Šta je novo?

[VIP] "VipZaSve" - revolucionarni prepaid konacno i u Srbiji

Sto ce reci ovo je obicna fora... nekih 25-30 minuta razgovora se dobije, posto je start + prvi minut =20 din... lepo... lepo...
 
Zna li se da li ovaj novi VipZaSve sa 200min moze neograniceno puta mesecno ili samo 1x?
Trenutno je sim kartica na starom VipZaSve sa 150min za 500din.
 
TO nikako da se utvrdi, a kao bilo je reci o tome?:)
Prebaci na novi, sigurno ti se isplati.
 
Zna li se da li ovaj novi VipZaSve sa 200min moze neograniceno puta mesecno ili samo 1x?
Trenutno je sim kartica na starom VipZaSve sa 150min za 500din.

Može više od jednom, ja aktiviram na 15-20 dana. 3x aktivirao od N.G.
Inače, vraćeno je na 500 MB (bilo je 300).
 
Друга недоумица... Да ли ће моћи да се активира на краће периоде од 30 дана, то смо значи утврдили, али да ли ће то моћи да се ради до 31.12.2014., или само 12 пута у току године за одређени број (2.400 минута)? Надам се да сте ме разумели ;)
 
Ostaje da se vidi, ali je verovatniji ovaj drugi scenario, 12 puta u toku godine, ili 2400 minuta, a posle toga neka veća cena.
 
"Promocija važi od 27.11. 2013. do 19.03.2014. ili dok traju zalihe. Korisnici koji kupe prepaid SIM karticu do dana 19.03.2014. godine imaju na raspolaganju pogodnosti iz promocije i nakon isteka navedenog datuma."

Prema ovome, trebalo bi da budu isti uslovi i nakon iskoriscenja tih 2400 min.
 
Prema ovome, trebalo bi da budu isti uslovi i nakon iskoriscenja tih 2400 min.
To samo znači da i posle tog datuma možeš da aktiviraš minute...
Ono što je nejasno je to što kažu: "ova promocija ti omogućava da ostvaris specijalni bonus DO UKUPNOG IZNOSA OD 2400 MINUTA GODIŠNJE, odnosno 200 minuta mesečno...". Tako da ipak mislim da je u putanju još jedna igra reči, po čemu je VIP poznat već, a takve situacije uvek budu na našu štetu... S obzirom da "običan" VIP za sve i dalje "radi", ja ću svoj prepaid broj ostaviti na njemu...
 
Poslednja izmena:
A zasto bi to uradio? Ovim novim nista ne gubis, sem 100RSD za aktivaciju, a vec jednom aktivacijom ti se isplati to.
Sem ako ne mislis da ce posle toga da te prebace na VIPZaNikoga, gde dobijas 100 minuta :)
 
MIslim da će vratiti na pretpraznićnu promociju .... 150 minuta 150 MB itd itd ...
 
stvarno, sta ce biti kad prodje 12 meseci i ispucamo 2400 minuta?

Upravo to se i ja pitam. Zato i mislim da je ovo "navlakuša" da bi ljudi prešli na ovaj VIP za sve koji je po mom mišljenju vremenski ograničen... Moje mišljenje.
 
^ A ko tim istim ljudima brani da posle odu negde drugde (prepaid bez ugovorne obaveze je u pitanju samo da podsetim).
 
Upravo to se i ja pitam. Zato i mislim da je ovo "navlakuša" da bi ljudi prešli na ovaj VIP za sve koji je po mom mišljenju vremenski ograničen... Moje mišljenje.

Brate, kosta 100RSD (iz ko zna kog razloga) da se predje na VIPZaSve. To se u sustini vec prvom akticavijom mesecnog dodatka vrati.
I da ukinu sledece godine, sta kosta da se ove godine koristi ovo dok moze?
 
Ajd i ovde da pitam, posto me kulirante :d... Promocija važi od 27.11. 2013. do 31.01.2014. ili dok traju zalihe. Jel moze jos uvek (prvi) put da se aktivira sada... nadam se i za nekih 30-35 dana ;)
 
Pa ako nadješ negde na nekoj pumpi ili negde broj, može ... as you can see...
 
"...ili dok traju zalihe."

Koji ti tačno deo dela ove rečenice nije dovoljno jasan?
 
Do sad si mogao da probaš da je aktiviraš XYZ puta .... ako već imaš prepiad karticu koju koristiš ...
 
Ne, jos uvek nemam... imacu uskoro zato i pitam, hoce li za novu karticu biti ove promocije, nebitno poslacu sms na 2014 pa cemo da vidimo...
 
Moram da crtam :) Idem postpaid->prepaid... :) cim odobre prelaz...
 
Imas 20 strana... da se ne zna nista konkretno tj. da je kontradiktorno jeste :)
 
@Mare

Idi na www.vipmobile.rs/mojvip i promeni promociju

evo sta meni trenutno nudi :
slika vip1 - prva kartica Vip Super promocija i mogucnosti izbora drugih promocija
slika vip2 i vip3 - druga kartica Praznicni Vip za sve i mogucnosti izbora drugih promocija
 

Prilozi

  • vip1.jpg
    vip1.jpg
    27.3 KB · Pregleda: 178
  • vip2.jpg
    vip2.jpg
    32.7 KB · Pregleda: 188
  • vip3.jpg
    vip3.jpg
    25.8 KB · Pregleda: 182
Poslednja izmena:
Da li jos uvek vazi ova promocija? I ako vazi gde se moze kupiti kartica?
 
Nazad
Vrh Dno