodao primarni nalog kao friend, izabrao igru, izabrao Buy as Gift, uneo podatke o kartici, random adresu iz Argentine i nece pa nece.

Probao sam sa dve kartice, debit od Vojvodjanske banke i Intesa MasterCard - kod obe je isto.

Jedino sto mi pada na pamet je da je mozda problem u tome sto sve ovo pokusavam iz Austrije a ne iz Srbije.

Ja koristim Xbox Brazil store jer je jeftiniji od USA. Nekada je razlika i po 20%.

Kupujem Gift kartice na CDKeys i nikada nije bilo problema.

Npr Mass effect Legendary Edition:

DE - 42€
USA - 29,5€
Brazil - 26€
Brazil i usa ista cena
 
skoro ista ali ipak uvek oko 10% jeftinije. Vrlo cesto su akcije kada je za neke igre razlika jos veca.

Brazil - 164,45 Real sto je 26,28€
USA - 32,99$ a to je 29,39€
 
Nazad
Vrh Dno