Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

@Ivan
Nesto slicno :D

Elem, imam pitanje.
Nosim fon na more, sluzice mi kao fotoaparat izmedju ostalog. Jel ima neko preporuku da li stavljati kejs, staklo, foliju ? Bojim se da ce ga pesak unistiti..Pogledajte prilog 229220Pogledajte prilog 229221

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Zavisi od tebe. :d
Ja sam moj sad u februaru nosio na more i koristio sam ga kao jedini fotoaparat. Imam Flip Cover i pre puta sam skinuo foliju, stavio neko staklo koje sam dobio još kad sam ga kupio. Smorio sam se kada sam video da staklo ne pokriva do ivice (običan S7). Ispadao mi je više puta, nisam ga nosio u vodu (koriste ljudi one kesice) i oštetio sam zaštitno staklo na jednom mestu. Malo. I flip cover je malo više izgreban, ali to je verovatno zbog gomile stvari u džepovima i rancu. Svako veče očistio pesak i to je to. Sam telefon kao da i nije bio na plaži... Ali opet, kažem, zavisi od tebe kako ćeš se ponašati tamo gde ideš.
 
@Ivan
Nesto slicno :D

Elem, imam pitanje.
Nosim fon na more, sluzice mi kao fotoaparat izmedju ostalog. Jel ima neko preporuku da li stavljati kejs, staklo, foliju ? Bojim se da ce ga pesak unistiti..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Sada si ponovo prezadovoljan fonom, rešen problem. Ja bih obavezno stavio foliju/staklo i futrola/silikon, od soli po stolovima jedva sačuvaš telefon, a tek na plaži... Evo i ja kukam gde da nađem dobru foliju/staklo koja prekriva ceo displej. Ima pancir folija u 3G, ona je odlična zaštita, imao sam je na iPhone, čak i ako padne na displej on ne puca, ali sa S7E ladno nisu ostavili otvore za kameru i senzore! Pa kad slikaš prednjom kamerom kao da si slikao kroz neku kesu, očaj, šteta baš.
 
Poslednja izmena od urednika:
Sto puta pominjana ultimate shield folija za ceo telefon i ti muke imas? Pazari istu i nema da omane

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Zar ne mogu te bankarske aplikacije titanium backupom da se završe...root podrazumevam u tom slučaju...kao i ivek doduše na androidu.?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Ne moze to, zamisli kad bi se bezbednost jedne aplikacije takve vaznosti mogla pre*ebati obicnim root-om. Sve te aplikacije imaju tokene koji se pri aktivaciji implementiraju dublje od obicnih podataka aplikacije, tako da, kad god se uradi hard reset, ne pomaze TB niti bilo koja druga aplikacija za backup podataka. Ne pricam napamet, probao na milion nacina, jedini slucaj kada ce sigurno raditi je ako se vrati ceo backup iz twrp-a, ali mislim sve sa sistemom a ne samo data backup.
 
Ok,meni lično me treba ali hvala na objašnjenju.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
@Proday, a gde u BG da je kupim? Da imam vremena da naručim i čekam ne bih pitao za proveren info u BG.


@Spanjeli, zavisi od banke, Kom Bank može da se aktivira i putem E-Bank WEB, ima u opcija da se blokira, deaktivira i aktivira, nema potrebe više za odlazak u banku.
 
^ da si je naručio kad si pitao sada bi je već imao na telefonu [emoji14]
 
Znam da može tako za komercijalnu nego ovde je bila reč o vraćanju backup-a, ovo što ti pričaš je ponovna reaktivacija.
 
Jel ima neko waterproof case ?
Mislim da je to najbolja opcija za more bar dok sam na plazi.
Ako neko ima samo me zanima kakve su slike kada se slika tako.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Moze li neka preporuka za tanak case, kvalitetan a da je matiran da ne skuplja masnocu i otiske, za crni S7E, pokusavam da pronadjem kod nas Spigen rugged armor ali ga nema...
 
Nećeš ga ni naći kod nas, jedino ako neko ima viška pa proda kao što sam ja uradio. Imaš Spigen na eBay, em jeftinije em brzo stiže.
Do pre neki dan nisam ni znao da Samsung pravi kožnu futrolu, eno je u Big-u za oko 5000-6000 rsd.
 
Jel ima neko waterproof case ?
Mislim da je to najbolja opcija za more bar dok sam na plazi.
Ako neko ima samo me zanima kakve su slike kada se slika tako.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Ja na ebay narucio bio neko za 10$ bas tako pise na njemu waterproof case.

Ali je odlicno snimao pod vodom itd bez problema a radi i otisak prsta preko plasticne/folije kamera je isto odlicna ne smeta joj ovo sto je pokriva. Vrh case.

E sad jeste kinesko no name mozda bi neko drugo bilo jos bolje ali ovo je vrh ima i zastitu od udaraca po debelu.

Sad jos jeftinije http://www.ebay.com/itm/Swimming-Wa...hash=item54432e3b63:m:mSd2FJ1HHZSuAck7PuA8cIA

Svaka preporuka sad ako narucis stize ti do mora :D
 
Poslednja izmena:
Ja je porucio upravo, al kakav sam baksuz nece mi stici pre mora..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
@Micro koliko ti je trebalo da stigne ? :D

Dobro izgleda mislim da cu je poruciti :D
 
Juče sam pitao! Aman ljudi, vama za dan folija stiže iz Kine!!! Zaista nemate nešto pametno da kažete pa ajde mene malo, a? Ok, ok. Pamtim.
Gde u BG zakrivljena tolika za edge, da prekriva ceo displej? Probao sam pancir foliju u 3G, ali te nemaju rupe za kameru i senzora, slika sa prednje kamere izgleda kao da je slikanja kroz kesu.


@MICRO V91, hvala za preporuku.
 
@Micro koliko ti je trebalo da stigne ? :D

Dobro izgleda mislim da cu je poruciti :D

Cini mi se oko 20ak dana. Ne secam se bas jer sam prosle godine narucio.

Ali stvarno je odlicna stvar imao sam ja i ono ****** ko torbica pa bukvalno ne mozes da koristis tel u tome a ovo ne smeta uopste legne odlicno na tel i radi sve ko obican malo deblji case a bude potpuno vodootporan.
 
Ma da, samo da ga sacuva na plazi, po meni dosta bolje od obicnog kejsa i stakla, jer se pesak uvuce u kejs ili prasina i tek onda nastaje haos.
Kod devojke na J5 zadnja ledja su sva od sitnih tackica a staklo i case ima od prvog dana, jos plus cuva telefon maksimalno.
Isto mi je bilo i na g2 sa tim tackicama jer je prethodni vlasnik nosio case stalno.


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ma da, samo da ga sacuva na plazi, po meni dosta bolje od obicnog kejsa i stakla, jer se pesak uvuce u kejs ili prasina i tek onda nastaje haos.
Kod devojke na J5 zadnja ledja su sva od sitnih tackica a staklo i case ima od prvog dana, jos plus cuva telefon maksimalno.
Isto mi je bilo i na g2 sa tim tackicama jer je prethodni vlasnik nosio case stalno.


Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Da to je najgore. Ja zato i ne nosim nikad nikakav case. Kupio sam bio neki kao bas ono kad idem na planinarenja kampovanja i tako to ali prasina i pesak jos gore naprave. Na moru ili nisam nosio nista ili ovaj sto ga cuva komplet za kupanje i tako to. Dobije se i ono za oko vrata da ga stavis tako da je full :D
 
Vredi li update raditi? Ja sam na januarskom 7.0 jos :D Citam sad na gsm da se masovno ljudi zale.
 
Vredi li update raditi? Ja sam na januarskom 7.0 jos :D Citam sad na gsm da se masovno ljudi zale.
Ja sam na australijskom aprilskom, za sada je odlicna baterija. Fino radi telefon ne mogu da se zalim, videcemo za 2,3 nedelje kako ce biti.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ajde pitacu tu, posto na s6 niko nije odgovorio. Da li neko zna sta je ova fleka, da li ce se siriti, da li podleze garancijom? Nije nista puknuto ni tac ni lcd. Jos da dodam kad je crn ekran, onda svetli ta fleka u raznim bojama
1820f8baa1bb1c50ec4c822b658d20ba.jpg


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
pa ako nije rutovan ili ostecen udaren podleze garanciji koliko mi se cini to meni lici kao da su pixeli tj da je ekran dobio malo
 
Udaren nije siguran sam, mozda je pritisnut sa necim, to ne mogu da tvrdim, ali je bas cudno. Jedino je problem kako njih u servisu ubediti da nije lupan. Sta mislis da salje tel na zamenu? Vip garancija je

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
da sam na tvom mestu ja bi odmah poslao dok je sveze vec kad imas garanciju slobodno ...

mislim da baterija ne podleze tome nisam siguran al ekran ploca procesor i ostalo moze

bolje spreciti vec kasnije izbijati zivce
 
Ok. Hvala ti. Videcu od nedelje da se posalje, pa javljam da li su prihvatili ili ne.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Kad se vec prica o garanciji,da li ce prihvatiti garanciju na odlepeni zvucnik za uvo landara unutra malo je promenio zvuk,ali radi.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
pa trebalo bi da prihvate ako slucajno ustanove da je padao ili udaren nece ti prihvatiti garanciju za zvucnik
 
Telefon jeste pao jednom davno ali tada se nije nista desilo zvucnik je bio u redu,to sam primetio pre dva tri dana,odjednom samo.
Ipak hvala.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Udaren nije siguran sam, mozda je pritisnut sa necim, to ne mogu da tvrdim, ali je bas cudno. Jedino je problem kako njih u servisu ubediti da nije lupan. Sta mislis da salje tel na zamenu? Vip garancija je

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Liči na nagnječenje. Telefon kao da se nagnjecio na neki deo, ključ, olovka itd... Mislim da si izgubio garanciju, ali možeš da pokušaš. Ništa te ne košta.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno