Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Druze jel se ti salis? Testiras koliko brzo padne prvi procenat? Hahahahahahahahhaha bez uvrede ali ja nesto gluplje skoro nisam cuo. Da li shvatas da proizvođači telefona drugacije kalibrisu bateriju i te procente. Evo ti primera: keva ima G2 i kod nje prvih 10% traje recimo sat vremena sot-a pa bi sad nekom tvojom logikom trebalo da izvuce 10h sot-a ali ona jedva sastavi 4-5. Dok recimo meni na s7e tih 10% traje nesto manje od pola sata ali izvlacim redovno oko 6 sati .

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Molim te pročitaj lepo šta sam napisao. Kakve veze ima G2 tvoje keve sa ovim poređenjem? Govorim o istom telefonu i dve verzije droida na istom telefonu! Poenta da nadogradnja kod samsung telefona nije uvek zlo, ovde se pokazala odlicno, doze u v7 super radi i u režimu mirovanja manje troši nego sa v6.
 
Procitaj ti sta si napisao " Inače obično testiram na svim telefonima koliko brzo pada taj %".
 
Obratim pažnju, da, i?
 
Obratim pažnju, da, i?

Ne bi da ulazim u licne nacine testiranja ali mislim da nije realno to tako posmatrati. Ja to radim tako sto uporedjujem koliko imam Sot a od 100 do 50% u istim uslovima koriscenja telefona. Sto se tice tog prvog procenta, na G2 sam imao 1h sot dok ne padne sa 100 na 99% i to se vise nije nikad ponovilo ni sa jednim grugim telefonom. Na s7e je to bilo oko 30-35min.
 
Opet poređenje sa drugim telefonom! Pa naravno da je na drugom različito, pobogu! Nisam ni poredio sa drugim, vi ubacujete G2. Napisao sam da bolje drži taj prvi procenat na v7 u odnosu na v6, takođe da je baterija bolja na v7! Isti telefon, identično korišćenje. Odustajem dalje od bilo kakve rasprave. G2 zakon.
 
Uradio sam juce factory reset, i pocele su da mi iskacu ove gluposti, za sad dok sam u TTu, FBu i instagramu. Jel zna neko kako da resim to?
6897753f8a180e45ef074b4e090ee076.jpg


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Zar opet neki novi update ??? Ili sam ja malo zakasnio.?
503b316f62bee7336c4922b1e05008b0.jpg


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Update pa proveri security patch :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Hahaha, ja ostajem na aprilskom do daljnjeg dok neko ne javi kakav je taj novi :D
Elem, evo budjavog Chroma zabo u pozadini. Definitivno prelazim na Samsung Internet. :D
f54681e54ee5ac3049ac2f78edc07d9a.jpg


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
A da probaš Dolphin? Njega sam oduvek koristio na Androidu...
 
Da li se moze negde kupiti original kaljeno staklo za s7edge posto trenutno imam foliju al sva se izgrebala
 
AUf msn zderač najgori,ubija na video pozivima, kolko delje...al mi i baterija 20% duže traje kad je ugAšen AOD,da li se jos nekom pojavljuje camera server ?
386b7ce74bd750fa502884953c4467c2.jpg
d30bcadc2076050ff6d631ff1ab35a7c.jpg


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Opet poređenje sa drugim telefonom! Pa naravno da je na drugom različito, pobogu! Nisam ni poredio sa drugim, vi ubacujete G2. Napisao sam da bolje drži taj prvi procenat na v7 u odnosu na v6, takođe da je baterija bolja na v7! Isti telefon, identično korišćenje. Odustajem dalje od bilo kakve rasprave. G2 zakon.
Mislim da ovde niko nije hvalio G2 samo isticao poentu da to nije pravi pokazatelj. Proizvođači namerno prave proces punjenja tako da ne "prepunjavaju" bateriju da drzi 3 sata na 100% jer joj to skraćuje vek znatno, tako da to i nije dobro ako ti duugo drži na 100%.
Nisam samo siguran šta ti znači "testirao sam tako sve telefone" a ne misliš na različite modele, uvek si kupovao u paru, po dva ista telefona pa ih testirao?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
I dalje govorim o različitim verzijama androida na istom telefonu, dve velike nadogradnje! Nova verzija andoida v7 nije kanal, kako se inače provlači za samsung i nove verzije koje izbaci, jer se vrti da uvek bolje radi sa starom, ovde to sa S7/S7E nije slučaj i android v7! U zadnjih mesec dana sam koristio v6 sa kojim je došao telefon, zatim sam instalirao v7 i pratio nekoliko dana. Trajanje baterije je bolje, sistem radi bolje.
 
