Šta je novo?

[VIP] "VipZaSve" - revolucionarni prepaid konacno i u Srbiji

Je l onaj obracun 90+60 konkretno znaci sledece: npr. cena uspostave poziva je 8.9din, a minuta 8.9 din, pa je za prvi minut cena 8.9+8.9*1.5=22.25din i svaki sledeci +8.9din?
 
Prvih 90 sekundi.
 
Da, to sam i mislio :)
 
Ja kad posaljem ? na 1200,pa broj 3,dobijem poruku da za ono 200 min,5000 sms,500Mb.Jos uvek im vazi vip za sve.E sad,ne znam sta ce da se desi ako im to posaljem,da mi tamo prvog ne ukinu to,ili ce da traje dok ne istekne mesec dana?

Besmisleno je, ali VIP je to... deluje da ce 1.1 da ukinu aktivaciju... ne i da obrisu aktivirane do tada...
 
Besmisleno je, ali VIP je to... deluje da ce 1.1 da ukinu aktivaciju... ne i da obrisu aktivirane do tada...

Da,verovatno ce ko je aktivirao u decembru da puste da istekne to tamo negde u januaru,pa onda nova promocija.Ali jedino smesno sto oni reklamiraju novo,a sistem im radi po starom!
 
Ljudi, da li jos moze da se aktivira ova promocija?
Zadnji put sam je aktivirao prosle godine, pa mi sad nesto pade na pamet... Da napomenem da mi je kartica bila na ovoj promociji otkad je kupljena.
 
Sada se zove drugačije, i uslovi su nešto izmenjeni, ali suština je ista, koliko znam.... Moj drug je uredno koristi otkad se pojavio vip za sve...
 
Ja je i dalje aktiviram na 2013 i sve radi ka' i prvog dana.
 
Da,i to je tačno...
 
Kako moj drug koji živi u Kanadi i u SRB je dve sedmice godišnje da aktivira ovu ponudu, ali onu sa vise min i MB? On ima neku Vip pripejd karticu 2god gde redovno uplacuje kredit. Da li je bitno koja je to kartica?

Može li Vip prema svima da aktivra kodom i koliko bi kredita trebalo da ima? Treba li da zove KC da mu aktiviraju? Može li imati problema?

Sve ovo pitam jer ću ga videti tek 7. dana, kada će vec biti reseno na kojoj je tarifi, a hteo bih unapred da mu napisem uputstvo kako da aktivira.

Hvala svima! . :)
 
Uzmes i njemu jedan mts postpaid na tvoje ime, kad je bal nek je maskenbal :D
 
Зашто му не даш једну мтел картицу па нека неограничено разговара са фиксним и мтс бројевима? Па још интернет.

Него, зар ти на западу немају неке пакете где им је роминг флет па им је свеједно где су? Или не могу овде да користе? Ако (што је скоро сигурно) преседају негде на западу нека тамо купе картицу која има фул флет ... ваљда је тамо све повољније него овде. Чудно ми је да ти који оду да живе богато овде траже најјефтиније што постоји.
 
pa bolje da ima i nas broj jer ce ga nasi ljudi normalno zvati na srpski broj.
 
Naravno da ljudi traže najjeftinije, što da ne?
Kod nas je prepaid izuzetno skup, naročito za ljude koji su navikli da imaju i internet na telefonu.
 
Samo mTel ima flat "roming" u SR. Cak ni Telenor i TAG ne daju svojim korisnicima za SR poseban roming.
Flat roming inace se ne daje svugde tek tako. Ide kao "use home minutes", tj.flat voice za neke zemlje u romingu ali samo ako je home paket isto flat.
Net niko ne daje flat u romingu. Cak ni Vodafone unutar EU.
 
Uzmes i njemu jedan mts postpaid na tvoje ime, kad je bal nek je maskenbal :D
Ozbiljno pitam. On je sad u avionu i prelazi Atlantik. Ima 2 god staru Vip karticu koja 2 god nije videla SRB, odavde su mu uplaćivali po malo da se broj ne ugasi. Ne zna koja je promocija na njoj. Treba da mu napišem kako da aktivira Vip Prema Svima čim sleti. Da li je najbolje da pozove kol centar i da traži da mu to aktiviraju? Onda bi trebalo da ima neki kredit (koliki?) koji se jednokratno skine pri aktivaciji. Biće u SRB 20 dana i posle mu ne treba Vip Prema Svima, može li da se prebaci na neku drugu promociju koja ne skida kredit?

Ili Vip Prema Svima može da aktivira i kroz meni, slanjem poruke, šta je najsigurnije? Koji su kodovi za proveru minuta prema svima, minuta u Vip mreži, SMS-a, MB? Ništa ne znam, nikad nisam bio Vip-ovac. Hvala! :)
 
Meni su deaktivirali tu promociju i prebacili me na običan pripejd. Zvao sam korisnički da pitam zašto su mi ukinuli tu tarifu, njihovo objašnjenje je da ta promocija više nije aktuelna i da, ako hoću, mogu aktivirati trenutno aktuelnu. Doduše, nisam nikako koristio tu promociju, već samo dopunjavao po malo kako ne bi ugasili broj.
 
Зашто му не даш једну мтел картицу па нека неограничено разговара са фиксним и мтс бројевима? Па још интернет.

Него, зар ти на западу немају неке пакете где им је роминг флет па им је свеједно где су? Или не могу овде да користе? Ако (што је скоро сигурно) преседају негде на западу нека тамо купе картицу која има фул флет ... ваљда је тамо све повољније него овде. Чудно ми је да ти који оду да живе богато овде траже најјефтиније што постоји.
Zato i imaju, jer gledaju svaki dinar, evro, dolar :D
 
Može li Isti prema svima koji važi 30 dana a istroši se ranije - da se opet aktivira, pre isteka 30 dana?
 
Moze koliko hoces puta, preostali bonusi se brisu.

Pricaj sa svima 30dana:
500din=150min, 5000sms, 300mb i 1500 vip minuta.

Aktivacija moze i preko USSD menija.
 
Moze koliko hoces puta, preostali bonusi se brisu.

Pricaj sa svima 30dana:
500din=150min, 5000sms, 300mb i 1500 vip minuta.

Aktivacija moze i preko USSD menija.

Samo ne znam sto su smanjili, kada je prvobitno bilo da za 500 dinara dobijas 200 minuta ka svima i smanjili su internet sa 500mb na 300mb? Umesto da povecavaju, oni smanjuju?
 
Cela godina "praznik" a onda te vrate na "pravu meru". :-devil-:
 
dANAS SAM DOBIO PORUKU IZ vIPA, DA OD 01.07.2015. se opet povecava sa 500 na 600 dinara, opcija pricaj sa svima, a dobijas isto kao i sada sto imas za 500...Svuda u svetu, ljudi smanjuju cenu, povecavaju pakete, a jedino VIP dize cenu i smanjuje minutazu...Smesno i zalosno
 
Dosao Karlos Slim da cedi suvu drenovinu :).
 
I u svetu rastu cene. Samo mi ne veruvaste da ce i kod nas :D
 
Nazad
Vrh Dno