Šta je novo?

Sony Playstation 3 hack tema

Koji je najnoviji rogero, I kada se on ubaci koju verziju dobija konzola posto sam trrenutno na 3.55
 
Da li se sa Rogero 4.46 v1.00 može pristupiti PSN-u? Da li ima u sebi novu Youtube aplikaciju i da li ona može da radi bez povezivanja na PSN? Šta 4.46 CFW dobro poseduje u odnosu na CFW 3.55 i da li su svi emulatori podržani na njemu? Kakav je HABIB 4.46 v2.0 sa CINAVIA FIX-om?
 
U out-u sam sto se tice hackovanja ps3 jos od 3.55 verzije, forum na kome sam se tada informisao o svemu sto me interesuje za hack je zatvoren, pa ako neko moze na pm da mi pusti linkove za zvanican i nezvanican CFW koji je najbolje sad ubaciti kao i verziju multimena koja nakbolje radi. Pomogo bi mi dosta makar samo link ka nekom aktivnom forumu na ovu temu gde se mogu detaljnije informisati. Hvala unapred.
 
U out-u sam sto se tice hackovanja ps3 jos od 3.55 verzije, forum na kome sam se tada informisao o svemu sto me interesuje za hack je zatvoren, pa ako neko moze na pm da mi pusti linkove za zvanican i nezvanican CFW koji je najbolje sad ubaciti kao i verziju multimena koja nakbolje radi. Pomogo bi mi dosta makar samo link ka nekom aktivnom forumu na ovu temu gde se mogu detaljnije informisati. Hvala unapred.
http://www.tortuga-cove.com/forums/viewforum.php?f=127

a sto se multimana tice skinuo sam umesto njega iris manager koji savrseno rad ibez BD u drajvu (meni je neispravan)
http://www.ps3news.com/ps3-cfw-mfw/iris-manager-2-66u-ps3mod-by-ps3-dev-alexander-is-now-available/
a ima i podesavnje brzine ventilatora da ne spalis sony :)
 
ljudi jel ima neko neki sajt da mi da za dwnl.
na PS3ISO mi izbacuje i firefox i google da ima rizika ako udjem na tu stranicu :S:
pretpostavljam da je pozeljno da mi u porukama posaljete link ili ime sajta:d
 
Šta može da se uradi sa konzolom koja je imala CFW pa urađen update na OFW 4.46?
 
moj stari ps3 koji stoji u ormanu (ne koristim ga vec duze vreme) ima OFW 3.41 (iz vremena kad je nastao prvi hack baziran na usb stick-u koji zloupotrebljava prvi bug koji je pokrenuo revoluciju)...

citajuci gornju raspravu, zakljucio sam da je dovoljno flashovati rogerio 1.01 4.46 CFW preko OFW3.41 i to je to? :) nista vise me ne deli od novih igara?
 
xWolf, prvo nabaci 3.55 OFW, pa sa njega mozes 4.46 CFW. Ne znam da li moze direkt sa 3.41.

KimiNS, mora da se radi hardverski DoewnGrade na 3.55, pa onda up na 4.46. To kosta od 30 do 50 evra, zavisi od serije konzole, odnosno CECH broja.
 
Hvala na odgovoru.
 
Kako se rešava problem PSN igara koje neće da rade, našao sam program koji prebacuje pkg iz 3.55 u 4.21, ali neće sve igre da prebaci, tipa Castle Crashers neće da radi, kad ga instaliram regularno prijavljuje da je demo, kad mu stavim lek neće da radi, a kad pokušam da ga konvertujem prijavi grešku
 
Ja naleteo na mali problem, konzola sa 4.46 rogero ne vidi pola igara koje su kopirane na hard. Sve te igre su sljakale na 3.55 custom. Jel neko zna mozda o cemu se radi?
 
Stavi originalni eboot. ;)
 
Ne vidi ih uopste, folderuse su.
Aj probacu sad da neku od njih resim sa eboot-om ali nisam im ni menjao eboot. Mozda je to bilo spakovano. Probacu.
 
Nema veze eboot, igru mora da vidi. Eboot bi izbacio grešku pri startu.

Nemam pojma, prvi put čujem da uopšte ne vidi igru...
 
Meni se danas desilo da nije video GTA. Imam foldere GAMES i game na PS3, u games uvek stavljam igre, ali nesto sam sinoc cackao i video da su sve u 'game' folderu te se odlucih da ubacim i GTAV tu. Nakon prebacivanja ni gaia ni MM nisu videli igru, onda sam uzeo i prebacio je u GAMES folder i nakon toga je instalacija odradjena iz prve. Verovatno nakon pokretanja on prebaci fajlove u taj svoj neki 'game' folder.

Ne znam hoce li ti ovo znaciti, ali proveri opet gde si prebacio igru na HDD, tj. koji folder.
 
GAMES folder kao i uvek. Nisu dupli folderi. Sve su to igre koje su vec bile na PS3 ranije. Skroz mi je nejasno.
 
GAMES folder kao i uvek. Nisu dupli folderi. Sve su to igre koje su vec bile na PS3 ranije. Skroz mi je nejasno.

Da nije do Multimana? Koristis Multiman? Ako si presao na Rogero 4.46, meni je izbacivalo neke greske dok nisam stavio poslednju verziju Multimana. Sada sljaka sve kako treba bez problema.
 
Ја и не питам, рачунам да се подразумева да једно иде с другим :) :) :)
 
Malo pitanjce.. imam najstariju verziju konzole sa 40Gb updatovanu na 4.46, da li postoji mogucnost da se ta matora konzola moze samo softverski nekako nabudziti, ili moram naci nekoga da uradi taj downgrade na 3.55 ? ( il sta vec treba da se uradi kako bih mogao downgrade da uradim.
U sustini nigde ne mogu da nadjem sve na jednom mesto da lepo pise uraditi to i to i to i.... itd.
 
Igra li neko sa 4.46 Rogero onlajn? Vidim da sve funkcioniše kao na originalu, ali interesuje me da li me ljudi iz friend liste vide, pošto sam čitao nešto stealth bla bla.....
 
A ako se radi samo sinhronizacija trofeja koliki je rizik od bana?
 
Imam jedno pitanje, elem: Prebacio sam drugaru Dishonored i kada on pokuša da je pokrene izbaci mu: "There has been a disc error. The game cannot continue. Please quit and restart game." Obojica imamo CFW 4.46 Rogero i MM 4.46.04 s tim što meni igra radi normalno...Šta može biti problem?
 
Nazad
Vrh Dno