Šta je novo?

Sony Playstation 3 hack tema

moguce je da mora da se stiklira u multimanu ono bd rom emulation,ili tako nesto.... ides na igricu kocku cini mi se,i videces tu negde... i ako stikliras internal ili external,zavisi gde ti je igrica...
 
Igram bez oba :D online a sony morao da izbaci 4.50 ofw bas sad :(
 
Mozete da bypass-ujete update sa YAB 1.8 i da se logujete na psn. :D
 
Mogu li na Rogeru 4.46 bez problema da vršim update igara? Tipa, imam PES13 i on ima 4 update-a. Da li će mi update igre s**bati samu igru?
 
Mozes. Ukljuci net na konOli, i kad ides da startujes igru, prijavice da ima update. Updatujes, i teras dalje.
 
Da, probao sam sinoć uz rizik. Do duše uđem u multiman odem na game updates skinem pkg, pa instaliram. Radi sve ok. Ali ako može iz same igre onda još bolje.
 
hteo bih da postavim jedno pretpostavljam glupo pitanje,kako se prebacuju igre na cipovanu konzolu 4.41 je verzija,skinuo sam par igara i narezao na dvd ali kad ubacim nece da iskopira izbacuje neku gresku?
 
Ne moze tako.
Igre treba da prebacis sa externog hdd (to je jedan od nacina) na interni hdd konzole.

BTW, ima li ko da prodaje laser za PS3? :)
 
Poslednja izmena:
KEM-450 AAA
 
Planiram da prodam PS3 FAT 40GB model, CECHH04. Zanima me da li se on moze hakovati/krekovati ( ukratko, osposobiti ) ili sta god da igra pirate?
 
Planiram da prodam PS3 FAT 40GB model, CECHH04. Zanima me da li se on moze hakovati/krekovati ( ukratko, osposobiti ) ili sta god da igra pirate?
Ukoliko je na OFW 3.56+ onda je 50e downgrade i instaliranje CFW-a ukoliko je na systemu 3.55 ili nizem onda je oko 1000din.
 
mislim da taj slucaj sa sistemom 3.55 ili nizem mozes sam da odradis jer je softwerski pa te ispadne 0 din.
doduse postoji rizik da 'brikujes' ps3.
 
Poslednja izmena:
Veoma mala je mogucunost da brickuje ps3 ako je na 3.55 ofw nek skine 3.55cfw instalira preko xmb i onda preko moze rebug/rogero 4.46 ili habib 4.50.
 
Molim vas za malu pomoc,ako je moguce... imam ps3 konzolu na kojoj preko multiman igram igre. Kako i da li je uopste moguce da sam skinem igre preko torenta u ubacim ih na eksterni hdd. Ja sam probao da skinem,prebacio na hdd ali se igra uopste ne vidi. Hvala unapred
 
Formatiraj ext.hdd na fat32 napravi u njemu folder GAMEZ i u njemu kopiraj igre. Ako igra ima jedan file veci od 4gb onda moras da koristis spliter i da ubacujes igru na interni hdd.
 
Formatiraj ext.hdd na fat32 napravi u njemu folder GAMEZ i u njemu kopiraj igre. Ako igra ima jedan file veci od 4gb onda moras da koristis spliter i da ubacujes igru na interni hdd.

na eksternom hardu vec imam foldere i GAMEZ i GAMES u kojima su igre...e sada ostali deo price mi nije jasan pogotovo to sa spliterom(moze malo blize sta je to i kako koristim)..
 
Kao prvo proveri da li je hdd formatiran na FAT32 ako jeste nece ti dozvoliti da kopiras igru koja ima jedan znaci jedan celokupni file veci od 4GB ukoliko ima moras da skines spliter kucaj ps3 file spliter na netu koristi se za splitovanje fileova vecih od 4gb onda kopiras tako na eksterni hdd pa preko multiman-a kopiras na interni hdd.
 
jeste formatiran je na fat 32 i vec dugo igram sa njega igre koje mi ubaci neki momak za novac,ali sam mislio da mozda mogu i sam da skinem torent i ubacim... hvala ti na informaciji za spliter.
 
Spojis komp i ps3 lan kablom, total commander na kompu, u multimanu ukljucis ftp, ukucas ip adresu, i kopiras igre sa fajlovima vecim od 4gb direktno na interni hard. Ili formatiras hard (jednu particiju npr) u ntfs i kopiras igre sa fajlom vecim od 4gb direktno na interni. Brze neko spliter
 
hval ljudi,uspeo sam sve po vasim upustvima ,vidim igru najzad na multimanu ali kada je pokrenem dobijem poruku...an error occurred during the start operation(8001009)..sta sada ciniti... krastavac bas nisam sjajan u ovome.
 
to već možeš i da googlaš ....

Izgleda da pokušavaš da pustiš igru na manjem firmwareu od onog koji ona traži.

Koji Rogero/ReBug imaš na konzoli?
 
system software 4.30 a multiman 4.1o...nemoj te da se ljutite zbog mog ne znanja materije,ja se ovim slabije bavim a pokusavam da skinem igre za klinca od 6 godina..hvala
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno