Šta je novo?

Xbox Series X / S

skoro ista ali ipak uvek oko 10% jeftinije. Vrlo cesto su akcije kada je za neke igre razlika jos veca.

Brazil - 164,45 Real sto je 26,28€
USA - 32,99$ a to je 29,39€
Meni havarija u glavi sa tim nalozima, znam da sam se i na Soniju cimao sa americhkim... Videcu kako shta kad uzmem konzolu ali definitivno sve vishe naginjem ka xbox x nego ps5, posebno shto mogu da igram i na laptopu sa gamepass-om poshto puno putujem...
 
Nemam pojma o cemu se radi ali meni ovo (kupovina sa argentinskog Store) ne uspeva.

Ispratio sam upustva do poslednjeg slova, probao dva razlicite kartice, otvorio 3 nova naloga i uvek ista poruka da se region kartice i region prodavnice ne slazu. Obe kartice nikada pre toga nisu koriscene za bilo kakvu transakciju sa Microsoftom :(
Probaj preko kompa da uđeš na account.microsoft.com, prijaviš se na svoj Argentina nalog i odeš u podešavanja naloga i proveriš da li ti je podešen region ispravno na Argentinu. Ponekad se desi da prilikom pravljenja naloga ostavi na zemlji u kojoj je nalog pravljen, u tvom slučaju u Austriji.
 
Stoji Argentina. Sada sam malo dopunio podatke o profilu i probacu za vikend jos jednom. Ako ne prodje, dizem definitivno ruke od ovoga
 
Ko je na Turskom regionu izgleda da je rasprodaja, lira pala dobrano. Game pass me kostao 428din jos pre neki dan, a prosli mesec 520din. Mislim da je kurs bio blizu 12 dinara sad gledam pao na 8.
 
Jeste fino pala lira, npr nba 2k22 za xbs x/s na turskom sad košta ~2600rsd, a na arg malo više od 3000rsd.
 
Jel oni imaju neku app kao bench ili ide preko browsera?
Ranije je bilo na Tapatalk, ne znam sta svi beže od njega sada
Imaju:
 
Tapatalk je propao.
 
Ima kada udjes na sajt
Ko je na Turskom regionu izgleda da je rasprodaja, lira pala dobrano. Game pass me kostao 428din jos pre neki dan, a prosli mesec 520din. Mislim da je kurs bio blizu 12 dinara sad gledam pao na 8.
U sustini najbolja opcija je uzeti turski kod samo za gold (12 mes) i 3 meseca gpu i uraditi konverziju.
Meni izaslo oko 5000 din do kraja februara 2023.
Moze i dva puta po 12 meseci i miran si dugo za smesne pare.
 
Uspeo sam da napravim arg nalok koji prima visa gold rf banke
 
Znam da ti ranije nije uspevalo.

Da li si uradilo bilo sta sto odstupa od uputstva? Ja sam pratio uputstvo 100% i probao sa dve razlicite kartice i nece.
 
Napravio sam nalog na kompjuteru, novi, podesio Arg, i vremensku zonu na Arg
Posle uneo karticu i neku adresu u buenos airesu i proradilo.
 
Kod mene je sve podeseno kako treba ali nece pa nece.

U svakom slucaju, digao sam ruke od ovoga. Ionako imam previse igara a premalo vremena...
 
Nakupovah sve flipere za smešne pare preko Arg
 
Stanje se series x je gore nego sa PS5icom, zna li se zašto? Koliko vidim mi nećemo uskoro dobiti X konzole u prodaji...
 
Zato sto Microsoftu prodaja konzola nije prioritet. Oni vise ulazu u GamePass i xCloud nego u samu prodaju konzola.
Series S moze da se kupi kada hoces (bar u EU), cesto i za oko 250€ ali je do Series X jako tesko doci.
 
Ne verujem bas da im nije prioritet. Verovatno ne mogu da proizvedu ozbiljnije kolicine. Da li u series s idu lakse dobavljive komponente ili je nesto drugo u pitanju ne znam.
Ja sam lako dosao do svog primerka series x, doduse pocetkom godine.
 
Mi bi uzeli kao zamenu za PC pošto grafiku ne možemo da kupimo. Imamo ps5, ali za decu. Meni se igraju svi gow i halo, jer sam od oba igrao samo prve delove 2003-2004. Davati više za X seriju je čist fomo, ali sam se za trenutak pokolebao jer mogu da izmem afu nazad. Sad bi me S serija izašla 31000 sa afom ili X 54000 (ako bih je našao). Shvatam da bih sa fisklanim iz mediamarketa i 2 godine garancije mogao polovnu da je prodam po istoj ceni kad predjem ove igre. Vidim isto da po mnogim madjarskim sajtovima stoji februar 22 kao datum kad dolazi nova količina serije X.
 
Ovo je neverovatno sta skalperi rade. MS objavi novi kontigent Series X i sinoc u ponoc treba da pocne narucivanje, gledam kako broji pocetak kupovine u sekundama, pa mozda nekih 0.4sec nakon sto je startovala kupovina - rasprodato. A i zvanicni msrp je otisao na gore za $175. Tacno bez ogranicenja jedan primerak po osobi i neke verifikacije koju skripta ne moze da zaobidje ili bar da je ucini sporijom od zivog coveka ovo vise nema smisla.
 
Jel to vazi i za turski nalog? Da li main praviti na turski ili na usa (alaska) a kupovati na turskom gift games pa slati kod na americhki? Sorry bash nemam iskustva sa xbox a planiram da uzmem.
E to ne bih znao,Ja imam main acc USA alaska,imam ARG za igrice koje saljem na main kad su popusti kao gift,i imam Turski acc gde mi je xbox ultimate game pass kupljen sa turskim kodovima.Cela konzola je na ARG regii.
 
E to ne bih znao,Ja imam main acc USA alaska,imam ARG za igrice koje saljem na main kad su popusti kao gift,i imam Turski acc gde mi je xbox ultimate game pass kupljen sa turskim kodovima.Cela konzola je na ARG regii.
Ako konzolu prijavim u turskoj regiji jek mogu da promenim jezik na engleski? Kako to funkcionishe ako imash ultimate na turskom jelcti radi na main account usa ili? Treba da uzmem xbox x i poteram sve, kupio sam vec xbox ultimate 34 meseca nalog radi na pc ali me glava boli od svih freekombinacija 😂
 
Ja sam u ARG regiji,i samo mi se Store promenio u njihovu valutu,meni je osta na eng,skines igru sa turskog naloga,a igras je na main nalogu.Ja sam na xbox series s
 
Ako konzolu prijavim u turskoj regiji jek mogu da promenim jezik na engleski? Kako to funkcionishe ako imash ultimate na turskom jelcti radi na main account usa ili? Treba da uzmem xbox x i poteram sve, kupio sam vec xbox ultimate 34 meseca nalog radi na pc ali me glava boli od svih freekombinacija 😂
Možeš da podesiš jezik kako želiš
I sve igre koje poseduješ rade na svakom nalogu
Nije to u stvari nikakva filozofija
 
Jedno pitanje da li mora da se igra koju kupiš na arg nalogu mora da giftuje na usa nalog,jer mi to deluje kao korak više?I ako može neki savet za punjive baterije,ja kupih neke još pre ali mi slabo nešto traju,mislim da su neke vartine ili tako nešto od oko 2000mAh i da li se puni ako je zabodeno na usb preko konzole ili mora preko eksternog punjača?
 
ne mora da se giftuje
 
Ljudi vidim da se VPN pominje za naloge argentinske, turske... Kada se koriste i da li treba uopshte?
 
Nazad
Vrh Dno