Šta je novo?

[VIP] "VipZaSve" - revolucionarni prepaid konacno i u Srbiji

Praznicni nema, ali obicni VipzaSve (150min) moze na svim karticama kao opcija.
 
Jel to kupujem bilo koju vip karticu na trafici pa aktiviram tu opciju ili...?
Koliko kosta ta opcija i koliko SMS-a i megabajta ide uz tih 150 minuta (nadam se da je ka svim mrezama, a ne samo u vip mrezi)?
 
Znaci ipak mogu da se pronadju zaostali prepaid paketi, odlicno.
 
Bilo ih je sigurno 10ak komada pošto mi je dao kao da izaberem broj. Inače ta kartica košta 200 dinara, a ova sa novom promocijom košta 300...
 
Kupih za 200din pri pejd karticu. I kao najveci noob ne znam da aktiviram ovu akciju ?

Kada se kupi vip pripejd da li ima neki kredit na njoj ili je u pitanju 0 din ?
 
Poslednja izmena:
Kupih za 200din pri pejd karticu. I kao najveci noob ne znam da aktiviram ovu akciju ?

Kada se kupi vip pripejd da li ima neki kredit na njoj ili je u pitanju 0 din ?
:)
Kako da proverim kredit za Vip prepaid broj?
Ako ste telefonski prepaid korisnik
putem weba (www.vipmobile.rs/mojvip), slanjem SMS-a (? na 1200) ili pozivom koda *123#, odnosno koristeći Moj Vip servis (detaljno uputstvo pogledajte na Kako da proverim kredit koristeći Moj Vip servis?)
pozivom Korisničkog servisa na 060 1234 i odabirom opcije 2 govornog automata
 
Da se neko ne predje pa ne aktivira varijantu sa 150/2000/300, i dalje se može aktivirati praznični vip za sve (200/5000/500) na svim prepaid karticama. Potrebno je poslati ? na 2014 i dalje pratiti uputstva, aktivacija je i dalje 100 din.
 
kaline, ajde potvrdi ;)
 
wp_ss_20140526_0003.png

poslo na broj ,, 12341 / poruka , 8 ,, uzeli 100 din , i nakraj dobio to
 
A da posaljes samo ? na 2014?
 
pa takosam poslo i kaze poslati na broj , 12341 sadrzaj poruke 8 , tomije broj za cerkicu i onako vise ne koristi vip jer maloje 300 mb za 30 dana

sad telenor 60 din 7 dana nekako mi lakse
 
Pozovi onda korisnicki centar, Magic je isto imao problem, cini mi se, i morao je pozvati da bi mogao da aktivira praznicni.
 
Kada se aktivira, kad uzmu onih 100 din., posle treba samo još poslati 2 na 2014 i to je to - 200/5000/500. Juče prošlo, ćerki puna kapa, bolje nego sigurica 2000.
 
Ko ne zeli da se smara sa sms-ovima, može da koristi USSD *123# za ulazak u meni, gde moze da promeni promociju ili aktivira paket.
 
Može, ali ja sam tamo našao samo onu varijantu sa manjom količinom minuta/sms/MB, a za iste pare.
 
Da li mogu da aktiviram uz ovo i drustvenjak dodatak i da li će raditi na facebook i messenger aplikaciji na androidu?
 
To je valjda samo za Postpaid tarife.
 
Gle stvarno,ja sam samo video "pojacaj Surf", nisam primetio da ima Drustvenjak pored njega....
Ne znam da li vazi za mobilnu aplikaciju FB.
 
To je samo za m.facebook.com

Kao i ono kad su dali za twitter, pa moze preko mobilne verzije samo da ti ne bi skidali net, preko aplikacija ne moze.
 
Evo juce sam potrosio sve MB i aktivirao Drustvenjak dodatak i imam pristup facebook aplikaciji i mesengeru :D
 
Hmmmm... Sacekacu neki iskusniji to da potvrdi, posto znam kako je pre bilo, mozda su promenili...
 
Dokle traje ova akcija?

Procitao sam zadnje dve-tri strane,i vidim da pisete da treba kupiti na kiosku novu karticu da bi aktivirao ovu promociju,ovu sa 500 MB.Ja imam staru pripejd karticu,dali na njoj ovo moze da se aktivira?
 
Mislim da može, pretresi onaj meni, ja na jednoj imam neku staru opciju, i nudi mi VIpZaSve kad krenem po opcijama.
 
Da,kad odem na vipov sajt pa se "ulogujem" sa tim starim brojem,imam opciju da biram taj praznicni vip za sve od 500 MB (valjda ce mi dozvoliti da je aktiviram).E sad,trenutno je nebi aktivirao jel mi sada ne treba,trebace mi tamo negde u oktobru pa na dalje.Zato sam i pitao do kad traje ova akcija?
 
taj praznični bi trebao da traje cele 2014 , e sad ne znam da li je bilo i ono: ili do isteka zaliha.. :) :)
 
He,he,da -do isteka zaliha...kao da je ta akcija nesto sto fizicki postoji,pa ce da nestane!:dSuper ako bude trajalo do kraja godine.
 
Nazad
Vrh Dno