Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Smrdi na loše sektore na disku

Послато са Nexus 5X
 
Kako da zamenimo disk a da sačuvam podatke na njemu? Imam neke digitalne igrice, pa bi mi bilo najjednostavnije da preslikam na novi disk, ako je ikako moguće?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ako je neko zainteresovan da uzmemo nba 2k19,neka se javi,trenutno je 30$,akcija traje do 28.12.


Hvala na odgovorima.
 
Da li je neko za share neke od ovih igara:

Thronebreaker: The Witcher Tales
Hitman 2
Shadow of the Tomb Raider
Battle Chasers: Nightwar
Valkyria Chronicles 4
 
Da li mogu da zamenim HDD i stavim SATA 2 ili SATA 3, pošto je počeo da crkava, čisto da pitam da li je neko imao slično iskustvo?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Imas "korak po korak" uputstva na YT... Backup podataka (save games) mozes i na eksternu flesku da odradis, ukoliko nemas PS+ koji ti daje mogucnost snimanja na cloud-u...
 
To sam video i razjasnio sebi kako da odradim. Sad video da mogu da stavim HDD sata 3, samo mu se smanjuju prenosne karakteristike upisa/čitanja podataka. Uzeću neki sata 3, sa7200 obrtaja.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Moracu da vas razocaram, nije vise dobavljiva konzola po akcijskoj ceni, danas je moja nabavka dobila info od dobavljaca, ako uspete u nekoj drugoj firmi super, ali sto se WW tice nema nista..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moracu da vas razocaram, nije vise dobavljiva konzola po akcijskoj ceni, danas je moja nabavka dobila info od dobavljaca, ako uspete u nekoj drugoj firmi super, ali sto se WW tice nema nista..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Steta, onda znaci da verovatno nece biti ni kod drugih. U svakom slucaju hvala za informaciju.


https://www.playstation.com/sr-rs/

Link za kupovinu je u dvije radnje fizika kopija, ne zna m je li ovo vec bilo

Verovatno pita zbog ovog novog banera na forumu koji vodi na taj sajt. Zanimljivo da na baneru stoji reklama za ovu novogodisnju akciju za konzole(i jos pise kupi odmah), a nema nigde da se kupi.
 
Poslednja izmena:
Ja sam juce nabavio PS4 za 199Evra u inostranstvu, steta sto ovde nema, totalno sam se razocarao u WW.
 
Jel ovo prvi pravi jaci popust na God of War? Sad je 25$ na US store za PS+ korisnike.
 
Ne znam kako je bilo za BF ali jeftinije od kako sam kupio PS (računaj 20-ak dana) nije bilo na US store-u.

Ja sam kupio deluxe verziju na UK za 25€.

Da li to što u igrama piše "za PS+ korisnike" znači da bez PS+ naloga ta igra posle ne može da se koristi ili je to bonus za one koji tada imaju PS+?
 
Da, to je samo cena za one koji imaju PS Plus pretplatu. Inače bio je GoW i 22$ prošlog meseca.
 
Naravno, ovo je samo popust za one sa PS+. Ne vezuje se za pretplatu, samo niža cena.
 
Ovde isto razočarenje po pitanju ps4 cena za Božić... uzeo juče rođaku ps4 1tb spiderman deluxe edition sa jednim ds4 i GoW disk za 300€. Za uskrs je recimo bila 1tb 2 x ds4 varijanta za 200€

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
/\ Teško je

/s

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Uzeo pro u maniji. Ostao im jos jedan u Savskoj. Pa ko hoce nek pozuri. Bio je i slim u radnji, mada pitanje je da li je ostao, jer se slimovi mnogo brze prodaju(bar tako kazu).
 
Poslednja izmena:
Juče u potrazi za nekom knjigom odem u Sremsku i siđem do GS jer u izlogu imaju kutiju konzole sa akcijskom cenom. Pitam ima ju li na stanju, a oni kažu da trenutno nemaju ali da primaju narudžbe i da će biti uskoro. Primaju i telefonske narudžbe...

Via mi8
 
Za gs najmanje ljudi na listi za rezervaciju je upravo u Sremskoj u Vulkanu. Bar je tako bilo jutros kada sam zvao.

Jedini problem je sto ne znaju koliko ce konzola stici i kojih. Zato sam ja skoknuo do manije, sto je sigurno, sigurno.


Jel potrebno stavljati zastite na pecurkice na ovim novim v2 dzojsticima, tj. jel se i dalje lomi ona guma posle nekog vremena ili su sredili to?
 
Poslednja izmena:
Kupih polovne PS Move kontrolere od dva različita prodavca. Neće da se pune sa nekim od punjača koje imam (4-5 različitih), niti na laptopu, ali se pune kada ih povežem na USB port na konzoli. Da li još neko ima ovaj problem?

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno