Šta je novo?

Sony Playstation 3 hack tema

Skini Rogero 4.46 v1.01, to ti je poslednji stabilan, i MultiMan ti je najnoviji 4.50.01 . U njemu imaš i hrvatski, pa žeš se možda lakše snalaziti.

Multiaman možeš i iz Multimana, aktiviraj net na konzoli, i on će ti signalizirati čim udješ u multiman, da postoji nova verzija.

Ideš skroz levo, ( u multimanu ) i onda skroz gore, tu bi trebalo da je opcija da se updatuje multiman.

Oko 40 MB je, tako da neće dugo da skida, kad ga skine, pitaće te da ode u XMB, i da instaliraš odatle INSATL PKG ili tako neka opcija, par ikonica iznad multimana u XMBu sonijevom.

A rogero moraš da nadješ negde ovako, skini ga, preimenuj ga u UPDAT.PUP, pa taj fajl ubaciš u folder UPDATE, pa taj folder ubaciš u folder PS3 ...

Tako napunjen PS3 folder, ubaciš na USB fleš, ubaciš u konzolu.

OBAVEZNO izbaci disk ako imaš u drajvu, i obavezno isključi internet kad radiš update System-a.

Onda odeš u Update System, izabereš Via Storage Media, PS2 pregleda, kaže da je našao Rogero 4.46 tu i tu, klikneš instaliraj, i to je to, samo prati uputstva ...

Za 10ak minuta završi, i imaćeš Rogero 4.46 i radiće ti sve igre.

I prati, očekuje se izlazak Rogera 4.50, jer je izašao OFW 4.50. Zato je i izašao multiman 4.50.01 , do pre par dana i on je bio 4.46.
 
Moze i habib-ov 4.50 da cepne odma stabilno radi nema problema.
 
Poslednja izmena:
I habib do sa nikad nije imao problem sa svojim CFW manje vise svi su isti svi koriste Rebug alate. :D
 
S obzirom da vas nista ne razumem,pokusao sam googlovati ali opet nisam donio konkretan odgovor,moze li se ps3 slim 160gb cech 2504A jailbreakovati,i ako moze,kako?
Sa onim flasherom koji se mora kupiti ili mogu sam?
 
Tesko. Izguglaj MinverChck , to je programcic koji ti kaze na koji FoirmWare mozwe minimalno da se spusti konzola.

Skines, i kao krenes da radis update, i izbaci ti koji je minimalni.

Ako je 3.55 ili nizi, moze da se odradi.

Ako je 3.60 pa na gore, sorry....
 
Tesko. Izguglaj MinverChck , to je programcic koji ti kaze na koji FoirmWare mozwe minimalno da se spusti konzola.

Skines, i kao krenes da radis update, i izbaci ti koji je minimalni.

Ako je 3.55 ili nizi, moze da se odradi.

Ako je 3.60 pa na gore, sorry....
3.56 pise,ne moze?
 
Kako se to isplati, kosta skoro kao konzola :) Bolje prodas tu i kupis onu koja moze da se hakuje...
 
Verujem da ce padati cena, sad i nije bas isplativo posebno sto pretpostavljam da kad se ovo ugradi na novu konzolu garancija vise ne vazi, ali eto postoji kao izbor.
 
Ajde stavi na papir koliko te kostaju igre a koliko nova konzola ako ti tek tako crkne jer ne vazi garancija, i to u godinu dana :) Garancija je tu nikakva stavka i uopshte nije bitna, zato ko hoce pirateriju nema nikakvog smisla da kupuje novu konzolu ili konzolu koje se ne moze hakovati softverski..

A ovo sigurno uskoro nece pojeftiniti, previse je kompleksan hardver + se sigurno nece prodavati u ogromnim kolicinama da bi mu pala cena, mnogo se vise isplati jednostavno kupiti 3.55/hakovanu konzolu...
 
Garancija se gubi, da, jer se otvara konzola.

Jedina prednost je ko ima PSN i PSPlus i hoće i online, sa ovim može. Jer je na konzoli legalan OFW, nije CFW.

A razgovarao sam sa par ovih koji dovlače iz Madjarske, nisu do sada imali ni jednu reklamaciju na konzole, ove superslim.
 
Probaj PSNope 1.05 meni radi odlicno za online .
 
Radi na 4.46 nemoj da koristis spoofere dok ne izbaci rebug jedini do sad ko je izbacio spoof je SKG a oni su poznati po brickovanju konzola. Mozes da probas Yab 1.8 da zobidjes update psnope ima sl. opcije:
PSNope v1.05 by user
---------------

latest additions:
- psid spoofing
- cleanup boot_history.dat etc.
- delete boot_history.dat etc.
- beep to indicate successful rif creation

v1 features:
- activate PSN content
- spoof idps
- fake ofw (remove cfw syscalls)
 
Hajde mali help - od sinoć imam problem sa updajtima za igre. Naime u ranijim postovima sam naglasio kako preko multimana skinem update, odem na install packages i instaliram update za igru. Od sinoć, recimo pes13 prijavljuje da je verzija 1.04 ali nemam transfere (recimo modrić u realu i sl.) Kad odem u INSTALL PACKAGES nema mi ni jednog skinutog pkg fajla. Zna li neko u čemu je problem?
 
Hajde mali help - od sinoć imam problem sa updajtima za igre. Naime u ranijim postovima sam naglasio kako preko multimana skinem update, odem na install packages i instaliram update za igru. Od sinoć, recimo pes13 prijavljuje da je verzija 1.04 ali nemam transfere (recimo modrić u realu i sl.) Kad odem u INSTALL PACKAGES nema mi ni jednog skinutog pkg fajla. Zna li neko u čemu je problem?
Ako si online kad udjes u igru jel ti ponudi update ako ti ne ponudi onda ti je igra updateovana. Pokusaj da izbrises patch-eve trebalo bi da su u gamedata utility.
 
Evo samo jednom sam imao sa PS3 iskustva a i ne pratim o konzolama toliko tako da zanima me par stvari :)

Da li mogu da igram piratske igre preko neta ?
I ako ne mogu ja inace kupujem sony sa CFW ali orginal GTA V, da li ce da smeta nesto pri igranju preko neta taj CFW ?
Neki mi pricaju popicu ban, neki da ne kupujem sony sa CFW mnogo se kvari citac (ovo mi je rekao lik iz kg radi sa konzolama) a neki pricaju nece biti nista...
 
Evo samo jednom sam imao sa PS3 iskustva a i ne pratim o konzolama toliko tako da zanima me par stvari :)

Da li mogu da igram piratske igre preko neta ?
I ako ne mogu ja inace kupujem sony sa CFW ali orginal GTA V, da li ce da smeta nesto pri igranju preko neta taj CFW ?
Neki mi pricaju popicu ban, neki da ne kupujem sony sa CFW mnogo se kvari citac (ovo mi je rekao lik iz kg radi sa konzolama) a neki pricaju nece biti nista...
Za ban moze da se desi na CFW ja idem evo nekih 5-6 meseci online sa CFW i nemam problema koristim PSNope. A za ovo sto ti reko da se kvari citac lupa gluposti jer ti citac ne koristis za nista sem za pustanje orginal igara ako ti je volja da igras orginal sve piratske igre idu sa HDD-a, (interni ili eksterni). I da sve piratske igre mozes da igras bez diska. Ako hoces da budes 100% siguran za PSN kupi PS3 Super Slim i kupi ODE to ti je hardwerski emulator za BD drive koji radi na OFW tako da ti na njemu nije potreban CFW jedina mana cena 130E.
 
Poslednja izmena:
Onda znaci sve ok po pitanju ovoga inace dal ce pasti cena do nove godine ili ce nazalost jos poskupeti zbog ovog povecanja za 12% ?
 
Onda znaci sve ok po pitanju ovoga inace dal ce pasti cena do nove godine ili ce nazalost jos poskupeti zbog ovog povecanja za 12% ?

Da kad bi te firme koje prodaju hakovane konzole bile registrovane i drzavi placale porez cene bi skocile za 12%, a posto nisu nemaju opravdanja.
 
Nazad
Vrh Dno