Jeste, i svi su bili zadovoljni sa v7 i onda je gotovo svima iz nekog razloga posle 2-3 nedelje počeo da divlja sistem i da "curi" baterija!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Mislim da ovde niko nije hvalio G2 samo isticao poentu da to nije pravi pokazatelj. Proizvođači namerno prave proces punjenja tako da ne "prepunjavaju" bateriju da drzi 3 sata na 100% jer joj to skraćuje vek znatno, tako da to i nije dobro ako ti duugo drži na 100%.
Nisam samo siguran šta ti znači "testirao sam tako sve telefone" a ne misliš na različite modele, uvek si kupovao u paru, po dva ista telefona pa ih testirao?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Ne vredi coveku objasnjavati da je napisao da tako sve telefone testira. On tera po svome.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Kod mene na S7 ujutro kad ga skinem sa punjača baterija za pola sata apsolutnog nekoišćenja padne na 97 posto. Ali zato što gura u toku dana... Ne gasim mobilni net, lokaciju i bluetooth, non stop sve sihronizacije, gleda se YT, dopisuje na Viber, messenger, 30-tak poziva minimum, okine se obavezno neka slika, ređe video...I uveče u 22h pred spavanje nikad ispod 30%. Ja prezadovoljan.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nemacki DBT najnoviji sam ubacio DQEF, majski patch, baterija malcice (5-7%) slabija nego DQD7 i wifi kao da drugacije radi, malo mi jednu crticu brze gubi u odnosu na prethodni softver, ali to cu morati detaljnije da istestiram... moja preporuka ne dirati aprilski DQD7 koji odlicno radi. Ne vidim nikakva poboljsanja na majskom romu...
 
Svi micro USB kablovi su uslovno rečeno isti.
 
Idi u Big i kupi original. Sve ovo sa linkova je pitanje kako će raditi. Original je bio oko 1000 i nešto, samo kabl, sa punjačem je oko 3000.
Ako hoćeš baš neki koji nije original ali provereno kvalitetan onda idi na Anker.
 
Idi u Big i kupi original. Sve ovo sa linkova je pitanje kako će raditi. Original je bio oko 1000 i nešto, samo kabl, sa punjačem je oko 3000.
Ako hoćeš baš neki koji nije original ali provereno kvalitetan onda idi na Anker.

Ne bi uzeo nikad to djubre original Samsung, imao sam vec 2,3 telefona S serije i na svakom mi je crkao taj USB kabl.
Uzeo sam jedan uGreen za Xiaomi powerbank i radi i deluje vrhunski.
Mnogo mi je to love za kabl.
Uzecu ipak uGreen sa linka sto sam okacio.
Video sam bas dosta puta da ljudi na forumu hvale te kablove.
 
Radiće ti uGreen posao, ja imam njihov USB hub i dobar je.
 
Ma uzmi bilo koji kabal i uživaj, taj od s7 će super poslužiti.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Za sada na S7 nije bilo problema, ali S3 mogu da punim samo sa kablom od S7 i data kablom od Nokia E72 :d
Svi ostali pune kao da hrčak vrti točak u punjaču.
 
Nove nadogradnje:
 

Prilozi

  • Screenshot_20170528-181206.png
    Screenshot_20170528-181206.png
    164.3 KB · Pregleda: 179
Nazad
Vrh Dno