Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel moguce ruteru(neki huawei) pristupiti i preko wifi ili samo preko lan ?Probao i nece ,ili ima neka opcija da se ukljuci ..?
 
Radi normalno
Možeš pogledati video na mom cloudu.
Probaj resetuj uređaj, pa ponovo konfiguriši i pokreni pretragu kanala.
Resetovanje se radi na sledeći način.
Pritisneš dugme "MENU" zatim skroluješ na "PODEŠAVANJA" pritisneš "OK" zatim skroluješ na "PoDEŠAVANJA" pritisneš "OK" pa skroluješ na "PODEŠAVANJA SISTEMA" pa "OK" ideš na "FABRIČKA PODEŠAVANJA" i sa "OK" potvrđiješ. Kada se ponovo pokrene podešavaš šta ti traži rezoluziju itd. Frekvencija 674, QAM 256, Symbol rate je 6900. Pre restarta pogledaj kod tebe pod opcijom DVB pretraga da nisu neke druge frekvencije.
Pozdrav... 🍻
Probao sam to, nije prvi put da mu se radi reset inače zbog drugih stvari. Onda je moguće da je do moje lokacije ili do uredjaja
 
Postovano 11.10.2022.

Šolje ne muljam, u pasulj ne zveram... Nisam baba Vanga ili Simana, samo sam realan.
Taman posla da uleti neki naučno-obrazovni. Da hoću što više da zaglupim naciju ne bih ništa mnogo drugčije radio.
Vozi Miško.
Ispade da si bio u pravu... Danas je dobio dozvolu za emitovanje preko kablovske i IPTV mreže...
 
Nepotrebni postovi su pobrisani. Prekinite sa "diskretnom" politikom inače sledi banovanje iz teme !!!
 
Da li prilikom prijavljinja na move&go aplikaciju u polju za lozinku se pise korisnicki id ili da se trazi lozinka?
Iz nekog razloga ne mogu da se prijavim nakon reseta aparata? A zaboravio sam kako se prijavljuje.
Zvao sam podrsku. ali se ceka malo duze, pa da probam ovde.
Hvala
 
Da li prilikom prijavljinja na move&go aplikaciju u polju za lozinku se pise korisnicki id ili da se trazi lozinka?
Iz nekog razloga ne mogu da se prijavim nakon reseta aparata? A zaboravio sam kako se prijavljuje.
Zvao sam podrsku. ali se ceka malo duze, pa da probam ovde.
Hvala
Move box ili misliš na aplikaciju
 
Broj korisničkog ugovora, tj. korisnička šifra. Naznačeno je valjda u ugovoru. U krajnjem slučaju ako nisi siguran, probaj obe opcije. Nema štete.
 
Priblizava mi se kraj ugovora (super plan 3m) i pre par dana su me zvali da ponude obnovu ugovora. Prva ponuda 1 mesec 50%. Juce zvali, ponudili 3 meseca 50% i poslali mi novi ugovor na email - nisam jos odgovorio.
Vidim da ovde ljudi dobijaju bolje uslove uz prethodno podneseni zahtev za raskid pa me zanima sta da radim sada, imate neki savet?
Zvali me danas ponovo sa instrukcijama gde da nadjem email sa ponudom i kako da odgovorim o_O.
Odbio sam pa mi rekose da ce traziti novu povoljniju ponudu.
 
Poslednja izmena:
Zasto pretraga kanala preko kartice kod supernove traje dosta dugo? Probao na tri televizora svuda isti slucaj. Dok npr kad je u pitanju neka druga kablovska pronadje kanale sve u roku od minut dva.
 

Novi TV HD kanal je dostupan korisnicima u sklopu Supernova ponude​

Supernova ponuda je bogatija za još jedan HD kanal, obaveštavamo vas da je od 24. maja 2023. privatnim i poslovnim korisnicima dostupan SuperSat TV i u HD verziji.

U sklopu Supernova ponude kanal se nalazi na poziciji 604.
Kanal je dostupan u okviru MOVE N GO ponude.

Link: https://mojasupernova.mts.rs/a1573/...an-korisnicima-u-sklopu-Supernova-ponude.html
 
Zdravo,
Imam supernovin ruter tc7210 i zanima me da li je moguće uključiti bridge mode na njemu? Koliko vidim, nema opcija, a želeo bih da priključim svoj umesto njihovog.
 
Nije a ne znam da li ijedan naš provajder ima tu opciju. Moguće je samo ako oni to urade za tebe a da li će i znaju li (ako uopšte imaju pojam o čemu je reč) moraćeš njih da pitaš.
Možda je neko od kolega ovde kontaktirao SN pa ima bolji uvid?
 

Prilozi

  • SN kontakt.jpg
    SN kontakt.jpg
    90.3 KB · Pregleda: 38
Kada je avcom, kod koga sam imao bridge mode, kupljen od strane supernove ta opcija više ne postoji, pitao više puta. Da li se nešto menjalo u zadnjih godinu dana, ne znam ali čisto sumnjam.
 
Nije moguć nikako? Čisto pitam da bih obeležio odgovor i postovao posle ako/kad neko drugi bude pitao isto.
 
Ima li neko da koristi Eon van mreze na SN internetu? Poceo je bas da me nervira problem sa brzinom ka sbb serverima. Pada cesto na 4-6Mb pa Eon secka i koci. Morao sam da spustim kvalitet na 4Mb. Ako neko ima slican problem neka javi posto ce popodne da me zovu pa da im kazem da nije problem samo u mom mestu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno