Šta je novo?

Sony Playstation 3 hack tema

U najkraćim crtama, to je server sa ogromnin upload i download brzinama, uplatiš server, skineš na njega najpopularnnije torrente koji imaju veliki broj leechera i nabijaš ratio. Recimo na torrentima koji imaju video igre, ja sam utlavnom iznajmljivao neku nedelju tokom oktobra, novembra kada izlazi puno igara, pa se lako nabije ratio...

Samo opet treba videti u pravilima da li dozvoljavaju seedbox, uglavnom traže da javiš nekom admin-u, da te sistem ne bi banovao zbog iznenadnih ogromnih brzina sa drugog ip-a.
 
Pa na BCG dozvoljavaju, znam da MagicMaster ima neki suludi upload! :D
 
Da, ja sam sa drugom 4 ili 5 meseci plaćao po pola, i to neki jeftini .... tipa 10 dolara mesečno ... pa na pola ... seed.st valjda ...

Tada sam skidao i šta mi treba i šta mi ne treba, samo je bilo bitno da znaš da će da ima dosta leechera, hit filmovi i igre .... i skinem negde gde je free, i onda crosseed, i tako da sam još prošle godine nabio svuda RATIO preko 5 ... skinem igru od 12 GB i napravim uplodad 200 GB ... :) :)

I sada laganica krckam nakupljeno, i i dalje gledam gde ima free, pa crossseed, i održavam ...
 
Molim Vas da mi pomognete nov sam u ovome pa mi treba pomoc.Skoro sam kupio polovan PS3 za igranje igara.Citajuci uputstva sa interneta kako da prebacujem igre sa PC na PS3 sve odradim kako treba.Na PS3 ukljucim FTP server on mi dodeli IP adresu koju unesem u Total Comanderu na PC i imam ceo pregled hard diska sa PS3.Onda prebacim igru sa PC u dev_hddo/GAMES.Ali kada udjem u Multimen-a on ne vidi ni jednu igru,nema ni jedne ikonice za pokretanje.Ubacivao sam Assassin Creed 2,3,Brotherhood,REOperaation Racoon City evo sad sam ubacio i Call of Duty 3 ali on ne vidi ni jednu igru.Imam instaliran i rogero neznam koja verzija i on ih takodje ne vidi.medutim kad sam kupio ovaj PS3 na njemu su bile ubacene igre PES2011 i Final Fantasy i one savrseno rade i jedan i drugi menager ih vide sto znaci da nije do njih.stvarno neznam u cemu je problem i sta vise da pokusam da pokrenem makar jednu igru.Menjao sam i EBOOT za neke od ovih igara ali opet nista.Molim za pomoc ako je neko imao slican problem!!!!
 
Molim Vas da mi pomognete nov sam u ovome pa mi treba pomoc.Skoro sam kupio polovan PS3 za igranje igara.Citajuci uputstva sa interneta kako da prebacujem igre sa PC na PS3 sve odradim kako treba.Na PS3 ukljucim FTP server on mi dodeli IP adresu koju unesem u Total Comanderu na PC i imam ceo pregled hard diska sa PS3.Onda prebacim igru sa PC u dev_hddo/GAMES.Ali kada udjem u Multimen-a on ne vidi ni jednu igru,nema ni jedne ikonice za pokretanje.Ubacivao sam Assassin Creed 2,3,Brotherhood,REOperaation Racoon City evo sad sam ubacio i Call of Duty 3 ali on ne vidi ni jednu igru.Imam instaliran i rogero neznam koja verzija i on ih takodje ne vidi.medutim kad sam kupio ovaj PS3 na njemu su bile ubacene igre PES2011 i Final Fantasy i one savrseno rade i jedan i drugi menager ih vide sto znaci da nije do njih.stvarno neznam u cemu je problem i sta vise da pokusam da pokrenem makar jednu igru.Menjao sam i EBOOT za neke od ovih igara ali opet nista.Molim za pomoc ako je neko imao slican problem!!!!

Druze igru prebacujes u folder Games ili Gamez i ceo folder (blus, bles...) i u njima su jos 2-3 foldera ili fajla. Znaci ti treba da prebacis taj bels ili slicno folder. Najbolje da vidis gde je taj pes i ff i tu stavis igre koje zelis. Pisle ides u mm games i odaberes refresh i trebalo bi da se pojave u toj listi
 
Druze igru prebacujes u folder Games ili Gamez i ceo folder (blus, bles...) i u njima su jos 2-3 foldera ili fajla. Znaci ti treba da prebacis taj bels ili slicno folder. Najbolje da vidis gde je taj pes i ff i tu stavis igre koje zelis. Pisle ides u mm games i odaberes refresh i trebalo bi da se pojave u toj listi

Tako i radim,prebacim igru BLES00016 (call of duty 3) ceo folder i jos neke igre u PS3 hdd/GAMES gde se nalaze pes i ff i kad udjem u MM na refresh on vidi samo pes i ff a ostale igre ne vidi,prosto neverovatno,da nije nesto do verzije multimena ili treba neka opcija da se ukljuci u njemu da bi video i ostale igre
 
ako vidi ostale igre, onda je sve OK.

Nešto ti nije u redu sa igrama koje si skinuo.
Ili nisi unrarovao, ili imaš dupli folder neki negde ....
 
Ma sve je unrarovano dobio sam foldere BLES-00016,BLES01288 itd.A kako to mislis dupli folder negde
 
Pa recimo kad unraruješ, i dobiješ BLES , a unutra opet folder sda imenom igre, pa tek u njemu oni PS3 GAME i ostalo ...

Ili obrnuto, dobiješ folder sa Imenom igre, pa u njemu flder BLES, pa tek dalje ostali potrebni ...

Proveri to ...
 
jel izasao noviji rogero da moze online?
nisam skoro proveravao pa me interesuje zbog nekih trofeja
 
Recmo stavi se konzola na novi rogero, da li onda mogu da se prebace igrice sa usb hard diska koji je formatiran u ntfs automatski ili mora nesto da se podesava da bi prepoznao ntfs hdd ?
 
Recmo stavi se konzola na novi rogero, da li onda mogu da se prebace igrice sa usb hard diska koji je formatiran u ntfs automatski ili mora nesto da se podesava da bi prepoznao ntfs hdd ?

Samo fat 32,a i externi je smor-veci fajlovi od 4 gb treba da se splituju-neke igre zezaju
Dobitna kombinacija 300 GB i vise interni disk i gigabitna Lan karta za PC(ako je nema)-zbog brzine prebacivanja
 
Dal ce da se pobrisu igrice koje su veh na sony-u, instaliran je cfw 3.55 davno kad se pojavio i neki stari multiman, sad bi ja trebao da stavim fw 3.55 i da ga dignem na Rogero_4.40 v1.03 i da stavim multiMAN ver 04.30.00 ?
I onda kako ga povezati preko lana ?
 
USB hard moze da bude NTFS ali samo za prebacivanje na interni, ne moze da se igra sa njega, ali mozes da napravis dve particije na njemu (NTFS za prebacivanje, FAT32 za igranje)
 
Ajd i ovdje da napisem.... Ovako stoje stvari:
1. Skinuo sam PES2013 sa nekim update.pup fajlom ili tako nesto. Ubacen je u Games folder,preko MultiMan-a sam ga ucitao ali nece da ga pokrene vec moram da izadjem iz MM-a a pokrecem ga preko xmb-a (default UI ps-a dakle). Zasto i kako? I to nema slike Pes-a vec Play Station Disc ili tako nesto. Kad probam da pokrenem preko MM-a, samo pukne aplikacija.

2. Kako da update-ujem PES? Posto nisu pravilna imena klubova i slika je jako mutna. Kako da to rijesim?

Cfw je Rebug 4.30 a MultiMan 04.40.
 
1. Skinuo sam PES2013 sa nekim update.pup fajlom ili tako nesto. Ubacen je u Games folder,preko MultiMan-a sam ga ucitao ali nece da ga pokrene vec moram da izadjem iz MM-a a pokrecem ga preko xmb-a (default UI ps-a dakle). Zasto i kako? I to nema slike Pes-a vec Play Station Disc ili tako nesto. Kad probam da pokrenem preko MM-a, samo pukne aplikacija.

Sve je to kako treba.

Ti u multimanu izabereš igru, i onda izadje u XMB, i odatle se i pokreće igra.

Pojavljuje se umesto playstation ikone , zato što nemaš disk u konzoli. Kada budeš ubacio i disk u konzolu, pojaviće se još jedna ikona. Ali nema potrebe, jer ta Playstation ikona i služi da pokrećeš igre, koje mogu da rade bez originala u drajvu.

Kada budeš ubacio još neku igru, pojaviće se ona na playstation ikoni.

Što se tiče mutne slike, to zavisi gde/ na šta je povezana konzola i kako, da li preko najobičnojeg kabl,a ili skarta, ili komponentnog, ili HDMIa ...

Ubaci ROgero 4.40 v1.03 , on najlepše radi sa multimanom ....
 
Nesto me smara PS3, probao sam sve chega sam se setio ali ne vredi. Bio sam na 4.40 Rogeru, i sad se ni ne secam zasto sam morao da se vratim na 3.55, tako da sam sad na 3.55 Rogero Downgraderu. Sve zivo sam probao da se vratim na 4.40, ili 4.30 ili bilo sta vece od 3.55, ali jednostavno nece, svaki put prijavljuje gresku. Da li postoji tu mozda neka procedura, posto ocigledno ne moze da se uradi normalan upgrade ?
 
Jesi li probao prvo 3.55 KMEAW ? Ili 3.55 ROGERO ? Pa onda sa 3.55 na 4.60 ....

ideš direktno iz XMBa ili si probao iz recovery MENIja ?
 
Mislis da prelepim sa 3.55 KMEAW? Probao sam neki drugi 3.55, a trenutno sam na 3.55 Downgrader Rogero, i sve sam probao iz XMBa, zaboravih na taj safe mod. Probacu to.
 
Moraš sa safe modom. Pređi na 3.55 kmeaw pa onda na najnoviji Rogero
 
Aj probacu, al mi jije jasno zasto se ovo zove 3.55 downgrader kad se ponasa kao kmeaw ili neki drugi 3.55.
 
Zato sto mu samo ime kaze sta radi. Sluzi za downgrade, da zezne konzolu da ide na nizi, sto bi u praksi bilo nemoguce direktno.

Ako se dobro secam, on nije ni nesto veliki, daleko od onih 194 MB koliko imaju FWeri?
 
Vise se ni ne secam, znam da sam instalirao taj downgrader i sve za 3.55 je odmah radilo, pa zato nisam ni pomislio da treba instalirati "pravi" CFW. Evo sad mi je prosao KMEAW pa 4.46 Rogero, sve bez safe moda, fala :)
 
Pozz ljudi, imam PS3 i hocu da ga flesujem, ali ne znam nista o pirateriji na konzolama, pa jel moze neko ukratko da objasni koje konzole se mogu cipovati i da li moze na cipovanoj konzoli da se igra online?
 
Ne može online, rizikuješ ban.

Imaš PM, odgovori mi tamo par informacija o konzoli, da ti kažem može ili ne može....
 
Koji je trenutno najpouzdaniji CFW koji moze da potera Okami HD? Trenutno sam na 3.55 CFW KMEAW, a jedino za Okami HD ne mogu da nadjem FIX. Uzgred, prilikom prelaska šta se dešava sa postojećim PSN naslovima koje imam instalirane a koji su prilagođeni za 3.55?
 
Nazad
Vrh Dno