Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Uklopio bih se u to obećavam :d

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
^ Samo 3300 mAh? :)

Izvoli Proday: https://www.zerolemon.com/product/samsung-galaxy-s7-edge-battery-case-zerolemon-samsung-galaxy-s7-edge-8500mah-extended-battery-case-soft-tpu-full-edge-protection-black/

8500 mAh :d

zerolemon-samsung-galaxy-s7-edge-8500mah-extended-battery-charging-case-13.jpg
 
recimi koji csc koristis tj koja zemlja i kako si uspeo 8sati da napravis
CSC je SEE, instaliran preko odina, nemam zderace baterije, tipa FB, Inst, osvetljenje rucno na 50%, Wifi je 80% na poslu i kuci - Net Surf, YT, Twitch, TTalk, Viber, i to ti je to...
Svako ima svoju rutinu koriscenja, generalno gledano, bez obzira na SoT, ovaj fon ekstra drzi bateriju, posle Note4 i N5 ovo je za mene super, da mogu dva dana opusteno da preguram..
 
Ajde pogledaj koji je CSC, prosto mi je neverovatno da si mu roknuo SEE i da je ostao SEE umesto da te prebaci na poljaka.
 
Ova je za prekovremeni i kad se zaboravi da ode kući:D
 
U tom slučaju vadim xiaomi 10000 iz radnog odela ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Jel probao neko neki s8 port rom za s7 edge? Vredi li maltretiranja i okidanja knoxa?
 
Kratko i jasno. Ne, ne vredi.
 
Odlicno to sve izgleda i radi ali zdere bateriju.. Ili je dobra baterija a ima nekih bugova.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pozdrav za društvo sa foruma :) , da potvrdim ovo za aprilski SEE apdejt - ženin S7E (Knox 0x0) baterija sjajna do pre 10-tak dana a onda preko noći i po 30% baterije "iscuri" . Ništa specijalno nema instalirano a koristi od aplikacija samo FB , Mesindžer , Instagram i Viber ... Juče sam flešnuo "PHN Netherlands - G935FXXU1DQE7 pa ćemo videti .
 
Australia kanada xolandija sve to isto ,curi pa curi [emoji12] zna li neko kod msn video poziva kako da prozor kamere ostane na ekranu a da mozes i izaci iz mesindzera jedno vreme mi je htelo sad nece inace sam na australijancu aprilskom rutovanom

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
da li s7 edge može da se pokreće sa "ok google" i kad je ekran ugašen (kao što nexus 6p može)?
crkao mi je 6p, pa sad tragam, a to mi je jako bitna opcija

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Mislim da može.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Upališ opciju u Google app i Bandić jezik prepoznavanja na engleski ili ako hoćeš da imaš i srpski upališ da je engleski prvi...
51c36791c02aeadd9ac82880cc31c911.jpg
 
Poslednja izmena:
hvala ti, znači tako može da se probudi sa ok Google, bez uzimanja telefona?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Od kad sam prešao na 7.0 (VIP S7, stock, OTE), povremeno mi se dešava da mi kasne notofikacije za Gmail aplikaciju. Nekada stižu normalno, momentalno, a nekada stignu tek kada uključim ekran.

Imam Samsung aktivni Flip Cover i nemam nikakav lock screen. Samo otvorim cover i ekran je otključan.

Stalno su mi uključeni 4G i WiFi, pa nisam siguran da li je do mreže ili je nešto drugo.

Neka ideja kako to da rešim?
Ja imam isti problem, čak mi i notifikacije za Telegram kasne, tj dobijem ih kada upalim ekran. A imam instaliran na drugom telefonu takodje, gde dobijam uredno notifikacije. Uradio sam reset default i isto se dešava.
 
Trebalo bi da je to do data saver-a ili do optimizacije baterije ( doze) gde se uspavljuju aplikacije.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ja imam isti problem, čak mi i notifikacije za Telegram kasne, tj dobijem ih kada upalim ekran. A imam instaliran na drugom telefonu takodje, gde dobijam uredno notifikacije. Uradio sam reset default i isto se dešava.

Idi na settings, battery, battery, battery usage, gore desno tri tačkice i u optimize battery usage isključi optimizaciju za Gmail. Kod mene je izgleda rešilo problem. Mada ne mogu da bude 100% siguran, jer i ranije je tek po neki mail kasnio. Danas nisam primetio da kasne.
 
Javi da li je rešilo problem, pošto mi se čini da od jutro opet kasne mailovi.
 
Ja sam na s7, aprilski n update, kasne mi takodje notifikacije ili ih nema za inbox (gmail naslednik)
Battery optimization iskljucen.


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ljudi moze mala pomoc znam da ovo nije tema za to al ne mogu da nadjem da me ubijete....hocu da skinem neku app ili games koje nisu za nasu zemlju probao sav sve zive vpn app ni jedna ne pali kod mene....ne znam sta sve nisam probao nece ni na tablet a ni na mob...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Skini sa neta .apk i resio si problem.
 
Nazad
Vrh Dno