Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja ga izduvam pištoljem sa kompresorom jednom godišnje i posle toga je neko vreme tiši, ( debeljko je u pitanju 3 godine star ) tako radim i sa ps3 slim isto.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Nisam ni mislio da ga rastavljam do Heatsink-a, samo da skinem gornji poklopac i pristupim ventu.
Ne brinem ja za mlazni pogon, nije tako čest, a i sve dok je artikulisan zvuk nema brige. Nego, ovo zujanje je tipa-periodično se pojavi i nestane...ili blagi dodir po boku, blagi pritisak po gornjoj ploči i zujanje prestane. Pomalo iritira...
 
Imam problem, dobio sam PS Plus 14 dana free trial kod uz FIFU 18 Icons, kod za FIFU sam uspeo da ubacim, ali ovaj kod za PS Plus nece, svuda mi trazi da dodam payment metod koji naravno nece bilo to Visa Card ili PayPal.. Da li postoji neka fora kako ovo da se odradi, ne razumem zasto ne moze, cemu potraznja za payment info-om..?


EDIT: Uspeo sam, usao sam na stranicu Account Menadzmenta i tamo ima isto opcija Redeem Prepaid Card, ubacio kod i uspelo je. Preko samog Store-a nece bilo preko same konzole, bilo preko kompa/telefona..
 
Poslednja izmena:
Da li neko ima PSP u bilo kom obliku Vita ili GO.
Posto dosta provodim vremena u putu mislio sam da uzmem neki polovan ima od 50-80e na KP.


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
@eufrate (kurajberu)

Kada je bese onaj PS Japanese sale?

Gledam da li da uzimam Personu sada ili sacekam taj sale ako je sada u prolece - jer mozda obore i FF Zodiac Age pa u uzmem u paketu... U suprotnom stekam novce za RDR i GOW4
 
Ne znam tačno. A trenutno su Play Anime Sale i Ubisoft Sale na US store-u (do 13.2.)

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
^ yep... ali USA i CA... i Ubi... :d

NBA 2k18 The One edition 9.99 - je li toliko krs da su morali da spuste cenu sa 40e ili moze da prodje?

edit

Pardon... Nba Live... u poredjnju sa 2k to jeste krs...
 
Poslednja izmena:
Taj NBA Live je čudo neviđeno, da ne mogu ni iz svojih grešaka da nauče ništa, i još ni ne odustaju :D
 
Focus Home Interactive and Deck13 are happy to announce the renewal of their partnership with the development of The Surge 2


Kako pomislim izlazi jos to i to, uvek se javi jos koja koju ne mogu da zaobidjem [emoji3]

Sent from my Lenovo TB2-X30L using Tapatalk
 
Pitanje za one koji su igrali Nioh

Jel ima da se bira nivo tezine kao u Witcheru?
I ako nema,jel igra teska tipa Dark Souls i Bloodborne ili blaga varijanta neka?

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Ne znam da li ima da se bira nivo težine, ali da je kao DS po težini, jeste.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
E jebaga... Licilo mi na Witcher pa sam hteo da ga odigram. Ali nemam zivce za te nivoee tezine.

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Lol... Amazon (de) je trenutno prs'o... Izgleda da imaju neku gresku u sistemu... Bilo koja igra da se naruci dobija se (na svaku) -10e popusta... :D

Pitanje je samo hoce li da mi poniste narudzbinu ili pak da nabace kasnije razliku...
 
Lol... Nije samo na igre bilo, vec na ceo asortiman... Procitah da su ljudi narucivali dopune za PSN i M$$( i druge stvari) od 10e i izlazilo ih 0...

Bice veselo sutra kako ce Bezos i Amazon support da resi ceo shitstorm... Verujem da ce biti ogromna festa sa otkazivanjem narudzbina i dodatnom naplatom za one koji su se izivljavali sa propustom... :D Mada verujem da ce u nekim slucajevima i da progledaju kroz prste (ako nije velika razlika u doplati) i iskoriste u marketinske svrhe...

Ceka se Crash za 15e i Persona 5 za 25e... :D
 
У правилима Амазона пише да због милиона артикала које имају у понуди, имају право да у случају приказа погрешне цене откажу поруџбину.

Ја сам тако налетео на неку Yoga-у пре пар недеља, цена са 800 била спуштена на 65е. Наручио 2 комада, и после пар сати стигла порука о отказивању поруџбине.

Начи ако ниси ништа добио (дигитални код за игру), лако ће решити проблем.
 
Očistih konzolu juče po prvi put ovako posle 3+godine. Skinuo sam oba poklopca ima neki lagani tutorijal na tjubu ali nisam skidao power supply. Bilo je dosta prašine unutra u ventovima ali ništa vidljivo ovako golim okom. U svakom slučaju nije više na mlazni pogon, sad samo prede [emoji3]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
У правилима Амазона пише да због милиона артикала које имају у понуди, имају право да у случају приказа погрешне цене откажу поруџбину.

Ја сам тако налетео на неку Yoga-у пре пар недеља, цена са 800 била спуштена на 65е. Наручио 2 комада, и после пар сати стигла порука о отказивању поруџбине.

Начи ако ниси ништа добио (дигитални код за игру), лако ће решити проблем.

Imam potvrdu da je Crash već na putu... Sutra je isporuka... A Personu tek treba da pošalju, mada nju mogu jos da otkazu... Cene su ostale nepromenjene...
Pretpostavljam da postoji mogućnost da koriguju naknadno ali ne verujem da će da odrade kod ljudi sa manje porudžbina koji su pritom platili...
Najveći problem će imati oni koji su silovali taj exploit do maksimuma (tih 30ak minuta koliko je trajao) i uzimali stvari za 0,ili narucivali više od 10 artikla - jer je ovo za - 10e išlo na svu robu koju prodaje i šalje Amazon (de).
Ko je bio alav verovatno će biti sankcionisan, naknadnom naplatom ili blokiranjem računa... A za ovih par narudžbina (1-2) kao u mom slučaju verujem da će proći ispod radara i ako već pošalju I stigne mi - to je to.
 
Očistih konzolu juče po prvi put ovako posle 3+godine. Skinuo sam oba poklopca ima neki lagani tutorijal na tjubu ali nisam skidao power supply. Bilo je dosta prašine unutra u ventovima ali ništa vidljivo ovako golim okom. U svakom slučaju nije više na mlazni pogon, sad samo prede [emoji3]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
To obican PS ? Ja na Pro nisam uspeo da skinem gornji na dve razlicite.. Kao da je zalepljen. Kontam tek cu zimi ako ga jos imam da probam da nadjem servis ili sam, dotle od klime ga necu cuti [emoji3] Mada generalno svaki treci dan ga usisam ovako obrisem, samo meni radi svaki dan po 10-12h ingame/twitch ili filmovi tako da se vise zaprljavi nego neki kolko odigraju za 2 godine ovde..

Sent from my Lenovo TB2-X30L using Tapatalk
 
Ко би реко да су Италијани организованији од Немаца :)

Ако сте их изваћарили. А не видим разлог да било кога суспендују. Ако је нешто изложено, ваљда имаш право да купујеш колико хоћеш.
 
Valja li cemu Evolve?
Dobih ga u PS+

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Jedno pitanje za ps4 gamepad koji ce da se koristi na pc-u.
Planiram da kupim 2 komada pa me zanima da li za svaki treba onaj deo sto ide u usb za signal?
Neka preporuka za taj deo koji radi provereno?

Da li igrica sama prepozna gamepad ili moraju oni x360.ce da se ubacuju?
 
^ mislim da ti je bolja opcija za PC da uzmes 360ce. Ja imam wireless verziju i savreseno radi uz svaku igru (plu sam mozes da menjas AA baterije)

@aleksandrinjo96

Bio je obecavajuc MP ali su ga unistili cenama za dodatke, tako da su ljudi digli ruke. U principu bolje ti je opcija Fortnite (battle royal mode) iako je dijametralno suprotan, makr je dz. Evolve zahteva da imas ekipu sa kojom bi igrao jer zahteva prilicno dobar teamwork
 
Poslednja izmena:
Momci neko nesto o PSP? Po treci put, iskustva i sta da izbegavam a sta da uzmem

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Momci neko nesto o PSP? Po treci put, iskustva i sta da izbegavam a sta da uzmem

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Kupi Vitu koja ima FW 3.60, ubaci HENkaku (Enso) i Adrenaline. Tako ćeš imati 2 in 1, i PSP i Vitu. ;)

Sent from Honor 9 using Tapatalk
 
Iskortistih glitch za 10e vaucer kod Amazona i uhvatih FF Zodiac Age Steelbook ed. + majcu za 20e i Crash Bandicoota za 15e... Personu 5 za 25e mi cancel-ovali... :D rekao bih da je i po ovoj ceni bila kradja za ove dve igre..
 
Nisam znao za ovaj fortnite,a vidim dosta se igra.
Stavio sam da se skida.

Ima li jos nekih zanimljiv online igara free? Osim Tenkova dosadnih [emoji16]

I sta predstavlja ovaj Pes 18 Lite? Kao demo mu dodje?

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Fortnite BR je vrh :) I na PCu i na konzoli odlicno uradjen.

Sent from my Lenovo TB2-X30L using Tapatalk
 
Nisam znao za ovaj fortnite,a vidim dosta se igra.
Stavio sam da se skida.

Ima li jos nekih zanimljiv online igara free? Osim Tenkova dosadnih [emoji16]

I sta predstavlja ovaj Pes 18 Lite? Kao demo mu dodje?

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока

Pladins,Brawlhalla,Prominence Poker... PES 18 je mnogo više od demoa.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno