Šta je novo?

Sony Playstation 3 hack tema

Konzole spadaju u IT stvari, kao i telefon, tablet, laptop itd...
Inace jel moze ko da objasni malo to sa PSNope ? :p
 
Da, ali ne idu U kompjuter....

Mislim da su i do sada bile na 20 posto.

Kao štampači, skeneri i ostale spoljne periferije....
 
Inace jel moze ko da objasni malo to sa PSNope ? :p
Ja sam od skoro poceo da ga korisitm u kombinaciji sa stealthmanom i radi bez problema, tj jos uvek me nisu banovali :) Fora je samo sto je trenutni OFW 4.50, a uglavnom su svi na 4.46 CFW, tako da moras da spoofujes 4.50 i za to ti sluzi program YAB 1.8, njega pokreces sa kompa, i radi ti u pozadini na portu 27, a na konzoli namestis proxy IP-TVOG-KOMPA:27, onda instaliras psnope 1.5 na konzoli, nadjes preko multimana config fajl gde se nalazi i tu aktiviras remove_cfw_syscalls, ostalo ne moras dirati osim ako imas psid od neke druge konzole koju zelis da spoofujes. I prvo pokrenes yab na kompu, pa stealth(multi)MAN, onda psnope pa igru koju zelis, i to je to. Posle igranja moras restartovati konzolu da bi ponistio 'delovanje' psnope-a, i mogao da koristis br-emulator na multi/stealth-manu.
 
Moze i na pc direktno da namesti config file da skloni sys calls i da brise boot history samo promeni sa 0 na 1 na usb stick-u napravi folder psnope kopiraj unutra config file i na usb root kopiraj pkg file koji imas u psnope folderu instaliraj na ps3 i pokreni svaki put kad upalis ps3 i to je to.
 
Kako de ubacuju igre sa flesa,ubacio sam multiman valjda poslednji.Treba da se napravi folder games jel tako?
 
Formatiraj flesku na FAT32 napravi folder GAMEZ (velika slova) i kopiraj igre u njemu. Ne mogu sve igre sa eksternog hdd-a da se igraju ako igra ima jedan file veci od 4GB mora na interni.
 
Hva druze snasao sam se...sad imam problem sa gta v, ne moze da stane na fles a eksterni ne moze da se formatira u fat.Jel ima nacin da nekako iz 2 puta prebacim?
 
MOže eksterni u FAT, moje je 2 TB formatiran u FAT32.

Ssamo moraš sa nekim programom, acronis, ili slično.
 
Hva druze snasao sam se...sad imam problem sa gta v, ne moze da stane na fles a eksterni ne moze da se formatira u fat.Jel ima nacin da nekako iz 2 puta prebacim?

Mozes preko FTP-a da prebacis povezi PS3 i PC enthernet kablom preko rutera udji u multiman pogledaj koji ti je IP PS3-ojke skini filezilla program u quickconnect upisi ps3 ip i connectuj se idi u hdd0 pa u GAMES i tu kopiraj igru.
 
Ako igre prebacujes sa eksternog harda na hard u PS3, nema potrebe da formiras u FAT32. Samo pritisni Start+trougao u Multimanu i ima da procita NTFS hard.
 
DRUGARI MOLIM VAS ZA POMOC!!!

Nek mi se na pp javi neki iskusan sa hakovanjem ps3. Za neke upute. Citam prve strane i ne postoji nista konkretno i to su postovi iz 2010..

Ovaj ps3 je onaj debeli.

Hvala unapred.
 
na popravci mi je. otislo kacenje na wifi ploci dok sam mu menjao pastu. kad posle ga podignem sa servisa javljam. samo znam da ga je buraz update-ovao na 4.40 verziju. a za cech cu jos da javim
 
Evo sad sam vratio sa servisa. I sada je verzija 4.30. Ali ne znam kako da vidim ceck verziju?
 
To ti piše dole na konzoli, odnosno pozadi, nanalepnici. CECH, pa šta dalje?
 
To ide nesto fizicki ili softwearski?
 
Poslednja izmena:
Hardware-ski ako je OFW 3.55 ili visi mora hardware-ski da se odradi flash nema software-ski nista.
 
Moze. Salji.
 
MOže. Ako imaš na srpskom.
Neće da podrži sva naša slova.
Ali kada se uradi u matrošku sa MKVTools, da bude jedan fajl, a ne da vuče kao eksterni titl, onda ima sva naša slova.
 
Ako je u pitanju CFW sve bez problema radi iz ShowTime-a, bilo kao posebna aplikacija bilo iz Multiman-a. Meni PS3 uglavno i sluzi kao zamena za HTPC i bas me zanima kakav ce biti PS4 po tom pitanju. Cudim me da nisu za PS3 napravili i neki torrent klijent?
 
Nije mi hakovan ps3 pa me zanima, da li moze da se igra online iako je cipovan? Pise mi jedan lik da mu je cipovan i igro ladno online? Sam sam u dilemi (ako to radi) da li da cipujem ili ne.
 
Moze online samo sto postoji rizik od ban-a.
 
mala rekapitulacija:
imam ps3 sa owf3.41
koraci za prelazak na najnoviji cfw+multiman:
1. upgrade na ofw3.55
2. upgrade na cfw4.50 1.01 rogero
3. instalacija multimana 4.50, ali kojeg??
multiMAN ver 04.50.02 BASE CEX (20131013).pkg
multiMAN ver 04.50.02 BASE DEX (20131013).pkg
multiMAN ver 04.50.02 STEALTH (20131013).zip
Showtime 04.03.536 [CEX].pkg
Showtime 04.03.536 [DEX].pkg
koji od ovih? sta je cex? sta je dex? sta je stealth?

znaci rogerio cfw4.50 1.01 je stabilan i sve to, i kad se nabaci multiman za igre i showtime kao mediaplayer, ne treba vise nista, samo click play click play click play

da li sam nesto propustio?
+dodatna objasnjenja oko cex i dex i stealth $@#$@#^@#$23

hvala :)
 
Jel zna neko da li radi ona fora sa onim ODE uredjajem na PS3? Vidim da su se pojavile neke igre u .iso formatu (npr, Diablo_3_iNTERNAL_EUR_PS3-YLoD) pa me bas zanima da li to stvarno radi na OFW!?
 
Nazad
Vrh Dno