Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma gde sam pomesao. Ja i mazi igrali bas u isto vreme. Ovde vodili diskus pre mesec dana.

A kupovao je nisam [emoji3]

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Doduse moj ps plus je tajvanski neki. Dobijam pre vas igrice hah...
Bio mi je sa ratchetom u isti mesec.
bf54c28d00d0a986341a3a900fea337f.jpg


Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Na azijskom je bilo, i uvek ima boljih igara tamo
 
E pa krastavac sad :D Ovde većina je US ili UK (or both).

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ja mislio to svuda isto za svaki region.


Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Japanski psn onda najbolji? :D
 
Super za Rime i Knack a bas sam bio razmisljao da pazarim Rime.
 
Ja sve više igram igre sa ćerkicom (4 i po) i ovaj izbor mi (nam) odgovara. Završili smo Ratchet & Clank, pri kraju smo Tearaway, tako da će Rime i Knack da dobro legnu.
Uzeću pretplatu, pa i Gran Turismo Sport da konačno zaigram onlajn. Jedino što nikako da dočekam da Amazon ponovi godišnju PS+ pretplatu za 40 dolara, a baš to merkam. Čim budem kupio po punoj ceni, biće sniženje, pazite šta vam kažem.
 
Od pre NG do sad bilo je dva puta palo na $40 sto se cudio mozda i sam CEO Sony-ja. Niko ziv to nije mogao da pretpostavi, tako da sumnjam da ce i treci put isto da urade.

Ali opet ko zna kao sto se vise nista ne zna, da su se zaj3bali sto su digli sa 50 na $60 jesu, i zato sad stalno imaju te lude akcije... Ali opet od pre NG do sad UK ih je ubio sa popustima, ne pamtim kad se to desilo. Na US skoro nista
 
Istina. Ja se na UK nakupovao svega i svačega po vrh cenama. Na US slabije.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Pa sad me terate da pravim UK nalog.. :D
 
Zato valja imati naloge iz oba tabora ;)

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
More i azijski labello. Osiguraj se.

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Hahaha a jeste sad.. Jedan je dovoljan! Ako ne planiram nista digitalno da uzimam, znaci samo diskovi, onda nema veze koji napraviti?
 
Diskovi u 2018-oj godini? No thanks.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Pa necu da gomilam igre kao na Steamu i da ih nakon prelaska vise nikad ne upalim, zato disk i prodaja i uzimamo nesto drugo.. Digitalno bih jedino nesto sto mi je kao tipa W3, igrao bi ga 100 puta i nikad mi ne bi bilo dosadno..
 
Ako uzimas diskove.uzmi koji god.

Mada pridruzujem se eufratu. Nema svrhe za diskovima vise.

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Persona 5 trenutno 29.99e na PS storeu, niže nije bilo od ovoga.

Btw slažem se sa Labelicom - uglavnom kvalitetnijeg igre koje planiraš da zadržiš uzmi u digitalnom...


Btw eufrat - kako na UK? UK = AT/DE što se cena tiče i US je šio uzduž i popreko sa povoljnim cenama od letos (od kada pratim situaciju)... Verujem da sam minimum 40% manje novca mogao da dam da sam u startu napravio US nalog... Ali mi je lakše ovako sa dopunom
 
Nikako. UK u poslednja dva meseca pokidao po količini popusta i kvalitetu naslova koji su na popustu.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
^ možda za neke naslove (meni i tebi jer imamo pun q naslova)...
God of War, TloU, uncharted svi delovi, Tomb Raider... Za smešne novce su bili na US

Doduše one 2 za 30 na UK - AT/DE jesu bile odlične (+HZD)... Velika većina cena se ponavlja od akcije do akcije
 
Sada hoću da uzmem Dirt Rally i Sniper Elite 3 Ultimate Edition za 20£ ukupno, dok traje popust. To je realno dž.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Zeza Labelo.. Misli da je filozofija da se otvori za svaku igru nov uz 2 day free trial za kupovinu i posle preproda ako je aktuelna. Skontace on :D

Sent from my Lenovo TB2-X30L using Tapatalk
 
E jos nisam u tim mutnim forama, za sad samo regularno.. :D
 
Sada hoću da uzmem Dirt Rally i Sniper Elite 3 Ultimate Edition za 20£ ukupno, dok traje popust. To je realno dž.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Yep. :) Samo sto ja FPS (na konzolama) i sportske simulacije (osim menadjera) ne mirisim... :)


Meni je u planu jos Crash, Shadow of the Colossus i mozda FF XII (kada padnu cene ispod 20ak ojra)... A sada se bas odupirem za Personu 5 da ne stistnem buy...

Onda totalni blackout sa kupovinom do zime cekajuci povoljnije cene za Godoa (of War-a), RDR, Days Gone i novog Spajdija... Mozda i Detroit...

+ne bi bilo lose i da odigram nesto, jer samo hrckarim igre...
 
Poslednja izmena:
UK često ima neke brutala popuste. Uzeo sam jednu igru nedavno koja je na UK i US bila na popustu u isto vreme. UK 4.99£, a US 19.90$. Ne pitajte samo koja je, sramota me da kažem (NMS ;)).

Ali vrlo čudna situacija.
 
Uzeh i ja NMS pre par meseci isto na UK, ali je tada bila 9.99£. Skroz ok (po meni) cena. Da sam je platio u fulu kao na launchu, eee onda bih se već osećao izrađenim, mada je igra fino napredovala od kada je izašla.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
sta ste to kupovali na UK, da je dobro i odlican popust?
ja kao redovno proveravam, i sem npr dmc3 SE za 7-8 funti nista pametno nisam video
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno