Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Treba mi mala pomoc... Samsung S7 edge je nakon update-a poceo da pravi probleme (restartuje se za redom nekoliko puta, sam od sebe) i na kraju vise ne moze da se ukljuci. Cak ni u safe mode.
U Samsungu rekose da je ploca u pitanju, a u CG (odakle je porucen i vazi garancija) kazu da ploca ne podleze garanciji.
Da li neko zna nesto o tome? Zamena ploce u Samsungu kosta oko 300e.
Postoji li ikakva sansa da se izvuku neki podaci sa tel, ako je ploca u kvaru?
 
Ako ploča ne podleže garanciji, šta onda podleže?
Ja sam nakon update-a na Nougat imao random restart u dva navrata ali mi je pomogao factory reset. Međutim, rekao bih da ti imaš ozbiljniji problem i da su u servisu verovatno u pravu.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Sto puta pominjana ultimate shield folija za ceo telefon i ti muke imas? Pazari istu i nema da omane

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Imao za običan S7.... Ne vredi, izbegavati. Odlepljuje se po ćoškovima. Trenutno imam foliju koja ne ide do kraja ekrana i stoji 6x duže nego ultimateshield.

Sent from S⅞
 
Na edge modelu foliju odlepi maska, odnosno silikon, on je podiže i to je problem. Mora se pronaći zaštita koja ne podiže foliju. Znam da Nillkin scrub ne podiže sigurno, isprobano na dva S7E, dolazi scrub i folija, ali ona je kratka i smešna, ok za privremeno rešenje dok se ne nađe folija koja prekriva ceo displej.
 
Vredi li update raditi? Ja sam na januarskom 7.0 jos :D Citam sad na gsm da se masovno ljudi zale.

Ja sam juce odradio update, bolje da sam prst slomio. Telefon se ponaša nekako tromo, kada dobijem notifikaciju i ulazim u program (whatsapp npr.) prvo mi uveća sliku pa onda vrati na normalno. Kada otkljucavam telefon imam neku kao poluanimacije gde ikone kao da iskaču iz ivica telefona na ekran ( ne znam kako da objasnim :) ) . Užas koliko me to nervira, + mi i baterija traje kraće. Jutros u 6 skinuo sa punjača, sada sam na 60% .
 
ja bi na tvom mestu isao u recovery odradio wipe data cash a ako i to ne pomogne onda factory reset iz recovery a sacekas koji dan da dodje malo sebi
 
Juče sam pitao! Aman ljudi, vama za dan folija stiže iz Kine!!! Zaista nemate nešto pametno da kažete pa ajde mene malo, a? Ok, ok. Pamtim.



@MICRO V91, hvala za preporuku.
Imam ja visak, narucio drugarici pre par meseci ona posle sjebala tel ostale folije.
Slikam ti pa ti saljem na pp ako ti odgovara dacu ti, dobio foliju i za prednji i zadnji deo.
 
Poslednja izmena:
Evo sta radi slab signal i 4g. Dve crtice signala samo.
Screenshot_20170519-121515.pngScreenshot_20170519-121458.jpg

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Uzas.tako i meni isto kad sam na 4g

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Liči na nagnječenje. Telefon kao da se nagnjecio na neki deo, ključ, olovka itd... Mislim da si izgubio garanciju, ali možeš da pokušaš. Ništa te ne košta.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Hahaha, ovo je kao da kupiš auto i kažu ti imaš garanciju na 100 hiljada kilometara ali ti garancija ne važi za motor...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Da li je istina kao sto se pise negde da magneti stete za fon posto sam uzeo ovu futrolu sa nastavkom koji je na mobu?
4508197378d42de30a192cdf125de29e.jpg


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Zavisi koliko jaki magneti, ovi koji se vide u futroli mogu najviše kompas da ti zeznu, pa da ti češće traži da ga kalibrišeš.
 
Sto se tice folije
bfda64ac7edb6af8bce4fa76bc784edb.jpg
86763df43fb416399502c89a074df88c.jpg
DSC_0040.JPGDSC_0041.JPGDSC_0045.JPG

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Gde ima da se uzme.jel reaguju tasteri ok ?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Amazon.de Sve radi savrseno

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
da li je neko probao da skine teme ili ikone od s8 i da instalira
 
Ja sam stavio ovaj model. Malo je zaguljena za postavljanje, pa se desi da na mestima izgleda kao grbavo/gumirano i vidi se pod nekim uglovima na crnom ekranu, ali je za upotrebu odlična. Ide od ivice do ivice na S7 i lepo podilazi pod Flip cover na ivicama.
Lepili smo na dva moba, jedan za drugim i na jednom ima malo tih grbica u uglovima, a na drugom se vidi jedna tačka u ćošku. Za sada deluje odlično. Cena je 990 dinara, na dve 10% popust, na tri 20%.
 

Prilozi

  • 20170520_102545.jpg
    20170520_102545.jpg
    442.9 KB · Pregleda: 148
@Proday, a gde u BG da je kupim? Da imam vremena da naručim i čekam ne bih pitao za proveren info u BG.


@Spanjeli, zavisi od banke, Kom Bank može da se aktivira i putem E-Bank WEB, ima u opcija da se blokira, deaktivira i aktivira, nema potrebe više za odlazak u banku.
Ja imam ultimate shield foliju za ledja i bokove tj za sve sem za ekran sta cu to mi ostalo ,prednju iskoristio haha ,onu koja se vlazna stavlja
To je ujedno jedina folija koja pokriva sve i na koju sam stavljao svakave zastitne maske i nije se odlepila
Naravno ne ocekujte da vam folija traje 2 godine to je ipak potrosan materijal

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Da javim oko problema koji sam imao nakon zadnjeg update-a. Nista nije pomoglo dok nisam otisao u "Developer Options" i postavio window animation scale na off. Ovo su stvari koje nateraju ljude da predju na iphone, barem sam ja poceo da razmisljam o tome.
 
Da javim oko problema koji sam imao nakon zadnjeg update-a. Nista nije pomoglo dok nisam otisao u "Developer Options" i postavio window animation scale na off. Ovo su stvari koje nateraju ljude da predju na iphone, barem sam ja poceo da razmisljam o tome.
Izbegavaj ceste update, obavezno wipe cache posle updatea, ni iphone nije imun na probleme prilikom azuriranja...
Moj je odin flash na DQD7 direktni, radi bez problema, azuriranje sam iskljucio, nerutovan, SoT je u proseku 8 sati u dva dana: evo od sinoc...
Screenshot_20170520-011300.pngScreenshot_20170520-011237.png
 
Poslednja izmena:
Haha pa kako, koje, šifre kucaš. Nemam pojma. Možda ako je sve pogašeno. Ni tad nije moguće. Wifi il 4G?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Izbegavaj ceste update, obavezno wipe cache posle updatea, ni iphone nije imun na probleme prilikom azuriranja...
Moj je odin flash na DQD7 direktni, radi bez problema, azuriranje sam iskljucio, nerutovan, SoT je u proseku 8 sati u dva dana: evo od sinoc...

recimi koji csc koristis tj koja zemlja i kako si uspeo 8sati da napravis
 
Poslednja izmena od urednika:
Izbegavaj ceste update, obavezno wipe cache posle updatea, ni iphone nije imun na probleme prilikom azuriranja...

Zasto da izbegava update? To je onda propust kompanije. Nije ni cudo sto ljudi prelaze na iOS zbog ovakvih stvari. Nemoj ovo da radis, nemoj ovo. To je robovanje.
 
Stanje baterije posle aprilskog update i uradjenog hard reseta.Inace preko noci je skinuo 2% baterije,osvetljenje je na auto i mob nije nov nego star 11 meseci.PoZz!
Screenshot_20170520-144744.pngScreenshot_20170520-144751.pngScreenshot_20170520-144755.png

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
recimi koji csc koristis tj koja zemlja i kako si uspeo 8sati da napravis

8 sati sigurno nije napravio napolju sa automatikom, to je nemoguća misija, nema ni žderače baterija tipa FBi, Insta itd. Ne vidim ni viber, whats... u logu. Znači ako spustim roletne kući, smanjim osvetljenje, zavrtim na YT nešto u mini rezoluciji, nagruvaću 10 sati minimum.
 
Ne znam ni sto se hvatate za takve ljude koji naprave 7-8 sati. Najbolje preskociti i to je to. Znate i sami koliko realno traje baterija.

5-6h upaljenog ekrana je sasvim korektno na jedan radni dan od nekih 18 sati (18 sati kazem, jer kontam da spavate nekad, a to je prosek od 6 sati).
 
Meni je prosjek na 15h otprilike nekih 5.30h-6.30h. Sve zavisi od upotrebe. Uglavnom terorisem tel, imam sve zderace baterije. Tako da je baterija odlična.

aa40bc91a49c93f67273934b3d376969.jpg
d399d2e6ea91d6b46fe79b2c66f5a2eb.jpg
6a983c798e1bd9b719d4861eddae0c2d.jpg


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ne znam ni sto se hvatate za takve ljude koji naprave 7-8 sati. Najbolje preskociti i to je to. Znate i sami koliko realno traje baterija.

5-6h upaljenog ekrana je sasvim korektno na jedan radni dan od nekih 18 sati (18 sati kazem, jer kontam da spavate nekad, a to je prosek od 6 sati).
Neka donesu meni tel ti što prave po 8h :D

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno