Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Operations 32vs32 BF1 na mapama kao sto su St. Quentin, pogotovo pogled dole na gradic ume dobro da obori fps i naravno da se oseti jer unese lag, tako da ne vidim cemu vise ova prica. Ume da laguje ali nista game breaking, pogotovo sto se na manjim mapama i u conquest modu redje desava.
 
Jesu li Dead Rising co-op ili SP igre ( i da li je SP ok)? Triple pack je trenutno 18e (14funti)....
 
Ja sam pikao trojku (na PC-u) i bila mi he skroz ok zombie igra, ali sam sve vreme igrao SP.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Treba biti karakter sad pa docekati oktobar heh [emoji16]

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Da se ne predomisle za Decembar 2018 ili prolece 2019... :S:
 
Svejedno je koja revizija slima ti dođe. Svi rade dobro. Traži Ištvana na kp.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Lol...

Na Shopto.net God of War Collector's Edition (igra+figura+DLC - > dlc wtf) tračavih 150e na sniženju sa početnih 180e...
Stvarno više nema smisla i prelazi granicu zdravog razuma koliko traže za igre.... Pa za 180e je mogao PS4 slim da se uzme...
Inače je standard igra 70e i sumnjam da će da naleti "povoljno" odnosno ispod 40e pre kraja godine...

Nisam nešto optimist da ću ovo i RDR da odigram pre proleća ili leta 2019
 
Fakin' LBP3 uz PS+ za mjesec februar. Ne bi bilo loše da ista već nije bila prije nepune pola godine...

Sent from my P10+ using Tapatalk
 
Lol...

Na Shopto.net God of War Collector's Edition (igra+figura+DLC - > dlc wtf) tračavih 150e na sniženju sa početnih 180e...
Stvarno više nema smisla i prelazi granicu zdravog razuma koliko traže za igre.... Pa za 180e je mogao PS4 slim da se uzme...
Inače je standard igra 70e i sumnjam da će da naleti "povoljno" odnosno ispod 40e pre kraja godine...

Nisam nešto optimist da ću ovo i RDR da odigram pre proleća ili leta 2019
Pa jel te neko tera puškom da uzmeš taj Collectors Edition (kako li se već zove)? :D Preporučena maloprodajna cena za igru kada izađe je 60$€, a sve preko toga se odnosi ako sadrži Season Pass (koji je 30-40$€). A Collectors Edition ne sadrži samo figuru. I trebalo bi da košta 150$€ redovno (kako su i rekli da će koštati).
608ae04053609b3a407515a58da3afcd.jpg


Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Taman isto htedoh da napisem.
Jel bas planiras da uzmes taj special edition pa ti to predstavlja problem ili...??

Standard verzija 60 evara. Ja cu da sacekam oko mesec dana pa cu na razmenu da uzmem za 30 evra kao po obicaju.



Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Taman isto htedoh da napisem.
Jel bas planiras da uzmes taj special edition pa ti to predstavlja problem ili...??

Standard verzija 60 evara. Ja cu da sacekam oko mesec dana pa cu na razmenu da uzmem za 30 evra kao po obicaju.



Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
Ako je igra 60 dolara, dopuna me kosta 54e. Oko 5800din.

Cim odigram, nosiocu 3500, gost 2000 pozz. Neki tamo deru jos jace da bi zaradili a ne isplatili.

Sent from my Lenovo TB2-X30L using Tapatalk
 
Pa to mu je to. 30 evra je oko 3600 din.
Stavio sam mesec dana jer videh da je delimicno dugacak 4.deo. pa verujem da ce treba vremena ljudima da predju,a nece svako odma da prodaje.

Ma samo da proleti vreme dok izadje,posle lako cemo [emoji16]

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Ne tera me niko... Kao ni onu pricu o 800$ za AC Origins, neki limited edition sto je bio...
Poenta je sto ovakve price sa cenama (donja granica se polako ali sigurno podize + izbacivanje sadrzaja) prolaze i polako ali sigurno postaju normala i niko se ne buni...

Da je EA-u prosla prica sa "kutijicama" (a opet planiraju da ih vrate) - mislis da ne bi bila opsta poplava istih u svim naslovima ove godine?

Na kraju dana cu verovatno tek sledece godine da pazarim, nisam u fazonu da ovake igre share-ujem, radije cu da ih zadrzim. Ali opet smeta mi kada vidim cene i kolika nas muzu - 60/70e za "vanila" iskustvo, 80/100e za celu igru (sa pratecim sadrzajem koji je isecen).

Btw. ovo je igra od 20-25h tops, neka bude i 30h. Cak i Witcher 3 (muka mi je vise da ga spominjem) Collectors je cini mi se bio oko 160e -> ali sa ukupno 100+ sati gameplaya.

I tu je velika razlika u "kvalitetu" onoga sto dobijas za novce - ali ni u slucaju Witchera 3 nisam dao vise od 20e (iako sam ga pazario 2x, i smatram da ispod toga i ne treba da obaraju)
 
Neka i bude poplava, opet ne moraš da ih kupuješ, biće uvek "obična" verzija za 60 (ili godinu dana kasnije 20/30). :)
 
Pre 6 7 godina sam za rodjendan dobio neku figuricu.
Udjem na Games ili computerland zabkravio sam, i vidim da je kostala 5999 din.

Nije bila nista veca od figurica iz kinder jajeta otprilike.

Ovo je nesto sto se desava oduvek sa pojedinim igrama,mislim da je yoyinbo presefio malo.

Igra,figurica,bla bla... i ispadne ova cena.
Ni prvi ni zadnji put.

Stvar koja se javlja kod pojedinih igara od kad ja znam za sebe.

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Nije ni bitno...

Poenta je price bila da su cene napuhane i da je za vecinu naslova naslova prosle godine isla brzo dole. Osim, hgb GOTY kandidata -> Persona5, HZD i Nier koji su se drzali do nove, odnosno duze od 6 meseci.
Ocigledno je prvih par meseci kljucni period za prodaju i tada drze napuhane da uzmu najvise kajmaka.
Iskreno i za 40e na samom startu bih razmislio da li da uzimam ili ne, pre svega u zavisnosti od kvaliteta (i naravno duzine) same igre. Ali em su podigli cene, jos skracuju igre, tako da ne dobijas celu.

U ovom slucaju me je trigerovao i sto sam video DLC - i reko super, evo krecu i oni sa cistokrvnim SP naslovom da opipavaju teren za neku EA formulu, kroz BS naplate. I bilo je price da je onaj japanac koji je iza PS Now-a (i preuzeo znacajniju rolu u Soniju sada), onako spomenuo usput, da Sony razmatra "games as service" filozofiju, ali je odmah isao damage control.

Inace kvalitetnije figure mozes da nabavis za 30-40e (one sto radi Kai Arts za Square Enix) -> samo trebas da znas gde. A mnogo su bolje nego vecina ovih iz Collector's Edition-a ;)
 
Poslednja izmena:
Inace kvalitetnije figure mozes da nabavis za 30-40e (one sto radi Kai Arts za Square Enix) -> samo trebas da znas gde. A mnogo su bolje nego vecina ovih iz Collector's Edition-a ;)

Gde kupiti takve figure, a da se isporučuju za Srbiju?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Postoji li mogucnost direktne kupovine sa Playstation Store-a?

Ne mislim na kupovinu preko prepaid dopuna, nego da spojim paypal nalog i da placam direktno sa njega.
Ovako nesto me interesuje...
 
Jedino možeš da kupiš prepaid dopunu/e koje ćeš iskoristiti na PSN-u kako bi kupio PS+. Drugačije ne može.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Sony razmatra "games as service" filozofiju, ali je odmah isao damage control.
pa naravno da sony razmatra games as a service
svaki izdavac/proizvodjac danas to razmatra
nismo jos uvek tu, ali pre ili kasnije taj model nas ceka
moze da nam se svidja ili ne, ali to je neminovnost
 
Ljudi imam debeljka jednu od prvih serija koja je izašla 3+ godine star . Posle 10ak minuta igranja Mortala ili PESa čuje se kao mlazni avion. Jel neko otvarao konzole? Verujem da se nahvatala vunica ali ne znam kako bih prišao

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Stigla mahina! White Pearl! :D
 
Mene isto zanima da l' je neko čistio vent ... Moj Pro s vremena na vreme zazuji, pa kontam da ga otvaram.
 
Ako zuji s vremena na vreme onda nije nista.. imas par nivoa jacine na ventu, u zavisnosti od temperature vent je brzi + sobna temperatura utice na hardver. Kad postane 100% vremena ingame mlaznjak tad je zreo za ciscenje ali opet ti mozes samo vent na Pro konzoli a da ne skenjas garanciju. Prasina na njemu ne usporava broj obrtaja, nego ono ispod na radijatoru a to je nepristupacno.. Samo redovno usisavanje.

Labelo uzdravlje [emoji23]

Sent from my Lenovo TB2-X30L using Tapatalk
 
Ma smeta mi bučno mnogo a i greje prostoriju , moram da otvaram prozore [emoji1]
Usisavao sam par puta, ali sumnjam da ne znam koliko to ima efekta.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno