Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
U čemu je fora ?

Do sad ih je imalo u svim radnjama (a ima ih više od 5 lanaca) , tokom cele godine, prošle itd. Po ceni od 45-50k. Neko odluči da spusti skoro 40% i sad nema nigde :D
 
Ogromna je potraznja, jeftinije nego na KP, imas dve god garancije, i fiskalni racun, neki uzimaju po par konzola pogotovo kome treba za igraonicu i tako to... Zato je i planulo, jednostavno kada se za neku relativno trazenu robu stavi dobra cena za srpske uslove to ide samo od sebe :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Meni malo riskantno na kp, svakakvih ima. Sačekaću do božića od ovih pouzdanih online radnji pa videću šta ću dalje.
 
Ogromna je potraznja, jeftinije nego na KP, imas dve god garancije, i fiskalni racun, neki uzimaju po par konzola pogotovo kome treba za igraonicu i tako to... Zato je i planulo, jednostavno kada se za neku relativno trazenu robu stavi dobra cena za srpske uslove to ide samo od sebe :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ok, evo malo pre bio u šetnji, u tehnomaniji ima da se kupi i danas za 55k :D
 
Ja radim u winwinu, nigde nema tih konzola, cekamo sledecu nedelju trebalo bi da se pojave vece kolicine, jer svi saradjujemo sa Roaming-om jedini uvoznik PS za Srbiju ali nista nije sigurno..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Hoce li biti i pro verzije po 39k ili samo slim za 27k?

Ok, evo malo pre bio u šetnji, u tehnomaniji ima da se kupi i danas za 55k :D

Ja sam obisao pola grada danas i tamo gde sam nasao bilo je samo po redovnim cenama.
 
Poslednja izmena:
Da li znate kad se kupi novi ps4 da li se uz svaki dobija onih 14 dana besplatno ps plus?
 
Da ali ja nisam nikako mogao da ga aktiviram tako da mi propalo. Mada i nije neka steta...

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Ne može da se iskoristi bez vezivanja platne kartice u nalogu, ali naše svakako ne prolaze. Tako da otpiši.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Kupiš kod od third party sajtova tipa g2a, cdkeys, amazon itd. Rečeno 100 puta u ovoj temi.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Hoce li biti i pro verzije po 39k ili samo slim za 27k?



Ja sam obisao pola grada danas i tamo gde sam nasao bilo je samo po redovnim cenama.

Verzije koje su na popustu su

PS4 500GB slim za 27k
PS4 slim 1TB+Fifa19 za 33k
PS4 Pro za 39k

Ja cu javiti ovde cim dobijem neki info tj ako se pojave neke kolicine, jer kako se pojavi nesto tako i ode..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kupiš kod od third party sajtova tipa g2a, cdkeys, amazon itd. Rečeno 100 puta u ovoj temi.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

100x najmanje, kao i price oko regija za naloge.... Ne znam zasto moderacija ne napravi neku sticky temu, ali koliko ljude mrzi da citaju verovatno bi opet pitali...
 
Drugari, molim vas za pomoc oko sledeceg...

Kolega je kupio PS4 Pro i pokusao da kupi dopunu sa G2A. Koristio je internet karticu OTP banke. Na step 2, pisalo je transaction pending pa je onda usledela poruka canceled. Sredstva skinuta i support kaze bice refndirana, sto sam cuo da se desavalo. Ali, sta da radi, i da li ima neki razlog zasto se to dogodilo?Imate li neki savet ili da napisete kako vi to radite da mu pomognemo. Stavio je i vise od 100 dolara na karticu, tako da ima dovoljno sredstava.

Hvala unapred!
 
Jos jedna free Last of US 2 temas u PS store-u iskocila -> burning car...
 
Drugari, molim vas za pomoc oko sledeceg...

Kolega je kupio PS4 Pro i pokusao da kupi dopunu sa G2A. Koristio je internet karticu OTP banke. Na step 2, pisalo je transaction pending pa je onda usledela poruka canceled. Sredstva skinuta i support kaze bice refndirana, sto sam cuo da se desavalo. Ali, sta da radi, i da li ima neki razlog zasto se to dogodilo?Imate li neki savet ili da napisete kako vi to radite da mu pomognemo. Stavio je i vise od 100 dolara na karticu, tako da ima dovoljno sredstava.

Hvala unapred!
Meni je jednom g2a odbio narudžbu ne znam zasto, poslije toga 3-4 puta proslo bez problema
Sad zadnja dva puta uzimam na offgamersu najjeftiniji mi i sve ok

Ali dobit ce refund sigurno mozda dva dana ce trebati, nek poveze karticu sa paypalom i onda je miran i zasticen uvijek duplo :D
 
Drugari, molim vas za pomoc oko sledeceg...

