Šta je novo?

Xbox Series X / S

Mala pomoć. Stiže mi konzola u petak a ideju nemam gde, šta i kako za igre. Na koji način je najisplatljivije kupovati za Xbox, vidim da imaju neki "Game Pass-ovi" itd... Ima li neka tema ovde da ima malo detaljnije o tome? Verujem da nije kao za PC, VPN Rusija/Ukraina :D
 
Mala pomoć. Stiže mi konzola u petak a ideju nemam gde, šta i kako za igre. Na koji način je najisplatljivije kupovati za Xbox, vidim da imaju neki "Game Pass-ovi" itd... Ima li neka tema ovde da ima malo detaljnije o tome? Verujem da nije kao za PC, VPN Rusija/Ukraina :D
Budu često akcije na zvaničnom Microsoft Store-u, ja sam većinu igara uzimao tako. Ponekad naletim na povoljne igre na cdkeys, g2a...

Game Pass obavezno uplati, isplati se, masa igara za ekstra cenu. Bude na akciji često na Store-u 3 meseca za 1$ Game Pass Ultimate, ako hoćeš odjednom više meseci, ganjaj ponudu na cdkeys, često bude godinu dana za 40-50€

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mala pomoć. Stiže mi konzola u petak a ideju nemam gde, šta i kako za igre. Na koji način je najisplatljivije kupovati za Xbox, vidim da imaju neki "Game Pass-ovi" itd... Ima li neka tema ovde da ima malo detaljnije o tome? Verujem da nije kao za PC, VPN Rusija/Ukraina :D

Kupi 3 godine Live Gold, kostace te oko 120 evra i onda uradi konverziju u game pass ultimate. to ti je ubedljivo najbolja opcija

misli da je najisplativije uzeti Live na CD Keys
 
Poslednja izmena:
Sve sam blize odluci da zovnem Istvana i uzmem od njega Series X nego da cekam PS5 za koji sam siguran da nece ovaj ni imati. Uzimao neko od Istvana, verujem da se ceka max nedelju-dve?
 
Meni je stigao S od I., a kolegi sa foruma bi valjda danas trebalo X da stigne.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pozdrav!Nema više kod mene ništa.Biće još 25 konzola za ovu godinu ,ali to je već sve prodato unapred.Zamolio bih Vas da što manje pominjete moje ime na forumu .Hvala!
 
Moša[emoji2936] [emoji16]

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Posle 10 godina na PS5 prešao sam na XSX. Mogu da kažem da mi se veoma sviđa konzola i prija mi promena. Grafika odlična, brzina ucitavanja / promena igara jako dobra a fentilaror skoro nečujan. Game pass biblioteka jako dobra i veoma jeftina (konverzija live gold za dolar). Kontroler mi je bolji nego kod PS4.

Ono što je velika zamerka je što sve te igre mogu da se igraju jako dobro na PC-u sa grafičkom 1080 i jačom a neke PS ekskluzive mi fale.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdravljamo te time traveller! :)
 
Rezervisao sam series x kod izvesnog damira sa kp, u ponedeljak salje. Ima li mozda neko iskustva neka sa njim :D
 
Budu često akcije na zvaničnom Microsoft Store-u, ja sam većinu igara uzimao tako. Ponekad naletim na povoljne igre na cdkeys, g2a...

Game Pass obavezno uplati, isplati se, masa igara za ekstra cenu. Bude na akciji često na Store-u 3 meseca za 1$ Game Pass Ultimate, ako hoćeš odjednom više meseci, ganjaj ponudu na cdkeys, često bude godinu dana za 40-50€

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

A što se pravljenja naloga tiče, vidim da retko ko uspeva da napravi. Trenutno nemam nikakav Microsoft nalog niti Xbox. Vidim da se preporučuje UK/US kao region. Da li je bolje praviti naloge sa konzole direktno ili na računaru? Da li Microsoft nalog važi i na Xbox-u ili postoji odvojeno Xbox nalog koji se povezuje sa Microsoft nalogom?
 
Nalog ćeš sigurno lagano napraviti, to svima uspeva, klasičan Outlook nalog ti treba, možeš i preko kompa da ga napraviš, samo gledaj da staviš neku dobru regiju za nalog. USA, UK, Turska...

Meni je USA, Aljaska, i adresa nekog random hotela tamo.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
I ja sam resio na kraju za XSX posle mnogo razmisljanja dal cu S ili X .... Ono sto bih samo da pitam, znaci nalog xbox koji imam na kompu na kome sam koristio reedemovane kljuceve za Gamepass koristim i na konzoli, mogu da budu online oba naloga? Gamepass uzimam na cdkeys preko kljuceva ako nemam karticu za placanje? USA region sam stavio
 
Tako je, možeš da koristiš isti nalog. Neće praviti nikakav problem. Samo je bitno da staviš iste regione konzole i naloga.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Hvala na odgovorima
 
Bude na akciji često na Store-u 3 meseca za 1$ Game Pass Ultimate.
Kako ovo aktivirati kod nas ? Gamepass koristim, ali tako sto reedemujem kupljenje kodove.. ne prihvata ni karticu, ni paypal da bi ovo izvrsio. Akcija koju pominjes je bas sad u toku.
 
Jedan savet za forumase, probajte sa Argentinom, znaci kada pravite nalog umesto US stavite AR, i neku adresu u Buenos Airesu, cene su smesne, npr Fifa 21 ispada oko 20eur sa snizenjem, novi CoD ima regularnu cenu od oko 30eur umesto 60eur, CP2077 preorder oko 25eur, cene su izrazene u njihovim pezosima, samo konvertujte na Google iznos cisto da vidite koliko je to u eur, ali otprilike 100 pezosa = 1eur, evo jos jednog primera Witcher GOTY samo 1,7eur tj 170 pezosa.. Otkrio sam taj store, podelio na drugom forumu i ljudi se nakupovali za fine novce, @Markic to moze potvrditi [emoji4]

I da i dalje ne znam kako vam ne prolaze kartice, meni od prvog dana krajem 2016 kada sam kupio One debeljka su prolazile kartice, jedan od razloga zasto sam i uzeo One jer mi nisu bitne ekskluzive i mnogo vise volim da placam karticama nego giftovima i cd keys-ovima.. US adresa je neka u Anchorage, UK sam stavio neku random u Sheffield-u, a Argentinu neku random u Buenos Airesu, svugde mi prolazile kartice bez problema, redovno mi skidaju novac za GPU, i da napomenem da nisam pravio nove posebne naloge za svaku regiju vec sam samo menjao lokaciju konzole i billing adress doduse sve na konzoli, nista na PC-u..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako ovo aktivirati kod nas ? Gamepass koristim, ali tako sto reedemujem kupljenje kodove.. ne prihvata ni karticu, ni paypal da bi ovo izvrsio. Akcija koju pominjes je bas sad u toku.
Preko čega uzimaš? Meni preko konzole već 4 godine sve prolazi bez problema, kartica Mobi banke, kao i Erste, obe prolaze.

Kao što kaže @Marko1996 imate i ovu sirotinja opciju [emoji16]

Ultra jeftino, samo region konzole stavite na Argentina, ali obavezno pratite pre nego što kupite nešto kakav je kurs tog dana. Pezos hoće da skoči, dosta je nestabilan.

Ja lično za sada i dalje na USA, čekam da stigne XSX pa ću da pređem na Argentinu i uzmem ove nove next-gen verzije igara.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ipak nakon svega uzeo XS S sa Gamepassom 1god. U utorak mi stize. Sluzice kao prelazno resenje dok se stanje sa PS5 ne dovede u normalu.
 
Jedan savet za forumase, probajte sa Argentinom, znaci kada pravite nalog umesto US stavite AR, i neku adresu u Buenos Airesu, cene su smesne, npr Fifa 21 ispada oko 20eur sa snizenjem, novi CoD ima regularnu cenu od oko 30eur umesto 60eur, CP2077 preorder oko 25eur, cene su izrazene u njihovim pezosima, samo konvertujte na Google iznos cisto da vidite koliko je to u eur, ali otprilike 100 pezosa = 1eur, evo jos jednog primera Witcher GOTY samo 1,7eur tj 170 pezosa.. Otkrio sam taj store, podelio na drugom forumu i ljudi se nakupovali za fine novce, @Markic to moze potvrditi [emoji4]

Sada sam pogledao Store u Argentini i cene su stvarno extra. Imam par pitanja oko ovoga:

Imam za sada samo jedan nalog na konzoli gde su mi sve igre tako da bih morao da kreiram novi vezan za Argentinu.
Da li novi nalog moze da napravi problem postojecem nalogu (zbog razlicitih regija)?
Da li ce igre sa novog naloga biti dostupne i na glavnom nalogu?

Sve ovo radi OK na PS4 ali nemam iskustva sa XBOX-om i vise naloga iz vise regija.
 
I da i dalje ne znam kako vam ne prolaze kartice, meni od prvog dana krajem 2016 kada sam kupio One debeljka su prolazile kartice, jedan od razloga zasto sam i uzeo One jer mi nisu bitne ekskluzive i mnogo vise volim da placam karticama nego giftovima i cd keys-ovima.. US adresa je neka u Anchorage, UK sam stavio neku random u Sheffield-u, a Argentinu neku random u Buenos Airesu, svugde mi prolazile kartice bez problema, redovno mi skidaju novac za GPU, i da napomenem da nisam pravio nove posebne naloge za svaku regiju vec sam samo menjao lokaciju konzole i billing adress doduse sve na konzoli, nista na PC-u..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Da li mogu istu karticu koristiti na više naloga? Npr 3, za USA, Tursku/UK i Argentinu?

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Koga interesuje i ko igra. Izašla je next gen Fifa 21 za series X. Brutalno izgleda.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Džabe kad je gameplay i dalje dno dna. [emoji23]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Upravo, krljaju se ko na našim livada u zonskim ligama, + faula nigde.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Jedan savet za forumase, probajte sa Argentinom, znaci kada pravite nalog umesto US stavite AR, i neku adresu u Buenos Airesu, cene su smesne

Da li je potrebno menjati region i na Outlook nalogu i na konzoli na Argentinu ili samo na konzoli? Drugo pitanje, da li jezik ostaje engleski kada se izabere Argentina region? I treće pitanje, da li je moguće US nalog prebaciti na Argentinu u trenutku kada planiram da kupim nešto i da ga nakon kupovine vratim na US?

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno