Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

To sam i uradio al trazi da se skine dodatni data packet iz storija koja naravno nije za nasu zemlju....ubi se trazeci resenje al kod mene ocigledno ne pali te fore vpn hola i ostale app....nikako da napravi USA Play Story

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Drugari u tome i jeste problem sto kod mene ne pali nista od toga...brisao kes memoriju, brisao data podatke....upalim Bear i jos 20 razlicitih sam probao nema sta nisam radio nista ne pali kod mene...kao da je moj fon posebam....hvala ljudi u svakom slucaju kad nesto nece ne vredi siliti...inace fon nije rootovan mada to nebi trebalo da ima veze neke...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Samo da se prijavim da sam se nakon kratkog izleta na jabuci,vratio na s7edge :)
E sad treba da se sve porpusteno iz teme procita :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Sedeo sa kolegom i malo cackao telefon i malo se pozeleo cackanja i skidanja ikonica i tema :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Malopre mi se apdejtovala i dalje sam na chrome. Aj testitaj pa javi utiske [emoji14]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ima mogućnost sinhronizacije sa Chrome.
 
Pazi ovu opciju za yt. Msm da cu obrisati yt aplikaciju ovo je savrseno.
a2561972553fad1058d97aace8d3eee5.jpg


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Odmah sam klikno da vidim U fazonu "za šta je ovo", kad ono :D
Screenshot_20170524-185221.pngScreenshot_20170524-185256.png
 
Meni se nista nije updateovalo ali imam tu opciju. Nemam ono gore sto je postavio neko blokatore sadrzaja itd.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
da li s7 edge može da se pokreće sa "ok google" i kad je ekran ugašen (kao što nexus 6p može)?
crkao mi je 6p, pa sad tragam, a to mi je jako bitna opcija

Sent from my LG-D802 using Tapatalk



Upališ opciju u Google app i Bandić jezik prepoznavanja na engleski ili ako hoćeš da imaš i srpski upališ da je engleski prvi...


A u stvari ne može, može samo dok je na punjaču bez obzira šta piše u opcijama.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Odakle vam taj apdejt za internet app? Sad baš gledam, kod mene ga nema...
 
Da, sam je odradio nadogradnju. Ova je verzija sada:
Screenshot_20170524-213116.pngScreenshot_20170524-214524.png

Reklame sam rešio. Radi mali za sve pare.
 
Znam, ali ja nemam taj apdejt ni na Google Play Store ni na Samsung Apps.
Koja vam je verzija instalirana?
dfc1719505d189e1e7de1da6b96a2135.jpg
 
Verzija čega? Postavio sam ti gore moju verziju samsung interneta.
Kad blic otvara bez ijedne reklame, onda znam da radi super posao blokator (49 stavki blokirano), mogu da brišem app za vesti. Ćao zdravo.

Screenshot_20170524-214830.png
 
Pa ti imaš kopiju S7E :D
U pretraživaču imaš stavku "dodaci" koji izabereš, zatim opciju "blokatori sadržaja " i vodi te kao u Samsung prodavnicu gde biraš koji skidaš:

Screenshot_20170524-220039.pngScreenshot_20170524-220023.jpg
 
Sjajan je brauzer, leti sve. Ovo sa yt je odlicna stvar, nzm samo dal ih pusta u full hd nmg da vidim.. Jos nisam probao fb, kakav je ivane ?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Probaj i vidi, sve radi na FBi. Kad budeš hteo poruke vodiće na njegov, ti imaš x u uglu da zatvoriš i vrati te na samsung, rade i poruke, mada ko ih koristi dosta nije baš najsrećnije rešeno za poruke samo, ali rade. Možda samo prvi put treba da se zatvara, slabo šaljem proruke sa FBi.
 
Što se tiče mene evo dokaza da samsung ne pokvari sve nadogradnjom. S7E je star manje od 2 meseca, došao je sa v6 koji sam koristio neko vreme, razmišljao sam se da li raditi nadogradnju na v7, na kraju sam uradio jer mi je S7 ženin na v7 delovao bolje i upeglanije od v6.
Baterija na v6 nije imala šanse posle ovoliko vremena na mob netu i wifi da ne skine prvi 1%, odnosno da padne na 99%, padalo j duplo brže. Inače obično testiram na svim telefonima koliko brzo pada taj %. I više izvlačim SoT na v7.

PS. Poslednja zakrpa za april, nisam preskako sigurnosne zakrpe. naravno, posle prelaska na v7 odrađen je full wipe sistema i memorije, sve pobrisano i podešeno iz početka.
 

Prilozi

  • Screenshot_20170525-073354.png
    Screenshot_20170525-073354.png
    115.7 KB · Pregleda: 188
Poslednja izmena:
Meni je juce izvukao 7 sati SoT, ujutru od 8 do uvece oko 12.. Jos sam bio napolju nekih 4 sata na 4g. Bas sam ga silovao juce i odlicna je baterija svidja mi se. Svaku mogucu budjavu aplikaciju imam.
Elem, nisam izvalio da li moze preko Samsung Interneta da se podesava kvalitet klipova. Bilo bi dobro kada bi pustao full hd jer mi ovo sada ne izgleda kao fhd.
 
Druze jel se ti salis? Testiras koliko brzo padne prvi procenat? Hahahahahahahahhaha bez uvrede ali ja nesto gluplje skoro nisam cuo. Da li shvatas da proizvođači telefona drugacije kalibrisu bateriju i te procente. Evo ti primera: keva ima G2 i kod nje prvih 10% traje recimo sat vremena sot-a pa bi sad nekom tvojom logikom trebalo da izvuce 10h sot-a ali ona jedva sastavi 4-5. Dok recimo meni na s7e tih 10% traje nesto manje od pola sata ali izvlacim redovno oko 6 sati .

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni je baterija postala očajna, Android System poludeo, sad sam uradio Factory reset pa cu da vidim kako se ponaša.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Idi na settings, battery, battery, battery usage, gore desno tri tačkice i u optimize battery usage isključi optimizaciju za Gmail. Kod mene je izgleda rešilo problem. Mada ne mogu da bude 100% siguran, jer i ranije je tek po neki mail kasnio. Danas nisam primetio da kasne.
Samo da javim da je problem rešen na ovaj način... Hvala
 
Kod mene je rešen u smislu da nije više neophodno da otvorim cover tj. otključam mob da bih primio mail, ali i dalje povremeno kasne. Koristim 3 mail naloga i interesantno je da uvek istim redom stižu. Glavni nalog najmanje kasni, skoro uopšte. Drugo nalog koji sam uneo, slično radi i treći nalog kasni po nekoliko minuta.
 
Nazad
Vrh Dno