Kolega je kupio PS4 Pro i pokusao da kupi dopunu sa G2A. Koristio je internet karticu OTP banke. Na step 2, pisalo je transaction pending pa je onda usledela poruka canceled. Sredstva skinuta i support kaze bice refndirana, sto sam cuo da se desavalo. Ali, sta da radi, i da li ima neki razlog zasto se to dogodilo?Imate li neki savet ili da napisete kako vi to radite da mu pomognemo. Stavio je i vise od 100 dolara na karticu, tako da ima dovoljno sredstava.

Hvala unapred!

pa nek kupi sa tom karticom dopunu na nekom sajtu tipa amazona ili sta vec i uradi redeem na sony sajtu (konzoli)
 
Ja kupio dve dopune za wallet danas na G2A i sve je prošlo ok, doduše onaj confirmation deo je trajao dosta duže nego inače.

Pošto sam tek od skoro vlasnik PS4 imam jedno noob pitanje oko kupovine igara. :) Vidim da je u toku neki sale na PSN koji će trajati do nove godine, i ni na jednom drugom sajtu za kupovinu jeftinijih ključeva koji se pominje u ovoj i još par drugih PS4 tema ne uspevam da nađem ništa značajno povoljnije nego na PS Store, a koliko vidim većina igara je čak najjeftinija upravo tamo.

Jesam možda propustio neki od sajtova ili je zaista najisplativije kupovati ključeve direktno na PS Store?
 
Ja kupio dve dopune za wallet danas na G2A i sve je prošlo ok, doduše onaj confirmation deo je trajao dosta duže nego inače.

Pošto sam tek od skoro vlasnik PS4 imam jedno noob pitanje oko kupovine igara. :) Vidim da je u toku neki sale na PSN koji će trajati do nove godine, i ni na jednom drugom sajtu za kupovinu jeftinijih ključeva koji se pominje u ovoj i još par drugih PS4 tema ne uspevam da nađem ništa značajno povoljnije nego na PS Store, a koliko vidim većina igara je čak najjeftinija upravo tamo.

Jesam možda propustio neki od sajtova ili je zaista najisplativije kupovati ključeve direktno na PS Store?

psprices.com

izaberi region, izaberi ps4, proceni sam... :)

PS
Modovi dajte sticky temu, lebac mu... :d
 
Ja kupio dve dopune za wallet danas na G2A i sve je prošlo ok, doduše onaj confirmation deo je trajao dosta duže nego inače.

Pošto sam tek od skoro vlasnik PS4 imam jedno noob pitanje oko kupovine igara. :) Vidim da je u toku neki sale na PSN koji će trajati do nove godine, i ni na jednom drugom sajtu za kupovinu jeftinijih ključeva koji se pominje u ovoj i još par drugih PS4 tema ne uspevam da nađem ništa značajno povoljnije nego na PS Store, a koliko vidim većina igara je čak najjeftinija upravo tamo.

Jesam možda propustio neki od sajtova ili je zaista najisplativije kupovati ključeve direktno na PS Store?
Ma nemoj kljuceve, uzimaj direktno dopunu i kupuj igre na ps storeu
Ili ako hoces jednu stranu Sharea jos jeftinije na razmeniigara

Uz ps prices ima i psn4.com da vidis u regionima cijene kakve su trenutno

Za mene eto zadnje dvije kupovine offgamers najjeftiniji pa pogledajte iako i na g2a zna nekad izletiti bas dobra ponuda
 
Jedno “glupo” pitanje.
Za mesec dana mi istice ps plus na US nalogu,ako bi napravio nalog za SEA i kupio ps plus jer je ispod 30$,da li bi mogao normalno igrati online sa ostalih naloga?
Pitam i za free ps plus igre koje sam do sada skupio?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Jel ima neko preporuku za neku skate igru? Vidim da su ispljuvali tony hawk 5? Da li je neko igrao? Neverovatno mi je da nema ni jedna valjana za next gen konzole...
 
Jedno “glupo” pitanje.
Za mesec dana mi istice ps plus na US nalogu,ako bi napravio nalog za SEA i kupio ps plus jer je ispod 30$,da li bi mogao normalno igrati online sa ostalih naloga?
Pitam i za free ps plus igre koje sam do sada skupio?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Mozes normalno igrati Online sa svih naloga, ali sve ps plus igre sa Us naloga gubis, a na novom nalogu kreces od januara u novo skupljanje
 
U zadnje vreme stalno mi se pojavljuje ova poruka, PS se raestartuje kada se pali. Da li je neko imao sličan problem?
9a109d6d1bbdb495c8a228c5bdb76937.jpg
952d25222de6db85d9953c840725d3f6.jpg


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno