Šta je novo?

[VIP] "VipZaSve" - revolucionarni prepaid konacno i u Srbiji

Mozda su u ppcetku samo nove kartice imale, nisam sifuran, pa su imali ogranicenu seriju tih... A kasnije dodali i u Meni, ....
 
Do kada će trajati ova promocija?
 
Kako se trose minuti iz mreze na ovoj promociji? Jel prvo oduzima minute od poziva ka svim mrezama pa tek onda u mrezi ili ide nezavisno?
 
Prvo zajednicki minuti pa minuti u mrezi.
Imas jeftiniju opciju samo u vip mrezi, ponude su na *123#.
 
Provericu, trenutno nije uz mene.

U medjuvremenu proveri na sajtu sta se nudi.
 
Dodaci:
100min 7dana 75din
250min 7dana 150din

Promocije:
Vip Super 6000min,sms 30dana 200din
Vip All Inclusive odbija da udje
Itd...
...

Svaka kartica navodno ima odredjene promocije tako da ne znam da li ces ovo 100% imati u ponudi za karticu sa trafike.

Dodatke ces imati sigurno, a verujem i dosta promocija.
 
Poslednja izmena:
Trebalo bi da je lista promocija koje moze da aktivira ista za sve...
 
Dodaci:
100min 7dana 75din
250min 7dana 150din

Promocije:
Vip Super 6000min,sms 30dana 200din
Vip All Inclusive odbija da udje
Itd...
...

Svaka kartica navodno ima odredjene promocije tako da ne znam da li ces ovo 100% imati u ponudi za karticu sa trafike.

Dodatke ces imati sigurno, a verujem i dosta promocija.
Hvala ti puno :)

Ni ja ne mogu da udjem u te neke opcije...
Kad sam vec tu, koja je razlika izmedju "Vip za Sve" i "praznicni Vip za Sve"?
 
"Praznicni" za isti novac daje 50min vise i nesto vise megabajta.
 
Upravo sam aktivirao "Praznicni Vip za Sve"!Znaci jos moze da se aktivira.Za 500 din,200 min u nac. mrezi i 5000 SMS,2000 min u Vip mrezi i 500 MB!Pise da traje do kraja 2014.
 
I dalje je slanje ? na 2014?
 
Aha, mislio sam da se salje ? a ne 2. Hvala.
 
Pa gledaj,ja sam prvo poslao 2 na 2014,zato sto sam to nasao u jednoj staroj reklamnoj poruci koju mi je Vip poslao.Mislim nisam znao kako drugacije da im stavim do znanja da hocu taj praznicni.Pa mi je prvo onda trazio da posaljem 8 na 12341,da aktiviram uslugu ono za 100 din,pa tek onda me obavestava da treba poslati ? na 2014,pa onda biras koju opciju hoces 1 ili 2.Ono 7 ili 30 dana.E sad,ako je neko vec imao aktiviranu tu promociju onda valjda treba samo ? na 2014.Nisam siguran da je sve bas islo tim redom ali odprilike tako nesto.:d
 
Imas na www.vipmobile.rs/mojvip ovu i gomilu drugih opcija koje slabo pominju na sajtu vise... nije sve iz radnje stavljeno u izlog :)
 
Poslednja izmena:
8 na 12341 se salje. Sad sam probao sa VIP prepaid karticom koja ima obican VZS.
 
Obaveštenje

Poštovani korisnici,

Od 07. oktobra 2014. Svi novi i postojeći pripejd korisnici u opciji VipZaSve će opciju koja važi 7 dana moći da kupe po izmenjenoj ceni. Korisnici će moći da aktiviraju opciju koja važi 7 dana i sadrži 50 minuta za razgovore ka svim mrežama u Srbiji, 1000 SMS poruka ka svim mrežama u Srbiji, 100 MB u nacionalnom saobraćaju kao i dodatnih 500 minuta u Vip mreži koji važe nakon iskorišćenja 50 minuta ka svim mrežama po ceni od 250dinara. VipZaSve je jedinstvena promocjia koja nudi mogućnost aktivacije minuta za razgovore ka svim mrežama u Srbiji.
Pored ove opcije korisnicima u promociji VipZaSve na raspolaganju je i opcija koja važi 30 dana i sadrži 150 minuta za razgovore ka svim mrežama u Srbiji, 5000 SMS poruka ka svim mrežama u nacionalnom saobraćaju, 300MB u nacionalnom saobraćaju i 1500 minuta u Vip mreži koji važe nakon iskorišćenja 150 minuta ka svim mrežama po ceni od 500 dinara.

Kupljen sadržaj važi u nacionalnom saobraćaju, ne važi za roming i za usluge sa dodatom vrednošću.

Zahvaljujemo na poverenju.

Vaš Vip
07.09.2014.

http://www.vipmobile.rs/privatni/vip-prepaid/obavestenje.2117.html
 
Da, ali ja sam sa promocije VipZaSve presao na Praznicni VipZaSve. Da li se posle isteka ove promocije vracam na stari VipZaSve?
 
Da. Meni je stigao sms 1. Decembra, gde me obavestavaju da promocija istice i nude mi da predjem na ovo:


U novoj promociji Pricaj u Vipu 7dana za 200din, Pricaj sa svima 7dana za 250din, Pricaj sa svima 30dana za 500din ili Kuckaj sa svima 7dana za 250din.
 
pricaj sa svima ti je promo vrlo slican standardnom Vip za sve.
 
Ima da se razočaraju klinci, knap im je 500 MB mesečno, za minute i poruke im nije toliko bitno. Najverovatnije ću ih prebaciti baš na tu promociju - pričaj sa svima, za 500 din. dobije se 150 minuta ka svim mrežama u Srbiji, 1500 Vip minuta, 5000 SMS ka svima i 300 MB mesečno. Moraće malo da se stisnu dok ne vidimo neku drugu varijantu sa više interneta.
 
Ja kad posaljem ? na 1200,pa broj 3,dobijem poruku da za ono 200 min,5000 sms,500Mb.Jos uvek im vazi vip za sve.E sad,ne znam sta ce da se desi ako im to posaljem,da mi tamo prvog ne ukinu to,ili ce da traje dok ne istekne mesec dana?
 
Nazad
Vrh Dno